HABER

iPhone 13 Pro Max'in tasarımı göründü! Neler değişiyor?

iPhone 13 Pro Max'in tasarımı bir video aracılığıyla ortaya çıktı. Ünlü bir YouTube kanalı, iPhone 13 Pro Max'e ait olduğu düşünülen bir maket göstererek, telefonun iPhone 12 Pro Max'e nazaran ne gibi değişiklikler ile geleceğini gösterdi.

iPhone 13 Pro Max'in tasarımı göründü! Neler değişiyor?

iPhone 13 Pro Max yeni dönemin en çok beklenen modellerinden biri. Yeni iPhone'un 13 serisinin en büyük ekranlı iPhone'u olacağı düşünülüyor. Bunun dışında iPhone 13 Pro Max de dahil olmak üzere tüm iPhone 13 modellerindeki çentik boyutunun küçüleceği iddiası var. Bu iddia, bir YouTube kanalı tarafından paylaşılan video ile daha da güçlendi.

iPHONE 13 PRO MAX MAKETİ YENİ ÇENTİĞİ ORTAYA ÇIKARDI

Unbox Therapy tarafından yayınlanan video, bir iPhone 13 Pro Max maketini göstererek, değişikliklere yakından bakmamızı sağlıyor. Yeni iPhone'a ait olduğu düşünülen söz konusu maket, çentik boyutunda bir azalma yaşanacağını ortaya koyuyor. Görünüşe göre Apple, ahizeyi telefonun üst çerçevesine taşıyarak çentiği küçültmenin yolunu bulmuş.

iPhone 13 Pro Max çentik

KAMERALAR DA DEĞİŞİYOR

iPhone 13 Pro Max'in maketinde karşılaştığımız ikinci büyük sürpriz daha büyük kamera lensleri oluyor. Söz konusu videoda, iPhone 13 Pro Max'in kamera lenslerinin bariz bir şekilde iPhone 12 Pro Max'in kamera lenslerinden daha büyük olduğu görünüyor. Daha büyük lenslerin, daha kaliteli fotoğraflar elde edilmesini sağlayacağı düşünülüyor.

iPhone 13 Pro Max

iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max'in selef modellere kıyasla biraz daha kalın ve ağır olması bekleniyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
bizim gösterişe pek meraklı milletimiz daha bir kaç nesil önceki modelinin taksitini dahi bitirememişken şimdiden bunu almanın hayalini kurmaya başlamıştır.
Keriz kekleme operasyonu... Millet aşa ekmeğe para yok diye feryat ederken sürekli orasını burasını değiştirip yeni model diye millete itelenen şu teneke kutulara nasıl milyonları veriyor tereddütsüz anlamıyorum. Bu haberdeki telefondan kat kat özellikli telefonu onun dörtte birinden daha ucuza aldım. En azından kendimi enayi hissetmiyorum. İllaki ısırılmış elöa istiyorsanız pazardan kiloyla alıp bari siz ısırın, kekleyip cüzdanınızı ısırmasınlar.
bı ortamda hava atma peşindeler birbirlerine yazık.
4. kamera (periskopik tele) ne zaman gelecek? Kare zemin üzerinde sırıtan 3’lü görünüm, ileride bunun 4 olacağını, onun için tasarlandığını belli ediyor, ama ne zaman? iPhone 13 ara model, büyük değişim 14’te gibi. Köşeli 12 serisi kaba duruyor, tekrar 11’deki yuvarlatılmış hatlara dönüş yapılsa iyi olur.
Geri Dön