İki öz kızına cinsel istismarda bulundu!

Aydın'ın Koçarlı ilçesinde biri 13, diğeri 15 yaşındaki iki öz kızına 2 yıl boyunca cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen İsmail E. (45) gözaltına alındı. İsmail E. mahkemece tutuklanırken, çocuklar devlet korumasına alındı.

İki öz kızına cinsel istismarda bulundu!

Koçarlı'da çiftçilik yapan, evli ve iki çocuk babası İsmail E., iddiaya göre, 2 yıl boyunca öz kızları F.E. ile E.E.'ye cinsel istismarda bulundu. Çocukların hareketlerinden şüphelenen yakınları, kızlarla konuştu. Çocukların yaşadıklarını anlatmasıyla, durum jandarmaya bildirildi.

ÇOCUKLAR DEVLET KORUMASI ALTINA ALINDI

Jandarma dün akşam eve gelerek İsmail E.'yi gözaltına aldı. İfadesinde suçlamaları kabul etmeyen İsmail E., sevk edildiği adliyede mahkemece tutuklandı. Cinsel istismara uğradıkları belirtilen çocuklar ise devlet koruması altına alındı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
Sen iğrenç bir pisliksin nasıl kıydın o fidanlara? Hayatlarını karartmışsın çocukların nasıl atlatacak onlar bu yaşadıkları travmayı? Annesi olacak kadın neredeymiş farkına varmamış bunlar yaşanırken. Evlenip de bunun için mi çocuk yapıyorsunuz siz yaaa. Ar namus yok belli de Allah korkusu olur insan olanda ki sizler onu bile olamamış birilerisiniz. Sapkınlığınızın önüne geçemiyorsanız tedavi olun kapatın kendinizi kliniğe kimseye zarar vermeden.
söyliyeceklerim aklimda bir bir dizili buraya yazsam ballanırım anladiniz herhalde.......
hergün en az iki cinsel istismar haberi var farkındamısınız ? birde haber olmayanlar var. nasıl bu kadar kolay alışır hale geldik bu durumlara ?
sinek öldüremem ama verin bu dünya dışı yaratığı bana zevkle işkenceyle onu öldürmece yapıyım .
ALLAH belanı versin senin başka söylenecek söz yok
bu ülkeye idam ne zaman geleceeeekkkkk yeterrrr artık
bu ne ya midem bulandı Lut kavmine benzedik iyice Allah helak etsin böylelerini bizide doğru yoldan ayırmayıp doğru insanlarla karşılaştırsın .
Ne zaman ki bunları kalabalığın arasına saldılar, o zaman türkiye'ye adalet gelmiş demektir.
İDAM.İDAM.. İDAM...
bu tur haberlerı vermeyın lutfen bu haber mı
Ne diyeyim ki ben?! "BİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP!!!"
yeni_ortadoğu NİKLE TÜRK DÜŞMANLIĞI YAPAN ZAVALLI SEN ÖNCE SOYUNUN KİMDEN GELDİĞİNİ ÖĞREN ETEKLİ PKK HAİNİ.
Diğer Haberler