KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Kusursuz saçlara sahip olmak isteyenler için uzun ömürlü ve kullanışlı en iyi profesyonel fön makineleri

  Saçlarınızı kusursuzca şekillendirerek tüm bakışları üzerinizde toplamak ister misiniz? Bu kusursuz görünüme kavuşabilmek için kullanılması gereken bazı ürünler var. Profesyonel bir fön makinesinden yardım alarak beğendiğiniz göz kamaştırıcı saçlara sahip olabilirsiniz. Peki saçlarınıza birbirinden harika şekiller verecek, en iyi profesyonel fön makinesi hangisi? Bu sorunun cevabı için listemizdeki yüksek kaliteli ve kullanışlı modelleri inceleyebilirsiniz.

  Kusursuz saçlara sahip olmak isteyenler için uzun ömürlü ve kullanışlı en iyi profesyonel fön makineleri

  İçindekiler

  • 1. Kolay taşınabilme özelliği: Xiaomi H101 Kompakt İyonik Saç Kurutma Makinesi – Hızlı Kurutma ve Katlanabilir Tasarım
  • 2. Thermo kalkan teknolojisi: Philips BHD500/00 Saç Kurutma Makinesi, Thermoshield Teknolojisi, 6 Kademeli Hız ve Sıcaklık Ayarı, Soğuk Hava Üfleme, 2 Kat Fazla İyonik Bakım, 2100 W
  • 3. Profesyonel AC motor: Arzum AR5049 Profön Neo 2300W Profesyonel Sac Kurutma Makinesi Dreamline
  • 4. Seyahatler için ideal: GoldMaster Efil 2400W Dc Motor Katlanabilir Saç Kurutma Fön Makinesi
  • 5. Uzun ömürlü kullanım avantajı: Etap Ee215 3200S Profesyonel Seri 2400 W Kuaför Fön Makinesi
  • 6. Farklı ve canlı renk seçenekleri: Schatz Profesyonel Turbo 3500 Fön Makinesi 2400W
  • 7. Saç tiplerine özel ısı seviyesi: Ventoso V5Silex 5000 Profesyonel Kuaför Fön Makinesi 63db, 2500 Watt
  • 8. Yüksek performanslı: Powertec 8681612488046 TR 901 Profesyonel Fön Makinesi
  • 9. Benzersiz hava akışı: Remington D7779 Air3D Saç Kurutma Makinesi
  • 10. Isıya ve darbeye dayanıklı: Prof Turbo Profesyonel Fön Makinesi Ve Saç Kurutma 3500 Performance

  Saçlarınızı her gün farklı şekillerde görmek sizi mutlu ediyor mu? O hâlde hemen kendinize güzel ve kaliteli bir fön makinesi hediye edebilirsiniz. Saçlarınızı yıpratmayan iyon teknolojili modellerden kademeli ısı ayarlı olanlara kadar pek çok çeşit bulunuyor. Gelin, "Profesyonel fön makinesi kaç Watt olmalı?" sorusunun yanıtını güçlü motorlarıyla veren, birbirinden harika ürünlere birlikte göz atalım.

  1. Kolay taşınabilme özelliği: Xiaomi H101 Kompakt İyonik Saç Kurutma Makinesi – Hızlı Kurutma ve Katlanabilir Tasarım


  1.ürün

  Saçlarınızı şekillendirmek için sürekli kuaföre gitmek istemiyorsanız kendinize yüksek performanslı bir fön makinesi alabilirsiniz. Nokta atışı yapmak ve en iyi profesyonel fön makinesine sahip olmak istiyorsanız size Xiaomi H101 Kompakt İyonik Saç Kurutma Makinesi – Hızlı Kurutma ve Katlanabilir Tasarım Makinesi'ni tavsiye edebiliriz. Özel rüzgâr moduyla çalışabilen, sıcak ve soğuk hava sirkülasyonu sağlayan ürün bu özellikleri sayesinde saçlarınızın aşırı ısınmasını önler.

  Bu fön makinesinin küçük boyutlu ve taşınabilir olması onu istediğiniz her yere yanınızda götürmenize imkân sağlar. 1600 Watt güce sahip ürünü hem saçlarınızı kurutmak hem onlara şekil vermek için kullanabilirsiniz.

  Ürünü İncele

  2. Thermo kalkan teknolojisi: Philips BHD500/00 Saç Kurutma Makinesi, Thermoshield Teknolojisi, 6 Kademeli Hız ve Sıcaklık Ayarı, Soğuk Hava Üfleme, 2 Kat Fazla İyonik Bakım, 2100 W


  Kusursuz saçlara sahip olmak isteyenlere: Uzun ömürlü ve kullanışlı en iyi profesyonel fön makineleri

  Saçlarınızı dilediğiniz gibi şekillendirebilmek için fön makinesinden yardım almaya ne dersiniz? En iyi fön makinesi markaları arasında gösterilen Philips, kullanıcılarına harika bir model sunuyor. Philips BHD500/00 Saç Kurutma Makinesi, Thermoshield Teknolojisi, 6 Kademeli Hız ve Sıcaklık Ayarı, Soğuk Hava Üfleme, 2 Kat Fazla İyonik Bakım, 2100 W modeli sayesinde profesyonel dokunuşlara ihtiyaç duymadan saçlarınıza kusursuz bir görünüm katabilirsiniz.

  Thermo kalkan teknolojisi, ürünü kullanırken hava sıcaklığını optimum seviyede kontrol eder. Böylece ısı hasarına karşı en üst düzeyde korumaya sahip olabilirsiniz. İki kat daha fazla iyonik bakım sunan ürünle saçlarınızın kabarmasına ve elektriklenmesine son verebilirsiniz.

  Ürünü İncele

  3. Profesyonel AC motor: Arzum AR5049 Profön Neo 2300W Profesyonel Sac Kurutma Makinesi Dreamline


  Kusursuz saçlara sahip olmak isteyenlere: Uzun ömürlü ve kullanışlı en iyi profesyonel fön makineleri

  Her sabah saçlarınıza fön çekiyorsanız uzun ömürlü ve yüksek kaliteye sahip bir fön makinesiyle kendinizi şımartabilirsiniz. Arzum AR5049 Profön Neo 2300W Profesyonel Sac Kurutma Makinesi hem saç kurutma hem şekillendirme konusunda profesyonelleri aratmayan bir deneyim sunuyor. Yüksek performanslı 2300W güce sahip AC motoru, mükemmel ve kusursuz sonuçlar elde etmenize yardımcı oluyor.

  Profesyonel difüzörü sayesinde saçlarınızın bukleleri, belirgin dalgası ile daha göz alıcı olabilir. Nemli saçlarınıza bile fön çekebilmenizi sağlayan, yüksek kaliteli ürün hızlıca hazırlanmanız gereken zamanlarda kurtarıcı görevi görüyor.

  Ürünü İncele

  4. Seyahatler için ideal: GoldMaster Efil 2400W Dc Motor Katlanabilir Saç Kurutma Fön Makinesi


  Kusursuz saçlara sahip olmak isteyenlere: Uzun ömürlü ve kullanışlı en iyi profesyonel fön makineleri

  Evde kullanımın yanında seyahate çıkarken de yanınızda götürebileceğiniz profesyonel fön makinesi tavsiyesine ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz! Tutma sapı, kullanılmadığı zamanlarda katlanabilen GoldMaster Efil 2400W Dc Motor Katlanabilir Saç Kurutma Fön Makinesi küçülen boyutu sayesinde valiz ve çantalarınızda fazla yer kaplamaz ve seyahatlerinizde size eşlik edebilir.

  Ürünün iki kademeli sıcaklık ayarı ve difüzörüyle saçlarınızın istediğiniz şekli alması artık çok daha kolay. Difüzör yardımıyla saçlarınızda kusursuz dalgalar yapabilir, arkadaş toplantılarınızda tüm dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz. Ayrıca ürünün DC motora sahip olması uzun ömürlü bir kullanım sunar.

  Ürünü İncele

  5. Uzun ömürlü kullanım avantajı: Etap Ee215 3200S Profesyonel Seri 2400 W Kuaför Fön Makinesi


  5.ürün

  Kuaför salonlarında ve profesyoneller tarafından sıkça kullanılan ve kalitesiyle beklentinizi karşılayan Etap Ee215 3200S Profesyonel Seri 2400 W Kuaför Fön Makinesi, evde kullanım için de son derece uygun bir model. 2400 Watt güç kontrolü ve kaliteli İtalyan AC motoruyla öne çıkan fön makinesini kullanarak saçlarınızı yıpratmadan istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

  Esnek kablo tasarımı ürünün daha kullanışlı olmasını sağlıyor. Ayrıca 4 kademeli sıcaklık ayarını ve 2 kademeli hız ayarını kullanarak saçlarınızı ister hafif bir rüzgâr etkisi isterseniz de güçlü bir fönle kurutabilirsiniz. Uzun süreli kullanımlar için tasarlanan ürünü denedikten sonra farkı göreceksiniz.

  Ürünü İncele

  6. Farklı ve canlı renk seçenekleri: Schatz Profesyonel Turbo 3500 Fön Makinesi 2400W


  Kusursuz saçlara sahip olmak isteyenlere: Uzun ömürlü ve kullanışlı en iyi profesyonel fön makineleri

  Schatz Profesyonel Turbo 3500 Fön Makinesi, profesyonel kullanım için özel olarak tasarlanan, kaliteli bir ürün. 2 kademe hız ve 3 kademe sıcaklık ayarına sahip olan, yüksek performans bekleyenlerin ihtiyaçlarını karşılayabilen bu ürün birbirinden güzel renk seçenekleriyle dikkat çekiyor.

  Kişisel zevkinize göre renk seçimi yapabilmenize imkân tanıyan marka, size uzun yıllar boyunca severek kullanabileceğiniz bir ürün sunuyor. Ergonomik tutma sapıyla kolay kullanabilen ürünün kutusunun içerisindeki 2 adet fön başlığı birbirinden güzel saç modelleri yapabilmenize yardımcı olacak.

  Ürünü İncele

  7. Saç tiplerine özel ısı seviyesi: Ventoso V5Silex 5000 Profesyonel Kuaför Fön Makinesi 63db, 2500 Watt


  Kusursuz saçlara sahip olmak isteyenlere: Uzun ömürlü ve kullanışlı en iyi profesyonel fön makineleri

  Saçlarınızı şekillendirmek, Ventoso V5Silex 5000 Profesyonel Kuaför Fön Makinesi 63db, 2500 Watt modeli sayesinde artık çok daha keyifli ve kolay. Kuaförler tarafından da tercih edilen bu model, 4 farklı sıcaklık kademesine sahip.

  Yüksek devirli çalışma performansına sahip ürün, istenilen sıcaklık seviyesiyle saçlarınıza zarar vermeden kuaförden çıkmış gibi kusursuz görünmenize yardımcı olur. Bu özelliği sayesinde kalın telli saçlar için yüksek ısı, ince yapıda ve kırılgan saçlar içinse düşük ısı ayarıyla mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz. Ayrıca ürünün 63 dB ses seviyesinde olması fön çekerken dışardan gelen sesleri de duyabilmenize olanak sağlar.

  Ürünü İncele

  8. Yüksek performanslı: Powertec 8681612488046 TR 901 Profesyonel Fön Makinesi


  Kusursuz saçlara sahip olmak isteyenlere: Uzun ömürlü ve kullanışlı en iyi profesyonel fön makineleri

  2500 Watt güçle çalışabilen Powertec 8681612488046 TR 901 Profesyonel Fön Makinesi, profesyonel ellerden çıkmış kusursuz saçlar için en büyük yardımcınız olacak! Üstelik saç kurutma ve şekillendirme özelliklerine bir arada sahip olması ürünü çok daha işlevsel hâle getiriyor.

  Her kullanımda yüksek performans sergileyen ve kuaförlerin ihtiyaçlarına uygun şekilde tasarlanmış olan fön makinesiyle evde de harikalar yaratabilirsiniz. 210 derece sıcaklıkla saçınıza istediğiniz şekli verebilir ve bu işlemi yaparken aynı zamanda saçlarınızı yıpranma, kırılma gibi sorunlardan koruyabilirsiniz. Girdiğiniz her ortamda dikkat çeken saçlara sahip olabilmek için bu üründen yardım alabilirsiniz.

  Ürünü İncele

  9. Benzersiz hava akışı: Remington D7779 Air3D Saç Kurutma Makinesi


  Kusursuz saçlara sahip olmak isteyenlere: Uzun ömürlü ve kullanışlı en iyi profesyonel fön makineleri

  Elektrikli aletler kategorisine başarılı ve popüler ürünler kazandıran markalardan Remington, fön makinesi tasarımlarıyla da kullanıcılardan beğeni topluyor. Remington D7779 Air3D Saç Kurutma Makinesi'ni kullanarak her gün saçlarınızın sağlıklı yapısını bozmadan harika şekillendirmeler yapabilirsiniz. 3D hava akışı özelliğine sahip cihazla saçlarınızda en iyi ve en kaliteli şekillendirme sonuçlarını elde edebilirsiniz.

  Hassas ve eşit derecede sıcak hava akışını sağlayabilmesi sayesinde saçlarınızı kuruturken ve şekillendirirken saç yapısına zarar vermeden işleminizi tamamlayabilirsiniz. Saçlarda 2 kat parlaklık sağlayabilen özel bakım teknolojisiyle de saçlarınızda göz alıcı bir etki bırakıyor. Bu ürünle saçlarınıza bakım yaparken hızlı ve kaliteli sonuçlar alabilirsiniz.

  Ürünü İncele

  10. Isıya ve darbeye dayanıklı: Prof Turbo Profesyonel Fön Makinesi Ve Saç Kurutma 3500 Performance


  Kusursuz saçlara sahip olmak isteyenlere: Uzun ömürlü ve kullanışlı en iyi profesyonel fön makineleri

  Uzun yıllar boyunca sorunsuz şekilde kullanabileceğiniz, kaliteli bir fön makinesi arıyorsanız Prof Turbo Profesyonel Fön Makinesi Ve Saç Kurutma 3500 Performance modeliyle bu arayışa son verebilirsiniz. 2500 Watt güçle çalışan ve yalnızca 1800-2000 Watt elektrik harcayan bu ürün türünün en tasarrufluları arasında.

  Saçlarınızı yıpratmadan istediğiniz şekle sokabileceğiniz bir deneyim sunan ürünü kullandıktan sonra saçlarınızda bıraktığı kusursuz etkiden vazgeçemeyeceksiniz. Fön çekerken ikinci bir kişiye ihtiyaç duymamanız için ürünün asma kancası da mevcut. Ayrıca esnek malzemeden üretmiş olması düşme veya çarpmalarda ürünün kırılmasını engelliyor.

  Ürünü İncele

  Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.


  Vitrin


  En Çok Aranan Haberler