İstanbul'da dikkat çeken ayrıntı: O fotoğraf artık yok

İstanbul'da 4 yıl 3 ay 25 gün Valilik koltuğunda oturan Hüseyin Avni Mutlu'nun fotoğrafı Cağaloğlu'ndaki 'eski valiler panosu'nda yok. Valilik makam katında bulunan ve Osmanlı'dan Cumhuriyete görev yapan tüm İstanbul Valilerinin fotoğraflarının bulunduğu bölümde Hüseyin Avni Mutlu'nun fotoğrafının yer almadığı görüldü.

FETÖ soruşturması kapsamında 15 Temmuz darbe girişi sonrası gözaltına alınan ve sonrasında tutuklanan Mutlu'nun fotoğrafı eski valiler bölümünde Eylül ayına kadar bulunuyordu. Hüseyin Avni Mutlu'nun fotoğrafın kaldırıldığı panoda ismi de yer almıyor. Valilik panosuna göre son eski İstanbul Valisi olarak Muammer Güler görünüyor.

PANODA YOK, RESMİ SİTEDE VAR

Ancak İstanbul Valiliğinin resmi internet sitesinde eski valiler bölümünde Hüseyin Avni Mutlu'nun fotoğrafı ve özgeçmişiyse halen duruyor. Hüseyin Avni Mutlu, 31 Mayıs 2010 tarihinde Diyarbakır'dan İstanbul'a atanmış, 25 Eylül 2014'de de görevini Vasip Şahin'e devretmişti. Mutlu 5 Ağustos 2016 tarihinde tutuklanmıştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
Yalakalığın lüzümü yok.Vali ya da Emniyet müdürünü torpille ben mi kanun çıkararak emeklilik süresini uzattım.EDn büyük FETÖ cu yada onlara darbe fırsatı verenler Türkçe olimpiyatlarına ve TBMM FETÖ tartışmalarına baksın.Dana olmayanlar gayet iyi anlar.
Herkes Herşeyi Biliyor
Hiç sebep yokken ATATÜRK'ümüzün resimleri indiriliyor. Bi zahmet fetö cülerin de indirilsin. Daha çok hem duvarlardan, hem bulunduğu yerden inmesi gerekenler var zaten. İnşallah o günleri de görürüz....
boyunsuz muammer de burdaymış
ALLAH ÇOK BÜYÜK.O FOTOĞRAFI ORAYA ASANLARA İNDİRTİYOR
hemen omer halisdemir resmini yerlestirilmesi gerekir o panoya
@zafery38 eşref bitlisin fotoğrafını koysunlar daha güzel olur.
Geçmişimizi inkar mı edicez yani ? Bu adamı tanımam, olaylara vakıf değilim..ama..suçu kesinleşmiş mi ? Suçlu olmuş bile olsa sonuçta memleket idaresinde yer aldı..peki ya bu adamın bi günahı yoksa, suçu yoksa..? İçerideki binlerce suçu olmayan gibi..
Gezi parkı kahramanı olmuştu.Demek gezi parkı nın FETÖ ile ilgisi yokmuş.
Gezi parkının yıldızı idi.Demekki gezi parkında FETÖ nün parmağı yok.
bunu vali yapan ne zaman tutuklanacak
zaten o valiyi oraya CHP aramıştı :) aynı diğer 80 ile vali, rektör, kaymakam atadığı gibi..
Gorummm
oğlunda 3 5 kuruş kalanın resmi var hala!!!
Diğer Haberler