KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Kaş çatma çizgisini botoks olmadan geçirmenin çözümünü paylaştı! Tüm kırışıklıklarını bu şekilde geçirdi

  Mimik yaparken veya güneşe bakarken istemsiz bir şekilde çatılan kaşlarınız kırışıklıklara sebep olabiliyor. Yüzde ciddi görünüme sebep olan kaş çizgisi kırışıklığını botoks yapmadan geçirmek için farklı yöntemler arayanlara çözümünü paylaşan bir kadın TikTok'ta birçok övgü aldı.

  Kaş çatma çizgisinden şikayet edenlerin yardımına koşan Melanie Sandford, yakın tarihli bir TikTok videosunda kullandığı basit yaşlanma karşıtı numarayı açıkladı. Cilt bakım uzmanı yayınladığı videoda kaşlarının arasını işaret ederek, "Burada gerçekten derin onbirlerim vardı" dedi.

  Ekran görüntüsü 2023-05-24 145402

  Melanie daha sonra gizli yaşlanma karşıtı tüyosunu kullanmadan önceki bir fotoğrafını paylaştı ve kaşlarını çatan çizgiler şimdiye kıyasla derin görünüyordu. Bu çizgileri yok etme sırrının tıbbi bant olduğunu açıkladı.

  SERT ÇİZGİLERİ ÖNLÜYOR

  Ekran görüntüsü 2023-05-24 145351

  Melanie, "Dört yıldır tıbbi bant kullanıyorum." diyerek yapışkanın bir kısmını çıkarmak için küçük bir tıbbi bant alıp elinizin arkasına koymak istediğinizi açıkladı.
  Ardından tek yapmanız gereken bandı kaşlarınızın ortasına yerleştirmek. Melanie, bandın cildinizin serbestçe hareket etmesini engellediğini, yani çizgilere ve kırışıklıklara neden olacak sert yüz ifadeleri yapamayacağınızı ekledi.

  GECELERİ UYGULUYOR

  Ekran görüntüsü 2023-05-24 145531

  Bant zamanla yerinde olan mevcut tüm çizgileri ortadan kaldırmaya da yardımcı olacaktır. Melanie, bu tüyoyu geceleri kullandığını ve bandı yatmadan önce taktığını açıkladı.

  Yayılanan video 700 binin üzerinde izlendi ve 12.000 beğeni aldı. İnsanlar cilt bantlama hakkındaki düşüncelerini paylaşmak için gönderinin yorumlar bölümüne gitmekte gecikmediler.

  Bir kişi bu yolu kendinin de denediğini belirterek "Yüzümü tıbbi bantla kapatıyorum."
  dedi. Diğerleri ise uygun fiyatlı yaşlanma karşıtı yöntemi deneyeceklerini paylaştılar.

  Vitrin


  En Çok Aranan Haberler