Hindistan cevizi yağıyla gelen çözüm! Yapışan Slime'ı bakın nasıl çıkardı

Boraks tozu, tutkal, gıda boyası karışımıyla elde edilen slime (balçık) çılgınlığının dozu bu yıl biraz düşse de, birçok çocuk bununla oynamayı hala seviyor. Avustralya'da yaşayan Jordan da o çocuklardan biri. Ancak küçük çocuk işi biraz abartıp akışkan hamuru saçına sürünce annesinin kısa süreli de olsa paniğe kapılmasına neden oldu. Annenin bulduğu çözüm ise tüm ebeveynlerin beğenisini topladı.

Hindistan cevizi yağıyla gelen çözüm! Yapışan Slime'ı bakın nasıl çıkardı

YouTube ve Instagram'da büyük küçük demeden trend haline gelen slime oyunları eskisi kadar popüler olmasa da hala tercih ediliyor.

4

Avustralya'lı anne Nicolette Opperman da çocuğunun oynaması için slime verdi. Bir süre sonra slime'ı kafasına boca eden Jordan, annesinin tepkileri karşısında şaşkınlıkla beklemeye başladı.

1

Çaresizce oğlunun saçındaki tutkalı çıkarmaya çalışan ancak başarılı olamayan kadın Mums Clean Clean Mums adındaki Facebook grubuna ''Acil yardıma ihtiyacım var. Oğlum saçına slime sürdü ve çıkaramıyorum. Saçını kesmeden nasıl çıkarabilirim? '' diye yazdı.

2

Gruba fıstık ezmesinden bikarbonata, koladan zeytinyağına varana kadar 370'ten fazla öneri geldi. Ancak Nicolette, önerilerin hiçbirini beğenmeyerek kendi bulduğu bir yöntemi uyguladı.

5

Tutkallı karışım için hindistan cevizi yağı denemeye karar verdi. 40 dakika boyunca hindistan cevizi yağı sürdüğü oğlunun saçını tarakla tarayan kadın balçıktan kurtulmayı başardı.

Annenin çözümü binlerce paylaşım ve beğeni aldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler