Kayıp iki kız için arama çalışması başlatıldı

Denizli'nin Merkezefendi ilçesinde, iki gün önce evlerinden çıkan Rabia Emere (15) ile arkadaşı Esra Badur'un (16) haber alamayan aileleri polise kayıp başvurusunda bulundu. Ekipler, 2 arkadaşı bulmak için çalışma başlattı.

Kayıp iki kız için arama çalışması başlatıldı

Olay, 30 Ağustos Cuma günü öğlen saatlerinde, Merkezefendi ilçesi Muratdede Mahallesi'nde meydana geldi. Rabia Emere ve arkadaşı Esra Badur evlerinden çıkıp, buluştu. Ancak iki arkadaş evlerine dönmedi. Yakınları gidebilecekleri yerlere bakmalarına rağmen iki arkadaşa ulaşamadı.

Rabia Emere'nin babası İbrahim Emere bunun üzerine durumu polise bildirip, kayıp başvurusunda bulundu. Polis, 2 kayıp kız çocuğunu bulmak için arama çalışması başlattı. İbrahim Emere, kızının ve arkadaşının bir an önce bulunmasını istediklerini belirterek, "2 gündür kızım ve arkadaşından haber alamıyoruz. Eve dönmemeleri için hiçbir neden yok. Çok endişeliyiz" dedi.

(DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Bu 2 genç kızın Bursa'nın İznik İlçesinde görüldüklerine dair bir paylaşım aldım.Şu an ya İznik gölü kenarındalar yada İznik Terminalinden Bursa'ya geçtiler. Terminallerdeki kameralar incelenerek bu konularda bir ip ucu elde edilebileceği kanaatinde olunduğu İznik'deki bir arkadaşım tarafından ifade edildi. Bu arkadaşım bindiği bir minibüzde önündeki 2 koltukta bu iki kıza çok benzeyen 2 kizı gördüğünü ifade etmiş bu paylaşımında...
inşallah başlarına birşey gelmeden bulunurlar
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler