HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Kahramanmaraş'tan saatler sonra kahreden haber! Sinir krizi geçirdiler, yüzünü açıp son kez öptü

Kahramanmaraş'ta ikinci depremin merkez üssü Elbistan'da umutlu bekleyiş saatler sonra yerini acıya bıraktı. 1,5 yaşındaki Göktuğ ve ailesinden kahreden haber geldi. Göktuğ bebek, annesi ve anneannesinin cansız bedeni enkazdan çıkarıldı. Baba ise yaralı olarak çıkarılıp hastanede tedavi altına alındı.

Türkiye, Kahramanmaraş'taki depremlerle sarsılırken bölgeden bir acı haber daha geldi. İkinci depremin merkez üssü Elbistan'da bir binanın enkazından saatler sonra Göktuğ bebek, annesi, anneannesinin cansız bedeni çıkarıldı.

AW822932_06

BABA YARALI OLARAK KURTARILDI

Kahramanmaraş’ta ikinci depremin merkez üssü Elbistan ilçesinden bu sefer acı haber geldi. İlçede depremin en çok etkilediği yerlerden biri de Malatya Caddesi oldu. 6 katlı binanın enkazında bulunan 1,5 yaşındaki Göktuğ bebek ve ailesini çıkarmak için ekipler büyük çaba harcadı. Saatlerce süren arama kurtarma çalışmalarının ardından ilk olarak enkazdan baba yaralı kurtarılarak hastaneye kaldırıldı. Bunun üzerine ekiplerin umudu daha da arttı.

AW822932_03

KAHREDEN HABER

Yapılan çalışmaların ardından ise ekipler enkazın başında bekleyen yakınlarına bu sefer acı haberi verdi. Göktuğ bebek, annesi ve anneannesinin cansız bedeni enkazdan çıkarıldı. Yakınları bu acı haberin ardından yıkıldı.

AW822932_01

YÜZÜNÜ AÇIP SON KEZ ÖPTÜ

Sinir krizi geçiren ailenin yakınlarını ise çevredeki vatandaşlar sakinleştirdi. Göktuğ bebeğin son kez yüzünü açarak öpen amcası ise yürekleri dağladı.

Kaynak: İHA

Mynet Youtube


En Çok Aranan Haberler