HABER

İletişim Başkanı Altun, Sırbistan Cumhurbaşkanı'nın o sözlerini paylaştı: Başka hiçbir ülkede görmedim

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya gelen Sırbistan Cumhurbaşkanı Aleksandar Vucic, ziyareti sırasında rüzgar nedeniyle uçan tören alanındaki halıları, kameraman ve fotoğrafçıların düzelttiği anlara dikkat çekti. Vucic, "Başka hiçbir ülkede görmedim. Bu, onların devletine ve size olan sevgilerini gösteriyor" dedi. O anların görüntülerini ve yaşanan anekdotu ise Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun paylaştı.

Sırbistan Cumhurbaşkanı Aleksandar Vucic, resmi temaslarda bulunmak üzere Türkiye'ye geldi. Vucic'i Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan resmi törenle karşıladı.

20220118_2_51780510_72665566

GÖREVLİLERİN MÜDAHALESİ VUCİC'İ ETKİLEDİ

Karşılama esnasında şiddetli rüzgar, iki liderin yürüyeceği halıyı kaldırdı. Rüzgarın şiddetiyle havaya kalkan halı, kameraman, fotoğrafçılar ve görevliler tarafından anında düzeltildi.

sırbistan2

Vucic ise yaşanan bu andan etkilendi.

vucic

"BAŞKA HİÇBİR ÜLKEDE GÖRMEDİM"

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya gelen Sırbistan Cumhurbaşkanı Aleksandar Vucic’in dikkatini çeken anekdotu sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabından paylaştı.
20220118_2_51780657_72665909
Altun, paylaşımında, “Sırbistan Cumhurbaşkanı Sayın Aleksandar Vucic: Başka hiçbir ülkede görmedim. Rüzgar halıları kaldırdığında baktım ki kameramanı, fotoğrafçısı sağına soluna bakmadan, kimseyi beklemeden el ele verip düzeltiyorlar. Bu, onların devletine ve size olan sevgilerini gösteriyor” ifadelerini kullandı.
altun1


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler