HABER

İzmir polisi her yerde bu sapığı arıyor

İzmir'de bir şahsın, kendini beden eğitimi öğretmeni olarak tanıtıp çocuklara tacizde bulunduğu iddia edildi. Yaşanan bu olayın ardından güvenlik kameralarından tespit edilen ve eşkali İzmir polisine dağıtılan şahıs, şimdi her yerde aranıyor.

Edinilen bilgiye göre, okul çevrelerinde dolaşan ve kendini beden eğitimi öğretmeni olarak tanıtan bir kişi küçük çocukları taciz etmeye başladı. İddialara göre, tacizlerin yaşanması ve artan şikayetler üzerine harekete geçen İzmir polisi, hemen bir çalışma başlattı. Söz konusu bölgelerde güvenlik kameralarını takibi alan ekipler, verilen eşkal ve güvenlik kameralarından kişinin Erman A. olduğunu belirledi.

Güvenlik kameralarında çocukla konuşmaya çalışıyor. Polis, aranan ve çok sayıda sabıkasının olduğu ifade edilen kişinin bilgilerini de birimlere dağıttı. Öte yandan, Erman A.'nın bir apartmanda bulunan güvenlik kamerasına yakalandığı belirtildi. Görüntülerde kişinin, kız çocuğuyla konuşmaya çalıştığı görülüyor. Küçük kız kendisinden kaçınca önce merdivenlerden çıkan kişi, ardından da geri dönerek kız çocuğunun peşinden gidiyor.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 27 yorum
fotoğraf doğru ise siz (mynet) neden resmi mozaikliyorsunuz..?! bırakın gören ihbar etsin. gerçek ortaya çıksın.
@hazim_a yasalar müsade etmiyor malesef.Adalet sistemi baştan aşağı değişmeli ülke de
@hazim_a bakın kendiniz de söylüyorsunuz fotoğraf doğru ise ? ya değilse ?? suçunun sabitliği kanıtlanmadan kimse zan altında bırakılamaz ayrıca kesin suçlu olsa dahi yine de gösterilmemeli. Elbet bir hesap kitap vardır düz mantık düşünmemek gerekli. Misal şimdi o adamın yüzünü yayınlasan sence uzun bir süre ortalıkta görünür mü ?? kapanır bir eve 2 ay kuru ekmek yer gene çıkmaz dışarı. Emniyetin işi zorlaşır. Velhasıl kelam onun yüzünü bilmesi gerekenler biliyor merak etmeyin..
AKP DEN SONRA HORTLADI BU SAPIKLIK ÇEŞİDİ
@buyukergun pis şeytan. bu sapık senin ait olduğun dünya görüşünün eseri
@buyukergun Aynen AKP nin suçu senin gibi beyin özürlülerin doğmasına izin verdiği için, her şeyin suçlusu AKP ise senin gibilerin doğmasıda AKP nin suçu
@buyukergun akp'den sonra küfre savaş başladı. eskiden göz ardı edilen gizlenen şeyler şimdi göz önünde. o yüzden bu haberler okuyoruz. içinde küfür ve gavurluk barınan insanları, fitne ve bozguncuları da artık daha iyi tanıyoruz.
@buyukergun biryerlerinize birşey kaçsa Akp den biliceksiniz, Dünyanın heryerine Akp hükmediyor sanki bütün ülkelerde bunun gibi şerefsizler çıkıyor işte.
Ne sapıklığı bakan bey kendisi söyledi bikereden bişey olmaz
kamu vicdanı için caydırıcı cezalar istiyorum,kıssas istiyorum,hatta tecavüz suçlularına kendilerinin 3 katı cüsseli isapık görünümlü robotlarla tecavüz edilmesini ,yaptıklarının nasıl birşey olduğunu ölmeden yaşamalrını istiyorum
Geri Dön