Tüyo Haberleri

Orgazma ulaşmanızı ve seks sürenizi artıracak tüyo! Alacağınız zevki doruklara taşıyacak

Orgazm olmak cinsellik için oldukça önemli bir yere sahipken her seferinde orgazma ulaşmak zorlayıcı olabiliyor. Özellikle kadınların orgazm olmasının çok daha zor olduğu biliniyor. Bu durumda partnerlerinin üstüne düşen sorumluluğun büyük olduğu düşünülüyor. Ancak yapılacak basit seks hilesi ile hem tek başınıza hem de partnerinizle yaptığınız cinsel ilişkiden aldığınız zevki artırarak orgazma kolayca ulaşmanızı sağlayabilir.

Haber 03-12-22 18:58

Çarşaflarınız tertemiz kokacak! Çamaşır makinesine kesinlikle ekleyin

Yeni yıkanmış temiz çarşaflarda uyumak kadar rahatlatıcı bir şey yoktur. Ancak bu rahatlık maalesef tek bir gün sürmektedir. Çarşafların uzun süre temiz ve güzel kokması için çeşitli yöntemler aranıyor. TikTok'ta paylaşım yapan bir kadın çarşafları mis gibi kokutan tüyosunu paylaştı.

Kadin 02-12-22 15:32

Geceleri 5 dakika içinde uyumanızı sağlayacak! Basit yemek tüyosu çok etkili

Uyku, yorgunluğumuzu gidermemizi sağlayan en temel ihtiyacımız olarak görülüyor. Yetersiz uyku çok çeşitli hastalıklara sebep olabiliyor. Uzmanlar günde yaklaşık 8 saat uyumanız gerektiğini belirtiyor. Ancak uykuya dalmak sanıldığı kadar kolay olmayabiliyor. Ne yaparsam yapayım uyuyamıyorum diyorsanız basit yemek tüyosunu deneyebilirsiniz.

Haber 01-12-22 16:12

TikTok trendleri şaşırtmaya devam ediyor! Sivilceleri geçirmek için yüze şampuan kullanmak faydalı mı?

Sivilceler genellikle ergenlik döneminde başlayarak uzun süreli olarak can sıkıcı durumlara yol açabiliyor. Sivilceleri geçirmek için çok çeşitli ürünler kullanılıyor. Ancak bu ürünler istenilen sonuçları sağlayamayabiliyor. TikTok hesabı üzerinden paylaşım yapan bir sosyal medya kullanıcısı sivilcelerini geçirmek için kepek şampuanı kullandığını belirtti. Birçok kişi bu viral tüyoyu denedi. Peki kepek şampuanı sivilceleri geçirir mi?

Kadin 30-11-22 10:50

Evinizi ısıtmanın sırrını paylaştı! Bu taktik doğal gaz faturanızı düşürebilir

Kışın soğuklarının bastırmasıyla birlikte doğal gaz faturaları gelmeye başladı. Birçok vatandaş doğal gazı fazla yakmadan ısınmanın yolunu arıyor. Doğal gaz faturasından tasarruf yapmak ve doğal gazı fazla açmamak için çeşitli yöntemler bulunuyor. Bir sosyal medya kullanıcısı The Cosy Club, TikTok hesabı üzerinden etkili ısınma yöntemini paylaştı.

Kadin 29-11-22 15:55

Hiç bilmediğiniz hayatınızı anında kolaylaştıracak 8 ufak ipucu

Günlük hayatta yaşadığımız ufak sorunları görmezden geliyoruz. Ancak bu sorunlar daha büyük problemler yaşamaya neden olabiliyor. Oysa ki çok basit yöntemler ile yaşadığınız problemleri kolayca çözebilirsiniz. İşte şaşıracağınız hayat tüyoları...

Kadin 01-11-22 11:47

Cildiniz hiç olmadığı kadar parlak ve genç gözükecek! Bu doğal malzeme yaşlanmayı geciktiriyor

Zamanla cildimizde çeşitli problemler oluşabiliyor. Herkes pürüzsüz ve genç bir cildin hayalini kuruyor. Hayal edilen cilde ulaşmak için cilt bakımlarını aksatmamak gerekiyor. Cilt bakımı denildiğinde aklınıza hemen pahalı ürünler gelmesin. Evde bulunan doğal malzemeler de cilt için mucizevi etkiler yaratabiliyor. TikTok'ta uyguladığı cilt bakım hilesini paylaşan bir influencer oldukça fazla etkileşim aldı.

Kadin 26-10-22 09:39

Cinsel ilişki sırasında bunları yapmak hayat kurtarıyor! Seksten aldığınız zevki yükseltecek 7 öneri

Cinselliğin her ne kadar kolay olduğu düşünülse de seks aşamasında bazı adımları kaçırmak hem sizin hem de partnerinizin aldığı zevki oldukça düşürebiliyor. Bu konuda erkeklere düşen görev çok daha fazla oluyor. Cinsel ilişki sırasında yapacakları basit adımlar ile iki tarafında aldıkları zevki artırmaları mümkün olabiliyor.

Haber 30-09-22 09:09

Bu ülkelere gittiğinizde musluk suyu içebilirsiniz! Bir de suya para vermeyin

Seyahat etmeden önce mutlaka o ülke hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir. Gittiğiniz yerin kültürünü, gelenek ve göreneklerine dair önceden araştırma yapmak olası yanlış davranışları önleyebilmek açısından önemlidir. Aynı zamanda yurtdışı seyahatlerinde maddi masrafları azaltabilecek yöntemler seçmek paranızı ilgi alanlarınıza doğrultusunda kullanmanıza yardımcı olur.

Trend 17-09-22 17:33

TikTok tüyosunu deneyin! Saçı hacimli göstermek için pahalı ürünlere gerek yok

Saç tüm görünüşü etkiliyor. Bu nedenle saçların her zaman temiz ve bakımlı olması gerekiyor. Birçok kadın saçlarının basık görünmesinden şikayetçi. Saçların daha hacimli görünmesi için çeşitli bakım ürünleri ve yöntemler deneniyor. TikTok’ta paylaşım yapan bir kullanıcı tüm bu ürünlere gerek kalmadan saçınızı hacimlendirecek hileyi paylaştı.

Kadin 22-08-22 11:45

Hiç aklımıza gelmemişti! Güneş gözlüklerine bulaşan makyajı önlemek mümkün

Güneş ışınlarına bakmak gözü oldukça rahatsız ediyor. Bu sebeple kullanılan güneş gözlükleri hem güneşten koruyor hem de kombinleri tamamlayan bir aksesuar haline geliyor. Ancak yapılan makyajların güneş gözlüğüne bulaşması istenmeyen durumlara yol açabiliyor. TikTok kullanıcısı bir kadın makyajınızın güneş gözlüğüne bulaşmaması için bulduğu tüyoyu paylaştı.

Kadin 21-08-22 11:00