İYİ Parti işbirliği teklif etti! Ankara'da flaş ekonomi adımı

Dolar ve euronun art arda rekor tazelemesi siyasi partileri de harekete geçirdi. Son dakika habere göre, İYİ Parti sürpriz bir açıklama yaparak ekonomik verilerin düzeltilmesine yönelik siyasi partilerin katılacağı işbirliği teklif etti.

İYİ Parti işbirliği teklif etti! Ankara'da flaş ekonomi adımı

İYİ Parti bu amaçla hükümetten siyasi partilerin ekonomi kurmaylarının da katılacağı geniş kapsamlı bir toplantı düzenlenmesini istedi. Son dakika habere göre, İYİ Parti'nin resmi Twitter adresinden yapılan çağrıda, “Türk Lirası'nın değer kaybına sebep olan kararlar alınırken birlikte değildik ama çözüm için bir araya gelebiliriz. Hükümetten, siyasi partilerin ekonomi kurmayları ile geniş katılımlı bir toplantı talep ediyoruz” denildi.

DOLR


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 63 yorum
herşeyden nemalanmaya çalışmayın.kınalı el
Gölge etme başka ihsan istemem...feto dan talimat almışsınızdır.
@erkanbilezik fetöden talimat alanlar devlet yönetiyor. Fetö siyasi ayağı araştırılsın önergesi neden hep meclisten dönüyor sen onu açıkla ondan sonra çamur at.
baraji bile gecemediniz... reis sizi takmaz... reis ne derse odur... reise guvenimiz tamdir.. reis ispanak yer kurtarir bizi hacan usagum...
dolar çıkarken iyi parti mi vardı hükümette ak koyun
@vardali21 doların 13 tl den 45 tl ye çıktığı zaman olanlardan bazılarının partileri var iyi partide.senin yaşın küçük galiba o günleri bilmezsin.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler