HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Kaliteli bir çamaşır makinesi isteyenlere en iyi Arçelik marka çamaşır makineleri

Ev yaşamını kolaylaştıran ürünlerin başında çamaşır makineleri geliyor. Birçok markanın farklı fonksiyonlara sahip ürettiği modeller içinde karar vermek elbette zor oluyor. Siz de çamaşır makinesi alma arifesindeyseniz ve ne alacağınıza karar veremiyorsanız tercihinizi Arçelik'ten yana kullanabilirsiniz! Gelin, Arçelik markasının yaygın servis ağı ile desteklediği birbirinden kullanışlı çamaşır makinesi modellerine birlikte göz atalım.

Kaliteli bir çamaşır makinesi isteyenlere en iyi Arçelik marka çamaşır makineleri

İçindekiler

 • 1. Çamaşırlarınız mis gibi koksun: Arçelik 9100 M 9 kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz
 • 2. Yenilikçi tasarım, öncü özellikler: Arçelik 10120 M 1200 Devir 10 kg Çamaşır Makinesi
 • Sizi olduğunuzdan daha havalı gösterecek ürünlere en indirimli fiyatlarla sahip olun! (05.10.2022)
 • 3. Kir yoğunluğunu seçerek daha etkin yıkama: Arçelik 7100 M 7 Kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi
 • 4. A sınıfı enerji tüketimi: Arçelik 9124 N Mg Grion 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi
 • 5. Çoklu program seçeneği: Arçelik 10124 DA 10 Kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi
 • 6. Çamaşırları alerjen maddelerden arındıran: Arçelik 9103 Yp A+++ 9 Kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi
 • 7. Kurutma ve yıkama bir arada: Arçelik 8051 Yk Kurutmalı Çamaşır Makinesi 8 Kg Yıkama 5 Kg Kurutma
 • 8. Oksi Hijyen programı ile tertemiz çamaşırlar: Arçelik 9120 Cs A+++ 1200 Devir 9 Kg Çamaşır Makinası
 • 9. Pratik çamaşır ekleme seçeneği: Arçelik 8120 Pmg 8 Kg 1200 Devir Antrasit Siyah Çamaşır Makinesi
 • 10. Yalnız yaşayanlar için: Arçelik 6083 L Çamaşır Makinesi

Çamaşır makinesi satın alacağınızda yıllarca kullanacağınız modele karar vermeden önce göz önünde bulundurmanız gereken birçok faktör var. Bunlardan biri de tabii ki marka! Beyaz eşya sektörünün öncü markalarından Arçelik'in modellerini inceleyerek ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak çamaşır makinesini seçebilirsiniz. Farklı fonksiyonel özellikleri ile beğeni kazanan Arçelik markalı çamaşır makinelerini keşfetmeye hazır mısınız? Öyleyse haydi, onları incelemeye başlayalım!

1. Çamaşırlarınız mis gibi koksun: Arçelik 9100 M 9 kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz


Kaliteli bir çamaşır makinesi isteyenlere en iyi Arçelik marka çamaşır makineleri

Sepette %10'a varan indirimler kazanmak için tıklayın!
En iyi Arçelik çamaşır makinesi seçenekleri arasında yer alan 9100 M 9 kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz, Arçelik'in kalitesini yansıtan ve çok satan modellerden biri. Çamaşırlarınızı yıpratmadan tertemiz yapan makine, dijital ekranı ve program ayar düğmesiyle kolay bir kullanıma sahip. 1000 devir dönme hızına kadar çıkabilen makine, bu sayede çamaşırlardaki fazla suyun uzaklaştırılmasını sağlayarak onların kolay bir şekilde kurumasına yardımcı olur. Toplam 9 kg çamaşır alabilen makine, bu sayede battaniye ve yorgan da yıkayabilir.

Ürünü İncele

2. Yenilikçi tasarım, öncü özellikler: Arçelik 10120 M 1200 Devir 10 kg Çamaşır Makinesi


Kaliteli bir çamaşır makinesi isteyenlere en iyi Arçelik marka çamaşır makineleri

Arçelik 10120 M 1200 Devir 10 kg Çamaşır Makinesi, geniş kapasitesi ve 1200 RPM'e çıkan kurutma devri ile öncü makineler arasında yer alır. Tek su girişli olarak tasarlanan makine, 15 farklı programa sahip. Bu sayede çamaşırlarınız için en uygun programı tercih edebilir ve çamaşırlarınızın canlılığını daha uzun süre korumasını sağlayabilirsiniz. Arçelik'in en iyi çamaşır makinesi seçenekleri arasında yer alan ürün, özel tasarım tambur teknolojisi sayesinde çamaşırlara zarar vermez. ProSmart™ Inverter motoru sayesinde düşük elektrik tüketimi sağlayan cihaz, 220 yıkamada sadece 214 kWh elektrik tüketir.

Ürünü İncele

3. Kir yoğunluğunu seçerek daha etkin yıkama: Arçelik 7100 M 7 Kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi


Kaliteli bir çamaşır makinesi isteyenlere en iyi Arçelik marka çamaşır makineleri

Prime üyesi olup bedava kargo ve daha birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!

"En iyi Arçelik çamaşır makinesi hangisi?" diye soruyorsanız öncelikle ihtiyaçlarınıza göz atmalısınız. Eğer 7 kg çamaşır kapasitesi eviniz için yeterliyse Arçelik 7100 M 7 Kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi tam size göre olabilir. Üstün özelliklere sahip çamaşır makinesi, StainPro programıyla kir yoğunluğunu seçme imkânı sunar. Makine, 24 farklı zorlu lekeye göre program ayarlayabilir. Siz de ağır, orta ve açık seçeneklerinden ihtiyacınız olanı tercih edebilirsiniz. Program süresi, yıkama sıcaklığı, devir hızı ve özel ıslatma programlarıyla üstün temizlik sağlayan modeli çok seveceksiniz.

Ürünü İncele

4. A sınıfı enerji tüketimi: Arçelik 9124 N Mg Grion 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi


Kaliteli bir çamaşır makinesi isteyenlere en iyi Arçelik marka çamaşır makineleri

A sınıfı enerji tüketimi yapan Arçelik 9124 N Mg Grion 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi, üstün özellikleri sayesinde çok beğenilen makinelerden biri. En iyi Arçelik çamaşır makinesi modelleri arasında yer alan ürün ProSmart™ Inverter motoru sayesinde uzun ömürlü bir kullanım sağlar. Modelin 1200 RPM'e kadar çıkabilen tambur devri, çamaşırların üzerindeki fazla suyu atarak kısa sürede kurumalarını sağlar. Aquafusion özelliği bulunan makine; deterjanlı suyu, tekli su jeti ile çamaşırların üzerine püskürtür. Böylelikle en az deterjan ile en etkili yıkama sağlanmış olur.

Ürünü İncele

5. Çoklu program seçeneği: Arçelik 10124 DA 10 Kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi


Kaliteli bir çamaşır makinesi isteyenlere en iyi Arçelik marka çamaşır makineleri

Arçelik 10124 DA 10 Kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi, düşük enerji tüketimi ve 15 farklı program seçeneğiyle göz dolduran ürünlerden biri. Arçelik Çamaşır Makinesi'nin yorumları da bunu kanıtlar nitelikte. Kullananların başkalarına da önerdiği makine, A+++ enerji tüketimiyle tasarruf etmenizi sağlar. Dijital göstergesi sayesinde çok kolay bir kullanım sunmasının yanı sıra özel tasarım tamburuyla da giysilerin kolayca hareket etmesine olanak tanır. Modelin tambur tasarımı, daha verimli bir yıkama sağladığı gibi enerji tasarrufunu da artırır.

Ürünü İncele

6. Çamaşırları alerjen maddelerden arındıran: Arçelik 9103 Yp A+++ 9 Kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi


Kaliteli bir çamaşır makinesi isteyenlere en iyi Arçelik marka çamaşır makineleri

Arçelik 9103 Yp A+++ 9 Kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi; The British Allergy Foundation tarafından test edilip onaylanmış, böylece çamaşırları alerjen etkilerden tamamen arındırdığı kanıtlanmış modeller arasında yer alır. Hijyen+ özelliği sayesinde yüksek sıcaklıkta özel yıkama programları uygular. Böylelikle yoğun bir şekilde yıkanan çamaşırlar, alerjen maddelerden arındırılmış olur. Makine, çamaşırlarınızın temizliğini önemsediği kadar kendi iç temizliğine de özen gösterir. Yıkama ortamında hijyen sağlar, kazanı temizler ve kötü koku oluşumunu önler. Modelin özel tasarımlı tamburu, çamaşırlarınızın zarar görmeden yıkanmasını sağlar.

Ürünü İncele

7. Kurutma ve yıkama bir arada: Arçelik 8051 Yk Kurutmalı Çamaşır Makinesi 8 Kg Yıkama 5 Kg Kurutma


Kaliteli bir çamaşır makinesi isteyenlere en iyi Arçelik marka çamaşır makineleri

Arçelik 8051 Yk Kurutmalı Çamaşır Makinesi 8 Kg Yıkama 5 Kg Kurutma, yüksek kapasitesiyle dikkat çeken makinelerden biri. Sizi çamaşır kurutma derdinden kurtaran ürün; çamaşırlarınızı yıkadıktan sonra kurutmanıza, böylelikle direkt dolaba kaldırmanıza yardımcı olur. 1400 devir sıkma performansı olan makine, bu sayede daha iyi kurutma performansı sergiler. Bazı kullanıcılar makinelerin hata vermesi durumunda "Arçelik Çamaşır Makinesi nasıl resetlenir?" sorusunun cevabını merak edebilir. Bunun için makine kapalıyken pamuklu programı seçilir, play/pause tuşuna basılı tutulur ve makine on/off tuşu ile açılır.

Ürünü İncele

8. Oksi Hijyen programı ile tertemiz çamaşırlar: Arçelik 9120 Cs A+++ 1200 Devir 9 Kg Çamaşır Makinası


Kaliteli bir çamaşır makinesi isteyenlere en iyi Arçelik marka çamaşır makineleri

Arçelik 9120 Cs A+++ 1200 Devir 9 Kg Çamaşır Makinası, özellikleriyle kullanıcıların gönlünü çalan makinelerden biri. Oksi Hijyen programı sayesinde yıkama esnasında doğru zamanda doğru miktarda suyu ve deterjanı kullanarak daha etkili bir yıkama sağlar. Üstelik bu sayede kıyafetlerinizi kirden arındırırken yıpratmadan yıkama sağlar. Modeli satın almayı planlayan kişilerin aklına "Arçelik Çamaşır Makinesi nasıl çalıştırılır?" sorusu gelebilir. Arçelik çamaşır makinesini kullanırken öncelikle deterjanı ve yumuşatıcıyı doğru bölmelere yeterli miktarda eklemek gerekir. Daha sonra istenen program seçilerek start tuşuna basılır.

Ürünü İncele

9. Pratik çamaşır ekleme seçeneği: Arçelik 8120 Pmg 8 Kg 1200 Devir Antrasit Siyah Çamaşır Makinesi


Adsız tasarım - 2022-10-04T143220.845

Arçelik 8120 Pmg 8 Kg 1200 Devir Antrasit Siyah Çamaşır Makinesi , programı başlattıktan sonra unuttuğunuz çamaşırları eklemenizi sağlayan özelliği ile kullananların beğenisini kazanır. Hatta modelin kapağı komple açılarak büyük çamaşırlar dahi kolaylıkla eklenebilir. Birçok niteliği bulunan makinenin StainPro özelliği, kir seviyesinin seçilerek daha verimli ve etkili bir yıkama yapılmasını sağlar. Tüm işlevsel özelliklerinin yanı sıra HomeWhiz teknolojisine sahip olan makineyi Bluetooth aracılığıyla cep telefonunuzla eşleştirebilirsiniz. Bu sayede makineyi mobil cihazlarınız üzerinden çalıştırabilir ve takip edebilirsiniz. Daha ne olsun, değil mi?

Ürünü İncele

10. Yalnız yaşayanlar için: Arçelik 6083 L Çamaşır Makinesi


Kaliteli bir çamaşır makinesi isteyenlere en iyi Arçelik marka çamaşır makineleri

Küçük bir aileniz varsa veya tek kişi yaşıyorsanız bu makine tam size göre olabilir. 6 kg yıkama kapasitesi bulunan Arçelik 6083 L Çamaşır Makinesi, 15 farklı yıkama programı ve A+++ enerji performansıyla en işlevsel beyaz eşyanız hâline gelebilir. LED göstergeleri ve zaman programlama özelliği ile konforunuzu arttıran ürün, çocuk kilidi ve su kesik ikazıyla güvenliğinizi sağlar. Bu modeli alacak olanlar "Arçelik çamaşır makinesi nasıl çalışır?" diye merak edebilir. Yumuşatıcı ve deterjanı ekledikten sonra istediğiniz programı seçebilir veya ayar düğmelerini kullanarak istediğiniz programı kendiniz oluşturabilirsiniz. Daha sonra başlatma düğmesine basarak makineyi çalıştırabilirsiniz.

Ürünü İncele
Mynet Youtube

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

En Çok Aranan Haberler