HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Akü performansını artırmak isteyenler için en iyi desülfatörler

Akünüzün performansını artırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Desülfatör sayesinde akünüze bakım yapabilir ve performansını artırabilirsiniz. Kullanımı son derece kolay olan cihazın bakım yapmaya başlaması için onu akünüze bağlamanız yeterli! Akü performansını arttırmak isteyenler için en iyi desülfatörleri bir araya getirdik. Garajınızın önemli cihazlarından birisi olacak ürünlere gelin, beraber göz atalım!

Akü performansını artırmak isteyenler için en iyi desülfatörler

İçindekiler

  • 1. Geniş ekranı ile tüm işlemleri yakından takip edin: Nexpeak Akıllı Tam Otomatik Akü Bakım Şarj Cihazı
  • 2. Aradığınız ve ihtiyacınız olan bir ürün: KOBB KBS15000 6V/12V/24V 300A Akıllı Dijital Akü Şarj ve Akü Bakım/Desülfatör
  • 3. Fonksiyonel ve kaliteli: NOCO GENIUS2X4 6V/12V 40A Çoklu/4’lü Akıllı Akü Şarj ve Akü Bakım/Desülfatör
  • 4. Kolay kullanımıyla kendisine hayran bırakıyor: Einhell CE-BC 1 M Akü Şarj Cihazı
  • 5. Acil durum kurtarıcısı: YIWENG Araba Motosiklet için Akü Desülfatör
  • 6. Az yer kaplar: LANRU Araba Akü Şarj Cihazı
  • 7. Kolay ve pratik: YWBL-WH Tam Otomatik Akıllı Jeneratör Akü Şarj Cihazı
  • 8. Geniş ekranı ile tüm işlemleri yakından takip edin: Optimate TecMate AccuMate TM06 4 kademeli 6V/12V pil şarj ve bakım cihazı
  • 9. Ergonomik yapısı ile dikkatleri üzerine topluyor: SATSAT 12V 24V Darbe Onarım Şarj Cihazı Desülfatör
  • 10. Kaliteli ve dayanıklı: LIANGYAN 12V 6A Tam Otomatik Taşınabilir Damlama Şarj Cihazları Desülfatör

Zamanla plakalar üzerinde sülfat birikmesi meydana gelebiliyor. Böylelikle oluşan sülfat birikmesi akünün performansını azaltarak performansına zarar veriyor hatta onu çalışamaz hâle getirebiliyor. Bu durumda devreye desülfatörler giriyor. "Desülfatör nedir?" derseniz kısaca anlatalım. Desülfatörler, akü plakaları üzerinde oluşan sülfat kristallerini kırarak akünün eski performansını geri kazanmasına yardım ederler. Eğer siz de akü performansını arttırmak ve aküye bakım yapmak istiyorsanız sizin için hazırladığımız en iyi desülfatörler listesine bakabilirsiniz!

1. Geniş ekranı ile tüm işlemleri yakından takip edin: Nexpeak Akıllı Tam Otomatik Akü Bakım Şarj Cihazı


Akü performansını arttırmak isteyenler için en iyi desülfatörler

Tüm akü tipleriyle uyumlu olan Nexpeak Akıllı Tam Otomatik Akü Bakım Şarj Cihazı, sekiz adet şarj korumasına sahip olmasıyla ön plana çıkıyor. Akıllı kontrol, sıcak iklimlerde sıcaklık dengelemesi ve soğuk iklimlerde düşük şarj, ters koruma, soğutma sistemi, aşırı akım, yanmaz malzeme, aşırı gerilim, kısa devre korumalarıyla son derece rahat bir kullanım sunuyor.

Çoklu korumaya sahip desülfatör, akünün her zaman ve her yerde güvenli bir şekilde şarj edilmesine imkân sağlıyor. Büyük dijital ekranından pil durumunu, şarj voltajını ve akımını, iç sıcaklığı, şarj yüzdesini, kış ve yaz modunu kolaylıkla takip edebilirsiniz. Karmaşık adımlara sahip olmayan cihazı akünüze takıp kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Ürünü İncele

2. Aradığınız ve ihtiyacınız olan bir ürün: KOBB KBS15000 6V/12V/24V 300A Akıllı Dijital Akü Şarj ve Akü Bakım/Desülfatör


Akü performansını arttırmak isteyenler için en iyi desülfatörler

KOBB KBS15000 6V/12V/24V 300A Akıllı Dijital Akü Şarj ve Akü Bakım/Desülfatör, 6 Volt ve 24 Volt enerji arasında olan tüm akülere bakım yapıyor. Acil yardımlarda yardımınıza koşan cihaz, pratik tasarımıyla her yere kolaylıkla taşınabiliyor.

Ayrıca bitmiş olan akülerinizi Standart Aid Mod özelliğini kullanarak otomatik şarjı devre dışı bırakıp manuel moda geçebilirsiniz. Böylelikle beş dakikada hızlı bir şekilde şarj ederek aracınıza marş basacak enerjiyi sağlar. Sulu, gel, MF, AGM, kurşun asit gibi akü çeşitlerini profesyonel olarak şarj eder.

Ürünü İncele

3. Fonksiyonel ve kaliteli: NOCO GENIUS2X4 6V/12V 40A Çoklu/4’lü Akıllı Akü Şarj ve Akü Bakım/Desülfatör


Akü performansını arttırmak isteyenler için en iyi desülfatörler"Desülfatör ne işe yarar?" diye merak ediyor olabilirsiniz. Desülfatörler, akülere doğru akımı yüksek frekanslarla ileterek sülfat kristallerini kırarlar. Böylelikle akünün performansını artırmayı başarırlar. NOCO GENIUS2X4 6V/12V 40A Çoklu/4’lü Akıllı Akü Şarj ve Akü Bakım/Desülfatör sayesinde tüm yıl boyunca araçlarınızı bakımlı tutabiliyorsunuz.

Dokuz aşamalı otomatik şarj fonksiyonuyla akü kademeli olarak dolarken pilin aşırı şarj olması da önlenir. Bu sayede akü şarj olurken başında beklemenize gerek kalmadan cihazınızı şarjda bırakabilirsiniz. Aynı anda dört farklı aküyü bağlayabilme özelliğiyle öne çıkan desülfatör, kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilmesiyle uzun süre kullanma imkânı sunar.

Ürünü İncele

4. Kolay kullanımıyla kendisine hayran bırakıyor: Einhell CE-BC 1 M Akü Şarj Cihazı


4.ürün

Tüm akülerde kullanım imkânı sağlayan NOCO Einhell CE-BC 1 M Akü Şarj Cihazı, mikroişlemci kontrollü, çok aşamalı şarj döngüsüne sahip akıllı bir şarj cihazıdır. Kırmızı ve siyah renk seçenekleriyle dikkat çeken bu kompakt cihaz, 16D x 21,5G x 4,2Y santimetre boyutlarında ve yalnızca 0,21 kilogram ağırlığında olup, kolay taşınabilirliği ve duvara montaj imkânı sunar.

6/12V voltaj aralığındaki Jel, AGM, bakımsız ve düşük bakım gerektiren kurşun aküler gibi çok çeşitli akü tipleri için uygun olan bu cihaz, otomatik voltaj ayarı özelliğiyle farklı araç türlerine kolayca adapte olur. IP65 koruma sınıfı ile toz ve su sıçramalarına karşı dayanıklıdır ve dış mekan kullanımına uygundur. Yavaş şarj işlevi sayesinde, uzun süre kullanılmayan araçların akülerinin ideal şarj durumunda kalmasını sağlar ve böylece akü ömrünü uzatır. Elektronik aşırı şarj, kısa devre ve ters kutup koruması gibi güvenlik özellikleriyle donatılmış olan Einhell CE-BC 1 M, akü şarjı ve bakımı için güvenilir ve etkilibir cihazdır.

Ürünü İncele

5. Acil durum kurtarıcısı: YIWENG Araba Motosiklet için Akü Desülfatör


4.ürün

Listemizde yer alan bir diğer ürün YIWENG Araba Motosiklet için Akü Desülfatör. 6V ve 12V aküler için tasarlanan cihaz, otomobil ve motosiklet akülerinin yanı sıra Kalsiyum, GEL, AGM, LiFePo4, Islak, Kurşun Asit gibi çeşitli akü türleriyle uyumludur. Üç aşamalı şarj süreci, akülerinizi etkili bir şekilde şarj ederken aynı zamanda aşırı şarj olmalarını da önler.

YIWENG Araba Motosiklet için Akü Desülfatör, dahili kısa devre, aşırı voltaj, aşırı sıcaklık ve ters bağlantı koruması ile güvenli kullanım sağlar. Akıllı dijital ekran sayesinde elektrik, akım, sıcaklık ve şarj süreci gibi önemli bilgileri net bir şekilde görmenize olanak tanır. Ayrıca, bu cihaz boşalmış ve sülfatlanmış akülerin onarılmasına yardımcı olarak, akülerin ömrünü uzatır. Yalnızca 280 gram ağırlığındaki taşınabilir şarj aleti, evde ya da yolda akü bakımı için ideal bir çözümdür

Ürünü İncele

6. Az yer kaplar: LANRU Araba Akü Şarj Cihazı


6.ürün

Sepette %10'a varan indirimler kazanmak için tıklayın!

6V ve 12V aküler için özel olarak tasarlanmış tam otomatik LANRU Araba Akü Şarj Cihazı, Kalsiyum, GEL, AGM, LiFePo4, Islak, Kurşun Asit gibi geniş bir yelpazede kurşun akü türleriyle uyumludur. Dolayısıyla da araba ve motosikletler başta olmak üzere çeşitli taşıtlar için ideal bir şarj çözümüdür.

Üç aşamalı şarj sistemi ile akünüzün aşırı şarj olmasını önlerken, dahili koruma özellikleri (kısa devre, aşırı voltaj, aşırı sıcaklık ve ters bağlantı koruması) kullanım güvenliğini artırır. Akıllı dijital ekran, şarj süreci hakkında anlık bilgiler sağlayarak akım, sıcaklık ve elektrik seviyelerini net bir şekilde izlemenize olanak tanır. Ayrıca, boşalmış ve sülfatlanmış akülerin iyileştirilmesine yardımcı olarak akülerin ömrünü uzatır. Kompakt boyutu ve hafif yapısıyla kolayca taşınabilen LANRU akü şarj cihazı, yüksek sıcaklıklara dayanıklı ABS malzeme ile üretilmiş, dayanıklı bir üründür ve uzun ömürlü bir kullanım sunar.

Ürünü İncele

7. Kolay ve pratik: YWBL-WH Tam Otomatik Akıllı Jeneratör Akü Şarj Cihazı


7.ürün

Güvenli bir kullanım imkânı sunan YWBL-WH Tam Otomatik Akıllı Jeneratör Akü Şarj Cihazı , güvenle kullanabileceğiniz bir ürün olarak karşınıza çıkıyor. Akünüzün ömrünü uzatabilmek için boşalmış ve sülfatlaşmış plakaların yenilenmesine yardımcı olur. Kısa devre koruması olan cihaz, kısa devre olma durumunda kendini kapatır.

Çoğu akü tipiyle uyumlu bir şekilde çalışan model, akıllı ekranı sayesinde akım, sıcaklık ve şarj sürecini yakından takip edebiliyorsunuz. Kalsiyum, jel, AGM, wet gibi birçok akü tipiyle uygun olan modeli satın alarak avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Ürünü İncele

8. Geniş ekranı ile tüm işlemleri yakından takip edin: Optimate TecMate AccuMate TM06 4 kademeli 6V/12V pil şarj ve bakım cihazı


8.ürün

TecMate AccuMate TM06, 6V ve 12V kapasiteli "geleneksel" araç akülerinin şarj edilmesi ve bakımı için tasarlanmış 4 kademeli bir şarj ve bakım cihazıdır. Uzun süreli kullanımlarda bile araç akülerinin güvenli ve etkin bir şekilde performansını korumasını sağlar. Akünüzü birkaç ay boyunca herhangi bir risk veya sorun olmaksızın cihaza bağlı bırakabilirsiniz.

Kompakt boyutları (25,2 x 18 x 6,1 cm) ve hafifliği (1,23 gram) ile bu şarj cihazı, kullanım kolaylığı sunar ve duvara sabitlenebilme özelliği ile pratik bir kullanım imkânı sağlar. TecMate AccuMate TM06,, aracınızın aküsünü verimli ve güvenli bir şekilde şarj etmek ve bakımını yapmak için uygun bir seçenektir.

Ürünü İncele

9. Ergonomik yapısı ile dikkatleri üzerine topluyor: SATSAT 12V 24V Darbe Onarım Şarj Cihazı Desülfatör


9.ürün

Birçok kullanıcı "Desülfatör ne demek?" sorusunu soruyor. Akü plakalarında oluşan sülfatlaşmayı çözemeye yardım eden desülfatörler, akü performansını artıran cihazlar olarak tanınıyorlar. AIBEAU 6A araç akü şarj cihazı sayesinde tüm yıl boyunca 12 V'lik araç ve motosikletlerinizi bakımlı tutabiliyorsunuz.

4 Ah'den 100 Ah'e kadar olan AGM, Jel, SLA, su basmış (WET) ve kalsiyum derin döngü akülerin bakımı ve şarjı için uygun olan bu cihaz, darbe onarım fonksiyonu sayesinde pil kaybını onararak pil ömrünü uzatmanıza yardımcı olur. Entegre çoklu koruma özellikleri, akü ve aracınız için en yüksek güvenliği sağlarken, aşırı şarj, aşırı akım, kesinti, kısa devre ve aşırı ısınma gibi tehlikeli durumları önler. LCD ekranı, akünüzün şarj durumu, şarj gerilimi ve akımı gibi önemli bilgileri net bir şekilde gösterir ve akünüz için sabit voltaj şarjı sağlayarak aşırı şarj olma endişesi olmadan optimum bakım ve uzun süreli performans sunar.

Ürünü İncele

10. Kaliteli ve dayanıklı: LIANGYAN 12V 6A Tam Otomatik Taşınabilir Damlama Şarj Cihazları Desülfatör


Akü performansını arttırmak isteyenler için en iyi desülfatörler

Prime üyesi olup bedava kargo ve daha birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!

En iyi ve uygun fiyatlı desülfatörler listelerinde yer alan bir diğer ürün LIANGYAN 12V 6A Tam Otomatik Taşınabilir Damlama Şarj Cihazları Desülfatör oluyor. Çok fonksiyonlu akıllı şarj özelliği sayesinde 12 Volt pili otomatik olarak algılayabilen model mikro işlemci kontrollü bir program aracılığıyla tüm şarj işlemlerini otomatik olarak izliyor.

Ayrıca hızlı şarj edebilmek için kullandığınız manuel moddan çıkarak otomatik damlama şarj moduna geçiş yapar. Böylelikle pil sağlığınızı korurken uzun süreli kullanım imkânına sahip olursunuz. Aracınız için geliştirilmiş olan bir diğer özelliği etkili onarım modunu kullanarak sülf-ting ve asit tabakalaşma tespitlerini rahatlıkla yapabilirsiniz

Ürünü İncele

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

Mynet Youtube


En Çok Aranan Haberler