İstanbul'da kaza tutanağı tutmaya giden polise köpek saldırdı!

İstanbul Kayabaşı'nda hafriyat kamyonu, İETT otobüsüne çarptı. Kaza için tutanak tutmaya gelen polis memuruna ise köpek saldırdı.

Olay, İstanbul Kayabaşı Köyü'nde yaşandı. Direksiyon hakimiyetini kaybeden hafriyat kamyonu, karşı yönden gelen İETT otobüsüne çarptı. Çarpmanın etkisiyle otobüsün camları da patladı, kazada 1'i bebek 5 kişi yaralandı. Kaza için tutanak tutmaya gelen polis memurlarından birine ise köpek saldırdı. Saldırıya uğrayan polis, kolundan ve bacağından yaralandı. (DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Resmi üniformalı tabancalı polis memuruna köpek saldırıyor polis kolundan ve bacağından yaralanıyor kendini koruyamıyan polis vatandaşı nasıl koruyacak belinde tabanca çek vur senin anan ağlıyacağına onun anası ağlasın taşıdığın silahın hakkını vereceksin veremesen saldırıya uğrar hastanede solugu alırsın.
kayaşehirde yüzlerce başı boş köpek var belediyeye şikayet etmenize rağmen yetkililer ilgilenmiyor trafik polisinin yerinde olsam belediyeden şikayetçi olurum
kamera sakasi sanki olayi aciklamaya calisan vatandas tam komedi 4 tane yaralimiz var istikametin yerlisiyiz yolumuz dar :)
Diğer Haberler