HABER

iOS’a Google drive desteği

iOS 11 için olan Dosyalar uygulamasına yeni bir özellik geldi. Google tarafından açıklanan özellikle birlikte artık, Apple kullanıcıları doğrudan Drive hesaplarına dosya gönderip alabilecek.

iOS’a Google drive desteği

Apple’ın tüm kullanıcılara yeni sunmaya başladığı iOS sürümü 11, pek çok sorunu nedeniyle sık sık gündeme gelmişti. Apple, bu sorunları çözmek için çalışmalarına devam ederken Google’dan iOS kullanıcıları için iyi bir haber geldi. Google Drive’ın App Store’da bulunan uygulaması güncellenerek yeni bir desteğe kavuştu. Bu destek sayesinde iOS 11 cihazınızdaki Dosyalar uygulaması üzerinden tüm Drive dosyalarınıza erişebiliyor ve düzenleyebiliyorsunuz.
İlk olarak Dropbox ile sunulan bu özellik, şimdi de Google Drive ile sunuluyor. App Store’dan Drive’ın son sürümünü indirdikten sonra Doyalar uygulaması üzerinden tüm dosyalarınıza ulaşabilir ve düzenleyebilirsiniz. Ayrıca, Google Docs, Sheets ya da Slides uygulamalarını da kurarsanız, tüm dokümanlarınızı daha hızlı bir şekilde açabilirsiniz.

Google Drive’ın desteğinin ardından gözler Microsoft’a çevrildi. Windows Phone ekosistemini kendi elleriyle yok eden Microsoft, son yıllarda Android ve iOS için geliştirdiği uygulamalarla ses getirmişti. Microsoft’un bulut depolama servisi olan OneDrive’ın da çok yakında bu desteği sunması bekleniyor. OneDrive’da gelirse dünyadaki en büyük 3 dosya depolama servisi de Apple Dosyalar uygulaması tarafından desteklenmiş olacak

BlackBerry Tahminlerin Üzerinde Para Kazanıyor

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön