HABER

İş yerinizin ya da evinizin güvenliğini sağlayacak en iyi güvenlik kameraları

Ev ve iş yerlerinin güvende kalmasına katkı sağlayan güvenlik kameraları, 7/24 görüntü kaydı yaparak her hareketten haberdar olunmasına olanak tanıyor. Birçok başarılı güvenlik kamerası markası, birbirinden kaliteli ve kullanışlı modeller üretiyor. Gelin birbirinden işlevsel özellikleriyle sizin ve sevdiklerinizin güvende kalmasını sağlayacak, her bütçeye uygun en iyi güvenlik kamerası çeşitlerine beraber göz atalım!

İş yerinizin ya da evinizin güvenliğini sağlayacak en iyi güvenlik kameraları

İçindekiler

 • 1. Güvenliğinizi riske atmayın: Anker Eufy Security Eufycam 2C Kablosuz Akıllı Güvenlik ve Kamera Sistemi
 • 2. Fiyat/performans ürünü: IDS 5mp Sony Lensli 1080p 6 Atom LED Gece Görüşlü Su Geçirmez Plastik Kasa Full HD Güvenlik Kamerası
 • Ayakkabı ve Çanta Günleri'ne özel indirimleri keşfedin, uyguna almanın keyfini yaşayın! (26.10.2022)
 • 3. Enerji tasarrufu sağlayın: Gaman SG6061 Solar Güneş Enerjili Wi-Fi 1080p Akıllı Ptx Güvenlik Kamerası
 • 4. En iyi güvenlik kamerası seti: PICAM - 4 Kameralı Set 5 MP Sony Lensli Full HD Gece Görüşlü Güvenlik Kamerası Sistemi
 • 5. Kullanıcı dostu özellikleriyle: NEUTRON 360 Derece Dönebilen Kızılötesi Gece Görüşlü HD 1080p IP Güvenlik Kamerası
 • 6. Şık ve minimal tasarım: Vimtag Cm1 720p 3.6 mm IP Smart Wi-Fi Network Güvenlik Kamerası
 • 7. Üstün niteliklere sahip: Foscam C2m HD 1080p HD Wi-Fi Geniş Görüş Açılı Güvenlik Kamerası
 • 8. Karanlıkta da net görüntü sunan: Xiaomi Mi Home 360 Dereceli 1080p Güvenlik Kamerası
 • 9. Her ortama uygun: United Security Wi-Fi Gece görüşlü PIR Dedektörlü Güvenlik Kamerası
 • 10. Bebeğinizin odasında da tercih edebileceğiniz: TP-Link Tapo C100 Wi-Fi Kamera
 • 11. Kapınızın önündeki caydırıcı: Yale Dış Mekan Wi-Fi HD Kamera
 • 12. Yapay zekâ destekli: Anker Eufy Security 360 Derece Dönebilen Kızılötesi Gece Görüşlü 2K HD IP Kamera
 • 13. Akıllı gece görüşüyle öne çıkan: Mi Wireless Outdoor Güvenlik Kamerası
 • 14. İhtiyacınız olan tüm özellikler: Buffer 2.0 MP HD Lens İç Dış Mekan Suya Danıklı IP Wi-Fi Network Güvenlik Kamerası

Güvenliğine önem verenler için olmazsa olmaz ürünler arasında birinci sırada bulunan güvenlik kameraları, ev ve ofislerin her an kayıt altına alınmasını sağlıyor. Wi-Fi özelliğine sahip IP güvenlik kameraları, arzu edilen her an internet üzerinden kamera görüntülerinin anlık olarak görülmesini sağlıyor. Gece görüş özelliği bulunan modeller, en karanlık anlarda bile başarılı kayıtlar yapıyor. Suya dayanıklı modeller, olumsuz hava şartlarından etkilenmeden kayda devam ederken yüksek pil gücüne sahip kablosuz güvenlik kameraları, dolu şarjla aylarca çalışabiliyor. Ayrıca bazı güvenlik kamerası modelleri, mobil uygulaması sayesinde daha fonksiyonel bir kullanım sunuyor. Hazırsanız bu modelleri keşfetmeye başlayalım!

1. Güvenliğinizi riske atmayın: Anker Eufy Security Eufycam 2C Kablosuz Akıllı Güvenlik ve Kamera Sistemi


İş yerinizin ya da evinizin güvenliğini sağlayacak en iyi güvenlik kameraları

Sepette %10'a varan indirimler kazanmak için tıklayın!

Anker Eufy Security Eufycam 2C Kablosuz Akıllı Güvenlik ve Kamera Sistemi, kullanıcı dostu özellikleriyle yaşam alanlarının güvende kalmasını sağlıyor. Akıllı donanımı sayesinde çekim sırasında yakaladığı kişilerin daha net ve parlak görüntülenmesini sağlıyor. Modelin dikkat çeken en önemli özelliği, belirlenen bölgelerde hareket algılandığında uyarı verebilmesi. Böylece ev ve iş yerlerine izinsiz girişler olduğunda kullanıcılarını hemen bilgilendiriyor. Mobil uygulama desteği bulunan model, çift yönlü ses özelliği sayesinde kameranın bulunduğu ortamla eş zamanlı iletişim kurulmasını sağlıyor. Modelin sevilen özelliklerinden biri de tam dolu şarjla 180 güne kadar çekim yapabilmesi.

Ürünü İncele

2. Fiyat/performans ürünü: IDS 5mp Sony Lensli 1080p 6 Atom LED Gece Görüşlü Su Geçirmez Plastik Kasa Full HD Güvenlik Kamerası


İş yerinizin ya da evinizin güvenliğini sağlayacak en iyi güvenlik kameraları

Ev ve iş ortamları için en iyi güvenlik kamerası olan IDS 5mp Sony Lensli 1080p 6 Atom LED Gece Görüşlü Su Geçirmez Plastik Kasa Full HD Güvenlik Kamerası, uygun fiyatı ve işlevsel özellikleriyle dikkat çekiyor. Dış ortam hava şartlarına uygun olarak geliştirilen model, sağlam plastik kasası ve su geçirmeyen yapısı sayesinde dört mevsim sorunsuz çekim yapabiliyor. 1080p Full HD görüntü kalitesiyle ev veya iş yeri önünde olup bitenlerin net olarak görülmesini sağlayan model, 82 derecelik açıya sahip. Modelin en önemli özelliği, ışık desteği sayesinde geceleri 120 metreye kadar net görüş sağlaması.

Ürünü İncele

3. Enerji tasarrufu sağlayın: Gaman SG6061 Solar Güneş Enerjili Wi-Fi 1080p Akıllı Ptx Güvenlik Kamerası


İş yerinizin ya da evinizin güvenliğini sağlayacak en iyi güvenlik kameraları

"Güneş enerjili en iyi güvenlik kamerası hangisi?" diye soranlara önerilen Gaman SG6061 Solar Güneş Enerjili Wi-Fi 1080p Akıllı Ptx Güvenlik Kamerası, etkileyici özellikleriyle merak uyandırıyor. Sadece Wi-Fi üzerinden çalışıyor; böylece ne kadar uzakta olunursa olunsun, internet bağlantısı aracılığıyla kameranın çekimi görüntülenebiliyor. Modelin önemli bir özelliği de 128 GB'lık SD kart yuvasına sahip olması. Böylece bütün çekimlerini yedekliyor. Kamera, suya dayanıklı olduğu için yağmurlu günlerde sorunsuz şekilde çekim yapmaya devam ediyor. Pilini güneş enerjisiyle doldurabildiği için kullanıcılarını şarj kablolarıyla uğraşma derdinden kurtarıyor. Güvenlik kamerasının kurulumunun da epey kolay olduğunu es geçmeyelim.

Ürünü İncele

4. En iyi güvenlik kamerası seti: PICAM - 4 Kameralı Set 5 MP Sony Lensli Full HD Gece Görüşlü Güvenlik Kamerası Sistemi


İş yerinizin ya da evinizin güvenliğini sağlayacak en iyi güvenlik kameraları

Ofisinde tam denetim sağlamak için güvenlik kamerası seti arayanların mutlaka göz atması gereken PICAM - 4 Kameralı Set 5 MP Sony Lensli Full HD Gece Görüşlü Güvenlik Kamerası Sistemi, ihtiyaç duyulacak bütün ürünleri tek bir sette birleştiriyor. Paket içeriğinde dört adet Full HD gece görüşlü güvenlik kamerası bulunan set, 320 GB kapasitesindeki HDD sayesinde her çekimin kayıt altında tutulmasına yardımcı oluyor. "Güvenlik kamerası nasıl kurulur?" diye merak edenler için bu soruyu yanıtlayalım. Kuruluma hazır hâlde gelen set, 100 metre uzunluğundaki kablosuyla kameraların ve kayıt cihazının birbirine bağlanmasını sağlıyor. Böylece dört kameranın yaptığı kayıtlar tek bir harddiskte yedekleniyor.

Ürünü İncele

5. Kullanıcı dostu özellikleriyle: NEUTRON 360 Derece Dönebilen Kızılötesi Gece Görüşlü HD 1080p IP Güvenlik Kamerası


İş yerinizin ya da evinizin güvenliğini sağlayacak en iyi güvenlik kameraları

En iyi güvenlik kamerası markaları arasında bulunan Neutron, en iyi güvenlik kamerası yorumlarını alan NEUTRON 360 Derece Dönebilen Kızılötesi Gece Görüşlü HD 1080p IP Güvenlik Kamerası modeliyle kullanıcılarının yaşantısına pratiklik kazandırıyor. Hareket algılama sensörüyle maksimum düzeyde güvenlik sunuyor. SD kart yuvası bulunan model, video kayıtlarını 128 GB'a kadar yedekleyebiliyor. 720p ve 1080p çözünürlüğünde kayıt seçenekleri sunuyor. Ayrıca sessiz çalışma özelliğiyle kullanıcılarından övgü topluyor. Gece görüş özelliği sayesinde 7/24 kayıt yapabiliyor. Sadece 240 gramlık ultra hafif ağırlığı ve minimal tasarımıyla kolayca taşınıp her yere takılabiliyor.

Ürünü İncele

6. Şık ve minimal tasarım: Vimtag Cm1 720p 3.6 mm IP Smart Wi-Fi Network Güvenlik Kamerası


İş yerinizin ya da evinizin güvenliğini sağlayacak en iyi güvenlik kameraları

Şık tasarımıyla evlere modern bir görünüm kazandıran Vimtag Cm1 720p 3.6 mm IP Smart Wi-Fi Network Güvenlik Kamerası, minimal yapısıyla da alan avantajı sağlıyor. Akıllı Wi-Fi bağlantısı sayesinde bilgisayar, tablet ve cep telefonu gibi akıllı cihazlar üzerinden anlık kontrol imkânı sunuyor. HD kalitede çekim yaparak ayrıntıların fark edilmesine yardımcı oluyor. 360 derece çok yönlü çekim özelliğine sahip model, karşılıklı sesli konuşmalara da olanak tanıyor. Ayrıca ses yankılanmasını engelleyen ses işleme çipiyle kaliteli iletişim sağlıyor. Modelin 8x dijital zoom özelliği de cabası!

Ürünü İncele

7. Üstün niteliklere sahip: Foscam C2m HD 1080p HD Wi-Fi Geniş Görüş Açılı Güvenlik Kamerası


İş yerinizin ya da evinizin güvenliğini sağlayacak en iyi güvenlik kameraları

En iyi güvenlik kamerası özelliklerine sahip Foscam C2m HD 1080p HD Wi-Fi Geniş Görüş Açılı Güvenlik Kamerası, fonksiyonel nitelikleriyle pratik kullanım imkânı vadediyor. Saniyede 25 kare hızında çekim yapan model, Full HD 1080p çözünürlüğündeki görüntü kalitesiyle kullanıcılarından tam not alıyor. En iyi kablosuz IP güvenlik kamerası olan model, insan hareketlerini başarıyla algılıyor ve kullanıcılarına bildirim gönderebiliyor. Görüntüleri bulutta yedekleyerek güvenliği yüksek tutuyor. Modelin önemli bir özelliği de taban kısmında mıknatıs bulundurması. Bu sayede güvenlik kamerası kurulumu metal bir zemine yerleştirilerek kolaylıkla yapılabiliyor.

Ürünü İncele

8. Karanlıkta da net görüntü sunan: Xiaomi Mi Home 360 Dereceli 1080p Güvenlik Kamerası


İş yerinizin ya da evinizin güvenliğini sağlayacak en iyi güvenlik kameraları

"En iyi güvenlik kamerası markası hangisi?" diye sorulduğunda bir adım öne çıkan Xiaomi, kompakt tasarımlı Xiaomi Mi Home 360 Dereceli 1080p Güvenlik Kamerası modeliyle çok amaçlı kullanım sunuyor. Hem ev güvenliği hem bebek odaları için sıklıkla tercih edilen model, görünmez 940 nm kızılötesi LED'leriyle karanlıkta olup bitenleri net şekilde görüntülüyor. 360 derece dönerek kör noktaları engellemesinin yanı sıra yapay zekâ desteği sayesinde insan algıladığında bilgilendirme yapabiliyor. İki yönlü ses özelliği sayesinde kolaylıkla ses aktarımı sağlıyor.

Ürünü İncele

9. Her ortama uygun: United Security Wi-Fi Gece görüşlü PIR Dedektörlü Güvenlik Kamerası


İş yerinizin ya da evinizin güvenliğini sağlayacak en iyi güvenlik kameraları

Hangi güvenlik kamerasını satın alacağına bir türlü karar veremeyenlerin göz atması gereken United Security Wi-Fi Gece görüşlü PIR Dedektörlü Güvenlik Kamerası, fonksiyonel özellikleri sayesinde hem ofis hem ev için ideal kullanım imkânı sunuyor. İster kablolu ister kablosuz olarak kullanılabilen model, 2 MP kamerasıyla 1080p çözünürlüğünde net çekimler yapıyor. Ayrıca çekim yaptığı ortamdaki sesleri de kaliteli bir şekilde kaydediyor. PIR dedektörü sayesinde herhangi bir insan hareketi algılandığında beyaz ışık uyarısını devreye sokan model, seçilen bölgelerdeki hareket anlarını kullanıcılarına gönderip alarm çalabiliyor. Kameranın 95 derecelik geniş açı sunması da önemli bir ayrıntı.

Ürünü İncele

10. Bebeğinizin odasında da tercih edebileceğiniz: TP-Link Tapo C100 Wi-Fi Kamera


İş yerinizin ya da evinizin güvenliğini sağlayacak en iyi güvenlik kameraları

En işlevsel güvenlik kamerası modelleri arasında yer alan TP-Link Tapo C100 Wi-Fi Kamera, mobil uygulama desteği sayesinde özelleştirilebiliyor. Ürünün Tapo uygulaması, kurulumun nasıl yapılması gerektiğini adım adım göstererek kullanıcılarına kolaylık sağlıyor. 1080p çözünürlükte çekim yapabilen model, yüksek görüntü kalitesiyle kullanıcılarının yüzlerini gülümsetiyor. İki yönlü ses özelliği sayesinde iletişim avantajı sağlıyor. Modelin en önemli özelliği, geceleri de başarılı çekimler yapabilmesi. Bu sayede bebek odalarında da tercih ediliyor. 128 GB'a kadar hafıza kartı desteğine sahip model, 16 güne kadar video kaydı yedekleyebiliyor.

Ürünü İncele

11. Kapınızın önündeki caydırıcı: Yale Dış Mekan Wi-Fi HD Kamera


İş yerinizin ya da evinizin güvenliğini sağlayacak en iyi güvenlik kameraları

En kaliteli güvenlik kamerası markaları arasında önemli bir yere sahip Yale, yüksek görüntü kalitesiyle çekim yapan SV-DAFX-B_EU All-in-One Dış Mekan Wi-Fi HD Kamera modeliyle güvenlik zafiyetlerini ortadan kaldırıyor. Hem iç hem dış mekân için kullanıma uygun olan model, güvenlik tedbirlerini arttıran nitelikler sunuyor. Dâhilî ışık ve alarm özellikleri sayesinde belirlenen bölgelerde hareket algılandığında ışıklarını yakıp alarmı devreye sokuyor. Böylece caydırıcılık sağlıyor. Wi-Fi özelliği sayesinde nerede olunursa olunsun, anlık kamera görüntülerinin takip edilmesini sağlıyor.

Ürünü İncele

12. Yapay zekâ destekli: Anker Eufy Security 360 Derece Dönebilen Kızılötesi Gece Görüşlü 2K HD IP Kamera


İş yerinizin ya da evinizin güvenliğini sağlayacak en iyi güvenlik kameraları

Anker markalı en iyi güvenlik kamerası olan Eufy Security 360 Derece Dönebilen Kızılötesi Gece Görüşlü 2K HD IP Kamera, 2K HD yüksek görüntü kalitesiyle en iyi çekimlerin yapılmasını sağlıyor. Kaydedilen kamera verilerinin ister yerel olarak ister bulutta depolanmasına imkân tanıyan model, iki yönlü iletişim özelliğiyle de dikkat çekiyor. Yapay zekâ özelliği sayesinde yüksek ses veya beklenmedik insan hareketi algıladığında hemen kullanıcılarına bildirim gönderip onların durumdan haberdar olmalarını sağlıyor. Kaliteli gece görüşü sayesinde düşük ışıkta bile başarılı kayıtlar yapabiliyor.

Ürünü İncele

13. Akıllı gece görüşüyle öne çıkan: Mi Wireless Outdoor Güvenlik Kamerası


İş yerinizin ya da evinizin güvenliğini sağlayacak en iyi güvenlik kameraları

Prime üyesi olup bedava kargo ve daha birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!

Dış mekân en iyi güvenlik kamerası modelleri arasında zirvede yer alan Mi Wireless Outdoor Güvenlik Kamerası, üç adımda kolay eşleşme sağlayan kablosuz kurulumuyla kullanıcılarını mutlu ediyor. 5700 mAh kapasitesinde büyük bir pile sahip model, tam dolu şarjla 90 güne kadar kesintisiz kamera kaydı yaparak kullanıcılarını sürekli şarj derdinden kurtarıyor. 130 derece geniş açılı çekimler yaparak çevresinde olup bitenleri kaydediyor. Dış mekânda olumsuz koşullardan etkilenmeden Full HD görüntü kalitesinde çekim yaparak ayrıntıların kaçırılmasını önleyen model, akıllı insan algılama ve gerçek zamanlı uyarı özellikleriyle de kullananlardan tam not alıyor.

Ürünü İncele

14. İhtiyacınız olan tüm özellikler: Buffer 2.0 MP HD Lens İç Dış Mekan Suya Danıklı IP Wi-Fi Network Güvenlik Kamerası


İş yerinizin ya da evinizin güvenliğini sağlayacak en iyi güvenlik kameraları

Zorlu koşullarda bile kesintisiz kamera kaydı yapacak bir güvenlik kamerası arayanlara Buffer 2.0 MP HD Lens İç Dış Mekan Suya Danıklı IP Wi-Fi Network Güvenlik Kamerası tavsiye ediliyor. Suya dayanıklı yapısı sayesinde güvenli ve uzun ömürlü kullanım sunan model, geniş görüş açısı sayesinde kör nokta bırakmadan kamera kaydı yapıyor. 64 GB SD kart özelliğiyle kaydettiği görüntüleri kolaylıkla yedekliyor. Wi-Fi bağlantısı sayesinde akıllı cihazların kamera kaydına anlık ulaşmasına yardımcı oluyor. Siyah beyaz gece görüşü veya aydınlatmalı gece görüşü özellikleriyle 7/24 kayıt tutulmasını kolaylaştıran model, beklenmeyen durumları hareket algılama özelliği sayesinde fark ediyor ve mail göndererek kullanıcılarını bilgilendiriyor.

Ürünü İncele

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

İş birliği İçerikleri

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler