Teşkilat Haberleri

Teşkilat'ın Siyah İnci'si Zeynep Tuğçe Bayat son pozlarıyla olay oldu! Yorum yağdı

TRT1'in ekranlarının sevilen ve büyük bir ilgi dizisi Teşkilat'ta hayat verdiği Siyah İnci karakteriyle adından ettiren ünlü oyuncu Zeynep Tuğçe Bayat son pozlarıyla sosyal medyada gündem oldu. Güzel oyuncunun iddialı pozlarına beğeni yağdı.

Magazin 13-01-2024 12:17

TEŞKİLAT 88. BÖLÜM İZLE! TRT1 Teşkilat dizisi son bölümde ne oldu? İşte yeni bölümde yaşanacaklar!

Teşkilat yeni bölüm izleme ekranı merak ediliyor. Her pazar akşamı TRT 1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisi 4. sezonu ile yayın hayatına devam ediyor. Dizi, Milli İstihbarat Teşkilatı'nın başarılarını konu alıyor. Teşkilat dizisinin 88. bölümü 17 Aralık 2023 Pazar akşamı izleyicilerle buluşacak. Peki, Teşkilat dizisi son bölümde ne oldu? İşte yeni bölümde yaşanacaklar...

Magazin 17-12-2023 21:19

Reyting sonuçları açıklandı mı? Yargı, Teşkilat, Altın Kafes, Kirli Sepeti, MasterChef All Star 10 Aralık 2023 reyting sonuçları birincisi

Reyting sonuçları vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. 10 Aralık Pazar gününe ilişkin reyting sonuçlarının açıklanmasıyla beraber en çok izlenen yapım, dizi ve film belli olacak. Dün yeni bölümleriyle Yalı Çapkını, Kızılcık Şerbeti, Ateş Kuşları Survivor gibi yapımlar ekrana geldi. Peki, 10 Aralık 2023 reyting sonuçları açıklandı mı, hangi yapım birinci oldu?

Magazin 11-12-2023 08:34

TEŞKİLAT 87. BÖLÜM İZLE! Teşkilat yeni bölüm ne zaman, saat kaçta? TRT 1 yayın akışı

Teşkilat 87. bölüm dizinin izleyicileri tarafından heyecanla bekleniyor. TRT 1'in büyük merakla izlenen dizisi Milli İstihbarat Teşkilatı'nın başarılarını konu alıyor. Son olarak kadroya Aybüke Pusat, İlker Kızmaz ve Sarp Levendoğlu'nun katılmasıyla dizinin yeni bölümü ve 'Teşkilat yeni bölüm, Teşkilat saat kaçta, ne zaman başlıyor? ' sorusunun yanıtı merak edildi. Peki, Teşkilat yeni bölüm ne zaman, saat kaçta? TRT 1 yayın akışı ve son bölüm özeti

Magazin 10-12-2023 19:57

REYTİNG SONUÇLARI 3 ARALIK 2023: Yargı, Teşkilat, Altın Kafes, Altın Kelebek Ödül Töreni, MasterChef reyting sonuçları birincisi hangi yapım oldu?

Reyting sonuçları izleyicilerin merak konusu oldu. 3 Aralık Pazar gününe ilişkin verilerin açıklanmasıyla birlikte birinci olan yapım netleşecek. Peki, reyting sonuçları açıklandı mı? İşte Yargı, Teşkilat, Altın Kafes, Altın Kelebek Ödül Töreni, MasterChef All Star gibi yapımların yayınlandığı 3 Aralık 2023 Pazar gününün reyting sonuçları...

Magazin 04-12-2023 14:48

Teşkilat'ın yıldızı Çağlar Ertuğrul'un yeni adresi belli oldu! Bakın hangi fenomen diziye katıldı

Teşkilat dizisinde hayat verdiği 'Serdar Kılıçarslan' karakteriyle büyük beğeni toplayan yakışıklı oyuncu Çağlar Ertuğrul, Ay Yapım’ın TOD için çekeceği “Renkli Rüyalar Oteli” adlı dijital dizinin ardından bir dijital diziyle daha el sıkıştı. Ünlü isim fenomen dizinin kadrosuna dahil oldu.

Magazin 01-12-2023 13:09

Reyting sonuçları açıklandı mı? Yargı, Teşkilat, Kirli Sepeti, Kim Milyoner Olmak İster, MasterChef 26 Kasım 2023 reyting sonuçları birincisi!

Reyting sonuçları merak edildi. 26 Kasım Pazar gününe ilişkin reyting sonuçlarının açıklanmasıyla beraber en çok izlenen yapım, dizi ve film netleşecek. Dün ekranlara gelen Yargı, Teşkilat, Kirli Sepeti, Kim Milyoner Olmak İster, MasterChef All Star gibi yapımların reyting sonuçları araştırılıyor. Peki, 26 Kasım 2023 Pazar gününe ilişkin reyting sonuçları açıklandı mı?

Magazin 27-11-2023 07:42

REYTİNG SONUÇLARI 20 KASIM 2023: Yargı, Teşkilat, Kim Milyoner Olmak İster, MasterChef arasından reyting sonuçları birincisi hangisi oldu?

Reyting sonuçları izleyicilerin merak konusu oldu. 19 Kasım Pazar gününe ilişkin reyting sonuçlarının açıklanmasıyla beraber en çok izlenen yapım, dizi ve film belli oldu. Dün Yargı, Teşkilat, Kirli Sepeti, Kim Milyoner Olmak İster, MasterChef All Star gibi yapımlar ekrana geldi. Peki, 19 Kasım 2023 reyting sonuçları birincisi hangi yapım oldu?

Magazin 20-11-2023 13:40

TEŞKİLAT 84. BÖLÜM TRT 1 CANLI İZLE! Teşkilat bugün var mı, saat kaçta? Son bölüm özeti ve TRT 1 yayın akışı

Teşkilat 84. bölüm dizinin izleyicileri tarafından heyecanla bekleniyor. TRT 1'in büyük merakla izlenen dizisi Milli İstihbarat Teşkilatı'nın başarılarını konu alıyor. Son olarak kadroya Aybüke Pusat, İlker Kızmaz ve Sarp Levendoğlu'nun katılmasıyla dizinin yeni bölümü ve 'Teşkilat bugün var mı, Teşkilat saat kaçta, ne zaman başlıyor? ' sorusunun yanıtı merak edildi. Peki, Teşkilat bugün var mı, saat kaçta? İşte Teşkilat 84. bölüm izle ekranı ve son bölüm özeti ile TRT 1 yayın akışı

Magazin 19-11-2023 18:45

Reyting sonuçları açıklandı mı? Yargı, Teşkilat, Kim Milyoner Olmak İster, Kirli Sepeti, MasterChef 12 Kasım 2023 reyting sonuçları birincisi!

Reyting sonuçları merak edildi. 12 Kasım Pazar gününe ilişkin verilerin açıklanmasıyla beraber en çok izlenen yapım, dizi ve film belli olacak. Dün Yargı, Teşkilat, Kim Milyoner Olmak İster, Kirli Sepeti, MasterChef All Star gibi yapımlar ekrana geldi. Peki, 12 Kasım reyting sonuçları açıklandı mı? Reyting sonuçları birincisi hangi yapım oldu?

Magazin 13-11-2023 07:56

REYTİNG SONUÇLARI AÇIKLANDI! Yargı, Teşkilat, Kirli Sepeti, Kim Milyoner Olmak İster, MasterChef 5 Kasım 2023 reyting sonuçları birincisi!

Reyting sonuçları izleyiciler tarafından merak edildi. 5 Kasım Pazar gününe ilişkin verilerin yayımlanması ile birlikte en çok izlenen yapım, dizi ve film netleşti. Dün Yargı, Teşkilat, Kirli Sepeti, Kim Milyoner Olmak İster, MasterChef All Star gibi yapımlar yayınlandı. Peki, reyting sonuçları birincisi hangi yapım oldu? İşte 5 Kasım Pazar gününün reyting sonuçları ile ilgili detaylar...

Magazin 06-11-2023 10:26

Reyting sonuçları açıklandı mı? Yargı, Teşkilat, Kim Milyoner Olmak İster, Atatürk, MasterChef 29 Ekim 2023 reyting sonuçları birincisi

Reyting sonuçları izleyiciler tarafından merak edildi. 29 Ekim 2023 Pazar gününe ilişkin verilerin yayımlanması ile birlikte en çok izlenen yapım, dizi ve film belli olacak. Geçtiğimiz gün ekrana gelen Yargı, Teşkilat, Kim Milyoner Olmak İster, Atatürk, MasterChef All Star gibi yapımların reyting sonuçları internette araştırılıyor. Peki, 29 Ekim Pazar gününün reyting sonuçları açıklandı mı?

Magazin 30-10-2023 07:46

Teşkilat dizisinde bomba transfer! Al Sancak'ın yıldızı kadroda

TRT'nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Teşkilat dördüncü sezonuyla izleyicisinin karşısına çıkmaya devam ediyor. Pazar akşamlarına damga vuran diziye bomba bir transfer daha yapıldı. Al Sancak'ın yıldızı kadroya dahil oldu.

Magazin 26-10-2023 11:46

Reyting sonuçları açıklandı! Yargı, Teşkilat, Kirli Sepeti, Kim Milyoner Olmak İster, MasterChef All Star 22 Ekim 2023 reyting sonuçları birincisi!

Reyting sonuçları merak konusu oldu. 22 Ekim Pazar gününe ilişkin reyting sonuçlarının açıklanmasıyla beraber en çok izlenen yapım, dizi ve film belli oldu. Peki, geçtiğimiz gün yeni bölümleriyle ekranlara gelen Yargı, Teşkilat, Kirli Sepeti, Kim Milyoner Olmak İster ve MasterChef All Star gibi yapımlar arasında reyting sonuçları birincisi hangi yapım oldu? İşte detaylar...

Magazin 23-10-2023 14:40

Teşkilat ne zaman başlıyor? Teşkilat yeni sezon ne zaman? Yayın tarihi belli oldu

Teşkilat dizisinin yeni sezon tarihi hakkında araştırmalar hız kazandı. TRT1’de pazar akşamları yayınlanan TİMS&B Productions imzalı Teşkilat'ın yeni sezonda oyuncu kadrosunda değişiklikler yaşandı. Murat Yıldırım'ın başrolünde olduğu diziye Aybüke Pusat dahil oldu. Peki, Teşkilat ne zaman başlıyor? Teşkilat yeni sezon ne zaman? İşte tüm merak edilenler...

Magazin 13-10-2023 15:52

Teşkilat'ın yıldızı Aybüke Pusat imaj değiştirdi! Son hali sosyal medyayı salladı

Özel hayatı, sosyal medya paylaşımları ve iddialı pozlarıyla sık sık gündeme gelen ünlü oyuncu Aybüke Pusat yeni sezonda TRT 1'in reyting rekortmeni dizisi Teşkilat'ın kadrosuna dahil oldu. Yeni dizisi için imaj tazeleyen Aybüke Pusat'ın son haline beğeni ve yorum yağdı.

Magazin 03-10-2023 16:53

Murat Yıldırım ve Aybüke Pusat'lı Teşkilat'a yeni oyuncu! O isim kadroda

4 sezondur TRT1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisinde rol alan Deniz Baysal'ın kadrodan ayrılmasıyla yerine Aybüke Pusat ile anlaşılmıştı. Yeni sezon hazırlıkları devam ederken kadroya yeni bir isim daha dahil oldu.

Magazin 21-09-2023 10:30

Teşkilat'ın yıldızı Murat Yıldırım'ın yeni imajı şaşırttı! Gören aynı şeyi söyledi

Teşkilat dizisinde hayat verdiği Ömer karakteriyle izleyici karşısına çıkan Murat Yıldırım imaj değiştirdi. Her hafta pazar akşamları yayınlanan dizideki performansı ile beğeni toplayan Yıldırım’ın yeni imajı sosyal medyada gündem oldu. Ünlü ismi görenler Asi dizisindeki haline benzetti.

Magazin 12-09-2023 13:55

Teşkilat'a bomba bir isim daha! Leyla ile Mecnun'un yıldızı kadroya dahil oldu

2 sezondur TRT 1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisinin yeni sezonu büyük bir heyecanla bekleniyor. Murat Yıldırım'ın başrolünde yer aldığı diziye yeni sezon öncesi yeni isimler dahil oldu. Leyla ile Mecnun'un yıldızı da Teşkilat kadrosuna katıldı.

Magazin 07-09-2023 17:07

Teşkilat dizinde Murat Yıldırım'a bomba partner! Ünlü isim Neslihan rolünü canlandıracak

TRT 1'in reyting rekortmeni dizisi Teşkilat'a yeni bir oyuncu dahil oldu. Bilindiği üzere Murat Yıldırım'ın partneri Deniz Baysal diziden ayrılmıştı. Murat Yıldırım'ın yeni partneri ise çok ünlü bir isim oldu.

Magazin 06-09-2023 22:39

Teşkilat dizisine bomba transfer! Çok ünlü bir isim kadroya katıldı

Pazar akşamlarının sevilen dizisi Teşkilat'ın yeni sezonu için geri sayım devam ederken diziden sevindiren bir haber geldi. Teşkilat'ın kadrosuna çok ünlü bir ismin katıldığı ortaya çıktı.

Magazin 02-09-2023 16:08

TRT dizisi Teşkilat'a Deniz Baysal yerine kim gelecek? İşte merak edilen rol

Deniz Baysal’ın hayat verdiği Zehra karakterinin ayrılmasının ardından Teşkilat dizisinin yeni kadın başrol oyuncusunun kim olacağı merak konusu oldu. Murat Yıldırım'ın başrolünde olduğu dizi için yeni başrolün karakteri belli oldu.

Magazin 13-08-2023 14:40

Teşkilat'ta şok ayrılık! O isim diziye veda etti

TRT 1'in fenomen dizisi Teşkilat'tın oyuncu ekibinde şok eden bir ayrılık yaşandı. Son olarak 3. sezonuyla ekranlara gelen dizinin yeni sezonu eylül ayında seyirciyle buluşacak. Dizinin başrol karakterlerinden Deniz Baysal ekibe veda etti.

Magazin 27-07-2023 20:46

Reyting sonuçları açıklandı! Teşkilat, Güzel Günler, Fenerbahçe Başakşehir maçı, Survivor 11 Haziran 2023 reyting sonuçları birincisi!

Reyting sonuçları izleyicilerin merak konusu oldu. 11 Haziran Pazar gününe ilişkin reyting sonuçlarının açıklanmasıyla beraber en çok izlenen yapım, dizi ve film belli olacak. Dün, Teşkilat, Güzel Günler, Fenerbahçe Başakşehir maçı ve Survivor ekrana geldi. Peki, 11 Haziran reyting sonuçları açıklandı mı? Teşkilat, Güzel Günler, Fenerbahçe Başakşehir maçı, Survivor gecenin birincisi kim oldu?

Magazin 12-06-2023 07:40

TEŞKİLAT BU AKŞAM VAR MI, yok mu? Teşkilat yeni bölüm ne zaman, neden yok? 28 Mayıs TRT 1 yayın akışı

Teşkilat dizisi izleyicileri yeni bölüm ile ilgili araştırmalarınız hızlandırdılar. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat her hafta pazar akşamları ekrana geliyor. Dizinin en son 75. bölümü geçtiğimiz hafta izleyici karşısına çıktı. Bugün Cumhurbaşkanı Seçimi ikinci turunun olması akıllarda soru işaretleri oluşturdu. Peki, Teşkilat yeni bölüm ne zaman, bu akşam var mı?

Magazin 28-05-2023 21:21

21 Mayıs reyting sonuçları açıklandı! Güzel Günler, EGO, Kim Milyoner Olmak İster, Teşkilat, Survivor gecenin birincisi kim oldu?

21 Mayıs reyting sonuçları araştırılıyor. Birincilik mücadelesi veren dizilerin izleyicileri, sonuçları yakından takip ediyor. Bu akşam Güzel Günler, EGO, Kim Milyoner Olmak İster, Teşkilat, Survivor gibi yapımlar ekrana geldi. Peki, 21 Mayıs reyting sonuçları açıklandı mı? Güzel Günler, EGO, Kim Milyoner Olmak İster, Teşkilat, Survivor gecenin birincisi kim oldu?

Magazin 21-05-2023 22:19

Teşkilat bugün var mı, yok mu? Teşkilat yeni bölüm ne zaman? 14 Mayıs TRT 1 yayın akışı

Teşkilat yeni bölüm tarihi araştırılıyor. TRT 1'de pazar günleri yayınlanan dizi sevilerek takip ediliyor. Sevilen dizinin bu akşam olup olmadığı izleyiciler tarafından merak edildi. Peki, Teşkilat yeni bölüm bugün var mı, yok mu? Teşkilat 76. bölüm ne zaman? İşte 14 Mayıs TRT 1 yayın akışı...

Magazin 14-05-2023 17:55

30 Nisan Reyting sonuçları açıklandı! Yargı, Güzel Günler, Kim Milyoner Olmak İster, Survivor gecenin birincisi kim oldu?

Reyting sonuçları izleyicilerin merak konusu oldu. 30 Nisan Pazar gününe ilişkin reyting sonuçlarının açıklanmasıyla beraber en çok izlenen yapım, dizi ve film belli olacak. İşte 30 Nisan Pazar gününün reyting sonuçları...

Magazin 02-05-2023 09:55

Teşkilat'ın Zehra'sının eski sevgilisi set aşkı çıktı! Meğer aynı dizide oynamışlar!

Ekranların sevilen simalarından olan başarılı oyuncu Deniz Baysal, şu sıralar bir magazin haberiyle gündemde. Kolpa müzik grubunun solisti Barış Yurtçu ile evli olan Baysal'ın eski sevgilileri de gündem oldu.

Magazin 20-03-2023 23:51

Adı setteki yasak aşk skandalına karıştı! Deniz Baysal açtı ağzını yumdu gözünü: 'Cadı avına mı çıkıyorsunuz?'

Teşkilat dizisinde hayat verdiği Zehra rolüyle yıldızı parlayan Deniz Baysal'ın adı setteki yasak aşk skandalına karıştı. Evli bir kadın başrol oyuncusu ile evli yönetmeninin sette karavanda sarmaş dolaş yakalandığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. Söz konusu kadının Deniz Baysal olduğu iddia edilince ünlü oyuncu açtı ağzını yumdu gözünü.

Magazin 17-03-2023 11:55

Teşkilat'ın Pınar'ı Ezgi Şenler paylaştı! Trafikte Hatay plakalı bir araç gördüm ve...

Kahramanmaraş'ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerin ardından yaralar sarılmaya çalışılıyor. 10 ili enkaza çeviren depremlerden sonra evlerini kaybedenler şehirlerini terk etmek zorunda kaldılar. Ünlü oyuncu Ezgi Şenler Hatay'dan göç etmek zorunda zorunda kalan bir depremzede ile trafikte karşılaştı ve aralarında geçen diyalog yüreklerimizi ısıttı.

Magazin 18-02-2023 14:54

Teşkilat dizisi bugün var mı yok mu? Teşkilat dizisinin yeni bölümü ne zaman? 12 Şubat TRT 1 yayın akışı

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisinin yeni bölümü yayın akışında yer almadı. Seyirciler, Teşkilat'ın yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağını araştırıyor. 6 Şubat'ta meydana gelen Kahramanmaraş depremi nedeniyle diziler bu hafta ekranlardan kaldırıldı. Peki Teşkilat dizisinin yeni bölümü ne zaman? 12 Şubat TRT 1 yayın akışı...

Magazin 12-02-2023 15:41

8 Ocak reyting sonuçları açıklandı mı? Teşkilat, MasterChef reytingleri...

Reyting sonuçları araştırılıyor. Geçtiğimiz gün ekranlarda birçok film ve dizi projesi vardı. MasterChef programında finalist belli oldu. Heyecan dolu Teşkilat dizisi TRT 1 ekranlarında yerini aldı. Peki 8 Ocak reyting sonuçları açıklandı mı? İşte Teşkilat, MasterChef reytingleri...

Trend 09-01-2023 08:44

Teşkilat bu akşam var mı, neden yok? Teşkilat yeni bölüm ne zaman? 1 Ocak 2023 TRT 1 yayın akışı!

Teşkilat dizisi bu akşam TRT1 yayın akışında yer almaması nedeniyle merak konusu oldu. Çağlar Ertuğruş, Deniz Baysa Yurtcu, Murat Yıldırım, Ezgi Şenler, Gürkan Uygun, Ezgi Eyüboğlu ve Serdar yeğin gibi oyuncularla kısa sürede milyonların gönlünde taht kurmayı başaran fenomen dizi ile ilgili detaylar merak konusu oldu. Birçok kişi internette, " Teşkilat bu akşam var mı, neden yok? Teşkilat yeni bölüm ne zaman? " gibi sorularını araştırıyor. İşte 1 Ocak 2023 Pazar TRT 1 yayın akışı....

Magazin 01-01-2023 19:55

Teşkilat dizisinde şok eden ayrılık! Ünlü isim kadroya veda etti

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisi oyuncuları arasında ünlü isimler yer alıyor. Pazar akşamları ekrana gelen Teşkilat’a daha önce Çağlar Ertuğrul, Ezgi Şenler ve Gürkan Uygun veda etmişti. Sevilen dizinin kadrosundan bir ayrılık haberi daha geldi.

Magazin 22-12-2022 13:58

Cansu Tuman kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşte Cansu Tuman'ın oynadığı diziler ve filmler!

Cansu Tuman'ın kim olduğu arama motorları üzerinden araştırılmaya başlandı. Oyuncu Cansu Tuman en son, TRT 1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisinde Celine rolüyle ekranlara geldi. Peki Cansu Tuman kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşte Cansu Tuman'ın oynadığı diziler ve filmler!

Magazin 18-12-2022 16:06

TEŞKİLAT YENİ BÖLÜM NE ZAMAN, bu akşam var mı? Teşkilat neden yok? TRT 1 yayın akışı

Teşkilat dizisi yeni bölüm için heyecan devam ediyor. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisi her hafta pazar akşamları ekrana geliyordu. Diziye yeni sezonda sevilen isim Murat Yıldırım dahil oldu. Peki, Teşkilat yeni bölüm ne zaman, bu akşam var mı? Teşkilat neden yok?

Magazin 04-12-2022 21:20

Teşkilat yeni bölümü bu akşam var mı yok mu? Teşkilat yeni bölümü ne zaman? 27 Kasım TRT 1 yayın akışı

Teşkilat dizisinin sevenleri, Teşkilat'ın 27 Kasım akşamında ekranlara gelip gelmeyeceğini araştırıyor. Başrolünde Deniz Baysal Yurtcu, Murat Yıldırım gibi oyuncuların yer aldığı Teşkilat dizisinde heyecan devam ediyor. Peki Teşkilat yeni bölümü bu akşam var mı yok mu? Teşkilat yeni bölümü ne zaman? 27 Kasım TRT 1 yayın akışı...

Magazin 27-11-2022 17:32

Ezgi Eyüboğlu'nun süper minili pozuna takipçileri kayıtsız kalamadı

Teşkilat dizisinden ayrılarak sevenlerini üzen ünlü oyuncu Ezgi Eyüboğlu, süper minili sonbahar stiliyle takipçilerinden tam puan aldı.

Magazin 24-11-2022 15:58

Ezgi Eyüboğlu'nun estetiksiz hali sosyal medyada gündem oldu! 'Sen de mi Ezgi...'

TRT 1'in sevilen dizisi Teşkilat'a veda ederek sevenlerini üzen Ezgi Eyüboğlu'nun yıllar içindeki değişimi, sosyal medyada gündem oldu.

Magazin 17-11-2022 12:43

Teşkilat'ın Serdar'ı Çağlar Ertuğrul'un son halini görenler şaşkına döndü! ''Bu ne hâl!''

TRT 1'in reyting rekortmeni dizisi Teşkilat'ta hayat verdiği 'Serdar Kılıçararslan' karakteriyle büyük bir hayran kitlesi kazanan yakışıklı oyuncu Çağlar Ertuğrul'un dijital dizisi Magarsus, sevenleri tarafından merakla bekleniyor. Yeni dizisi için kilo aldığı konuşulan Çağlar Ertuğrul'un son halini görenler şaştı kaldı.

Magazin 23-10-2022 09:03

Murat Yıldırım'ın yer alacağı Teşkilat dizisi ne zaman başlıyor, yeni sezon hangi gün? Teşkilat Ömer'i kim canlandıracak?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisi sevenleri tarafından ilgiyle izleniyordu. Sezon arasına giren Teşkilat dizisi 3. sezonu ile geri dönüyor. Dizide yer alan Deniz Baysal, Çağlar Ertuğrul, Gürkan Uygun, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler gibi başarılı isimlerin arasına Murat Yıldırım'ın da eklendiği öğrenildi. İzleyiciler Teşkilat ne zaman? Teşkilatın yeni sezonu ne zaman başlayacak? Teşkilat Ömer karakterini kim canlandıracak merak ediyor. İşte cevapları..

Magazin 02-10-2022 10:03

Teşkilat yeni sezon ne zaman başlıyor? Teşkilat dizisi 3. sezon ne zaman başlayacak? Yeni oyuncular kimler?

Teşkilat dizisi 2. sezonu ile dönemi noktalamıştı. Diziyi yakından takip eden seyirciler Teşkilat'ın 3. sezonunun ne zaman başlayacağını merak ediyorlar. TRT1'de yayınlanan Teşkilat dizisi yeni sezonunun başlama tarihi için araştırmalar hız kazandı. Peki, Teşkilat yeni sezon ne zaman başlıyor? Teşkilat dizisi 3. sezon ne zaman başlayacak? Teşkilat dizisi yeni oyuncular kimler? İşte merak edilen soruların yanıtları...

Magazin 30-09-2022 11:26

Teşkilat'ın Zehra'sı Deniz Baysal Yurtcu siyah yırtmaçlı elbisesiyle rüzgar gibi esti!

Reyting rekortmeni Teşkilat dizisinde Zehra karakterini canlandıran Deniz Baysal Yurtcu oyuncu kimliğiyle ön plana çıkıyor. Fazilet Hanım ve Kızları dizisiyle asıl çıkışını yapan Deniz Baysal Yurtcu, bu defa sosyal medya pozuyla adından söz ettirdi.

Magazin 16-08-2022 09:54

EDHO dizisinin yıldızı Yunus Emre Yıldırımer kimdir? Yunus Emre Yıldırımer nereli ve kaç yaşında, Teşkilat dizisinde mi oynayacak?

EDHO dizisinin yıldızı Yunus Emre Yıldırımer, Teşkilat dizisi ile ilgili basında yer alan haberler dolayısıyla gündem oldu. Ünlü oyuncunun TRT1'in Milli İstihbarat Teşkilatı'nı (MİT) konu alan dizisi Teşkilat'ta oynacayacağı yönündeki haberler sonrası birçok vatandaş internette "EDHO dizisinin yıldızı Yunus Emre Yıldırımer kimdir?", "Yunus Emre Yıldırımer nereli ve kaç yaşında, Teşkilat dizisinde mi oynayacak?" soru ve konu başlıklarını araştırmaya başladı. İşte detaylar...

Magazin 12-08-2022 10:10

Teşkilat dizisinde Çağlar Ertuğrul'un yerine EDHO'dan sürpriz transfer!

TRT 1'in Milli İstihbarat Teşkilatı'nı (MİT) konu alan dizisi Teşkilat'ta başrol oyuncusu Çağlar Ertuğrul'un vedası hayranlarını şaşırtmıştı. Yeni sezonda sürpriz değişikliklerin yaşanacağı Teşkilat dizisinin kadrosuna ise Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yıldızı Yunus Emre Yıldırımer’in katılma aşamasında olduğu öğrenildi.

Magazin 11-08-2022 21:13

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kocaeli'de AK Parti İl Teşkilatıyla bir araya geldi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kocaeli'de AK Parti İl Teşkilatıyla bir araya geldi

Yurthaber 06-08-2022 22:37

Teşkilat'ın Serdar'ı Çağlar Ertuğrul yerine Survivor Avatar Atakan mı gelecek?

TRT1'de yayınlanan Teşkilat dizisinde Serdar rolünü canlandıran Çağlar Ertuğrul, geçtiğimiz günlerde diziden ayrıldığını açıklamıştı. Teşkilat dizisinden bu sezon ayrılan Çağlar Ertuğrul'un yerine yeni sezonda Survivor yarışmacısı Atakan Arslan'ın başrol oynayacağı iddia edildi.

Magazin 04-08-2022 07:17