Erkan Petekkaya Eşi Haberleri

O Kız dizisinin Kadir'i Erkan Petekkaya kimdir? Erkan Petekkaya nereli ve kaç yaşında, evli mi?

O Kız dizisinin Kadir'i Erkan Petekkaya vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Dizide hayatı 5 yaşındaki çocuğun saflığıyla algılayan 45 yaşındaki Kadir'in hikayesi işleniyor. Özhan Günhan'ın yönetmenliğini üstlendiği O Kız dizisinin senaryosu Sırma Yanık tarafından kaleme alındı. Dizi bu akşam Kanal D izleyicisiyle buluşuyor. Peki, O Kız dizisinin Kadir'i Erkan Petekkaya kimdir? Erkan Petekkaya nereli ve kaç yaşında, evli mi?

Magazin 21-09-22 20:24

Erkan Petekkaya'nın eşi Didem Petekkaya aşka geldi

Son olarak Acun Ilıcalı'ya tepkisiyle gündem olan Erkan Petekkaya'nın özel hayatı da merak ediliyor. Erkan Petekkaya'nın eşi Didem Petekkaya'nın aşk paylaşımı dikkat çekti.

Magazin 19-09-21 15:06

Erkan Petekkaya ailesiyle mavi tura çıktı!

Erkan Petekkaya eşi Didem ve oğlu Can ile tekne turuna çıktı.

Magazin 16-06-20 16:41

Erkan Petekkaya'dan sürpriz proje

Paramparça dizisinde gösterdiği başalı performans ile göz dolduran Erkan Petekkaya, Suriye meselesini konu edinen bir dizi çekecek.

Magazin 23-11-16 16:10

Erkan Petekkaya Eşi

Erkan Petekkaya Eşi Hakkındaki Haberler Mynet'Te. Erkan Petekkaya Eşi Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'Te Takip Edin.

Erkan Petekkaya'nın kendi adını taşıyan teknesi yandı

Erkan Petekkaya, eşi Didem Hanım ve oğlu Cem'le Göcek'ten Rodos'a giderken talihsiz bir kaza yaşadı. Petekkaya'nın kendi adını taşıyan teknesi yandı. Ünlü oyuncu ailesini zodyak botla karaya sağ sağlim çıkardı.

Magazin 11-08-16 08:32

İzlerken duygulanıp ağlıyorum

Erkan Petekkaya'nın gerçek hayattaki oğlu Cano "Diziyi izlerken duygulanıp ağlıyorum" dedi

Magazin 25-02-11 13:33