İYİ Parti işbirliği teklif etti! Ankara'da flaş ekonomi adımı

Dolar ve euronun art arda rekor tazelemesi siyasi partileri de harekete geçirdi. Son dakika habere göre, İYİ Parti sürpriz bir açıklama yaparak ekonomik verilerin düzeltilmesine yönelik siyasi partilerin katılacağı işbirliği teklif etti.

İYİ Parti işbirliği teklif etti! Ankara'da flaş ekonomi adımı

İYİ Parti bu amaçla hükümetten siyasi partilerin ekonomi kurmaylarının da katılacağı geniş kapsamlı bir toplantı düzenlenmesini istedi. Son dakika habere göre, İYİ Parti'nin resmi Twitter adresinden yapılan çağrıda, “Türk Lirası'nın değer kaybına sebep olan kararlar alınırken birlikte değildik ama çözüm için bir araya gelebiliriz. Hükümetten, siyasi partilerin ekonomi kurmayları ile geniş katılımlı bir toplantı talep ediyoruz” denildi.

DOLR


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 63 yorum
herşeyden nemalanmaya çalışmayın.kınalı el
Gölge etme başka ihsan istemem...feto dan talimat almışsınızdır.
@erkanbilezik fetöden talimat alanlar devlet yönetiyor. Fetö siyasi ayağı araştırılsın önergesi neden hep meclisten dönüyor sen onu açıkla ondan sonra çamur at.
baraji bile gecemediniz... reis sizi takmaz... reis ne derse odur... reise guvenimiz tamdir.. reis ispanak yer kurtarir bizi hacan usagum...
dolar çıkarken iyi parti mi vardı hükümette ak koyun
@vardali21 doların 13 tl den 45 tl ye çıktığı zaman olanlardan bazılarının partileri var iyi partide.senin yaşın küçük galiba o günleri bilmezsin.
iyi parti kötü parti oldu
Bu iyi birşey herkesin fikirleri alınmalı.Dayanışma önemli . Ne yazık ki şu ana kadar içi boş söylemlerin ekonomik olarak bir karşılığı olmadı.Muhtemelen olmayacakta.
ooo ip doları düşürecek gözlerim yaşardı aman aman siz karışmayın bu ülkede bir seçilmiş hükümet var siz hükümetden dahamı kendinizi akıllı sanıyorsunuz.
Döviz sadece Merkez Bankasından alınıp satılabilmeli döviz büroları kapatılmalı döviz yatırım aracı olmaktan çıkarılmalı yurtdışı ile ihracat yapan firmalar dövizi sadece merkez bankasından almalı Bankalardaki tüm döviz hesapları altın hesaplarına dönüştürülerek döviz artışından rant saglamanın önüne geçilmelidir.
ya hu adamın derdi doları düşürmek değilki öğlen düşen doları bayburtta konuşarak yeniden çıkartı be saflar
hadi ordan.
gülermisin ağlarmısın.
chp ve hdp kesinlikle hükümetle bir araya gelmez.. bırak bir araya gelmeyi , döviz daha da artsın diye bugün cumaya gidip namaz kılan chp li , hdp liler olmuştur..
İP de Ekonomist mi Var? Koray aydın mı Çözecek?
Damat berata bırakın.Anasını belleyecek ekonominin
marmaristeki 300 odalı saraycık bitince orda görüşün
BÜTÜN MİLLET EL ELE VERMELİ BU BİR MİLLİ SAVAŞTIR TAM DA ZAMANI İŞTE
Bu duruma gelmemizde Suriyelilerin ve onlara çanak tutan yöneticilerimizin hakkı ödenmez.
Kesinlikle birlik olma zamanı.
ey iyi partililer baktınızkı partınız tepetaklak gıdıyo ne yapacağınızı şaşırdınız barı bömyle bır teklıf yapayım belklı gündemde kalırız dedınız sanırım
zaten olması gerekende bu umarım hükümette aynı tavizi verip az muhalefeti dinler.chp den ise hiç ses çıkmıyor.bir kaç tane ülkeye yardım yapıyoruz bu yardımları kesip bir kaç tane de büyük yol v.s iptal ettikmi döviz düşer.
iyi partili değilim bir ak partili olarak helal olsun
Allah sizden razı olsun. iyi parti kurmayları.. akp nin kibiri gururu ulkeyi ne hale getirdi.. tum partinnin ekonomi kurmaylarıyla hergun toplantı yapılsın. esnafın birgunde kimyası bozuldu.
SEN PARTİNDEKİ ADAMLARA SAHİP ÇIK FASULYE
Cahil Cühela Siz Katılsanız Ne Olur. buzamana kadar nerde idiniz
İyi Parti gerçekten bu işi çözer. Çünkü orada damat, gelin, kayınço, yandaş yok..
işbirliği demeyeceksin bu ekonomik savaşta ülkemin ve devletimin emrindeyim diyeceksin vatanseverlik böyle anlaşılır
@vezirbakirci savas hikaye. Doların bu sene 7 lirayı gorecegi tee yilbasindan once bütün üst düzey bankacı ekonomistler biliyordu. ABD ve papaz işin kılıfı oldu. Akp den kaynaklı değil dış güçler kaynaklı gibi çek panpa
@vezirbakirci zaten hükümetimizin yanındayız diyor.
@vezirbakirci hala kibir gurur kepaze olmuşsun daha neyin gururu
TÜM KAMU PERSONELLERİNİN 2şer MAAŞINA EL KONULSUN. AL SANA ÇÖZÜM
Kusura bakmayın ama bir akpli olarak iyi partiyi takdir ettim ülke ekonomisi göçmüş adamlar hala çözüm yerine boş laf yapıyorlar. umarım erdoğan ülke için vatan için bunu düşünür kişisel düşüncelerle koskoca ülke yönetilemez bunu anlayalım koyun olmak zorunda değiliz hangi partiden olduğumuz önemli değil. bana başkanlık sisteminden sonra her şey şaha kalkacak vadedildi görüyorum ki sadece dolar şaha kalktı. birde doların artmadığını tlnin bütün paralar karşısında eridiğini unutmayalım.
Ne desek boş göklerden gelen bir kar mı vardır nedir ? Telefonla konuşmaya başladım dolardolar 5,99 du. Telefonu kapattım dolar oldu 6,22. (3 dakika içinde )
Ne varsa sende var da bu millet anlamaz
chp cahiller ordusu . iyi partiyi tebrik ediyorum
siyaseti bırakıp birlik olma zamanı...italya halkı 1992 de bunu yaptı..iflasın eşiğine gelen ülke birlik oldu 6 ayda ülkeyi iflastan kurtardı...başka türkiye yok......
Durum çok vahim
karışmayın
Ya siz kimsinizki Siz Berat damattan iyimi bileceksiniz,o şimdi dolarcılara avans veriyor bakın görün neler olacak:)
Ülke batıyor bankalar iflasını açıklayacak
İyi parti işine baksın. Mhp gibi tüm süreç boyunca dik durarak hükümete destek vermiş olanlar yeter bize. İyi parti parti içindeki sorunlara dair algıyı çevirmek için böyle ucuzluklara yeltenmesin.
Bu çağrı güzel ama AKP'lilerde bu çağrıyı anlayacak kapasitede adam yok...
Bu hükümet kendinden başka hiç kimsenin fikrinede görüşünede önem vermez biz battıkça batarız
İyi parti çok İYİ niyetle yaklaşmış ama bu arkadaşlar herşeyi kendi bilip ülkeyi bu hale soktukları için yardım kabul etmezler.İşi Marmara Ünv.de ders almış Damat Bakan bey ve eskiden koruma,şöför ,ahçı ,dünür,yeğen vs gibi mesleklere ve konumlara sahip danışmanlar ile götürerek ekonomiyi kurtarırlar!!! Hadi olmadı hep beraber zikir falan çekip dua ederek ABD yi yerle bir ederek ekonomimizi kurtarırlar.
bu zamanda soytarılık yapmanın alemi yok
Diğer Haberler