HABER

Hüsnü Şenlendirici neden çıldırdı?

Hüsnü Şenlendirici neden çıldırdı?

Birlikte yaşadığı Deniz Seki ile sessiz sedasız ABD'ye uçan klarnet virtiözü Hüsnü Şenlendirici, görüntü almaya çalışan basın mensuplarına hakaret etti.

Bir süredir magazin gündeminin ilk sıralarında yer alan Deniz Seki ile Hüsnü Şenlendirici'nin beraberliği Atatürk Havalimanı'nda da objektiflere takıldı.

Pasaport kontrolünden geçtikten sonra basın mensuplarını karşısında gören Hüsnü Şenlendirici, "Pes doğrusu buraya kadar da mı geldiniz? Bu nasıl iştir ya?" diyerek çekim yapılmasına tepki gösterdi. Havalimanı muhabirleri, "Bizim burada çekim yapma iznimiz var" deyince Şenlendirici iyice küplere bindi. Tartışma sürerken bir kameramanın üzerine yürüyen Şenlendirici, eliyle kameraya vurarak, "Yeter artık kardeşim yetmedi mi çektiğiniz" diyerek basın mensuplarına hakaret etmeye başladı.

"Beni sinirlendirmeye, tahrik etmeye mi çalışıyorsunuz ?" diye bağıran Şenlendirici, gazetecilerden, "Biz işimizi yapıyoruz" cevabını alınca ağzını bozdu ve küfürlü sözler sarf etti. Bu sırada uçağa doğru yönelen Deniz Seki, "Boş ver Hüsnücüğüm, hadi uçağa gidelim" diyerek ortalığı yatıştırmaya çalıştı. Buna rağmen Şenlendirici uçağa gidene kadar hakaretlerini sürdürdü. Deniz Seki ile beraberliği tartışma konusu olan Hüsnü Şenlendirici'nin bu tavrı, Atatürk Havalimanı'nda olaya şahit olan vatandaşlar tarafından tepkiyle karşılandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön