HABER

Kağıtçı annenin dramı

ADANA (İHA) - Adana'da çocuklarına bakmak için sokaklardan kağıt toplayan bir anne, çöplükte 6 balicinin saldırısına uğradı.
Topladığı kağıtları almak isteyen balicilere karşı direnen 40 yaşındaki Güler Tuğal, saldırganların elinden aldığı bıçakla kendini korudu. Bir saldırganı yaralayan anne Güler Tuğal, gözaltına alınınca gözyaşı döktü.

Güler Tuğal, Adana Otogar'ı içerisindeki çöplükte kağıt toplarken, bir grup balicinin saldırısıyla karşılaştı. Ne yapacağını şaşıran kadın, balicilerin kendisine saldırmak için çıkardığı meyve bıçağını ellerinden alarak 15 yaşındaki A.K'yi (Ali Kızıler) yaraladı.
Olayın ardından, emniyet güçleri tarafından yakalanan Güler Tuğal, getirildiği karakolda gözyaşı döktü. Karakolda 2 yaşındaki kızı Birnur'a sarılan Tuğal, "Benim tek düşüncem çocuklarımı geçindirmek" diye ağladı. Olay anını hatırlamadığını belirten Güler Tuğal, "Bana saldırdılar. Ben de şuursuzca ne yaptığımı bilmeden kendimi korudum. Ben cezaevine girersem çocuklarım aç kalır. Onlara kim bakar" diye dert yandı. Güler Tuğal, kocası ve büyük kızı hasta olduğu için ailesinin geçimini tek başına sağladığını söyledi. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön