Kaymakam paraşüt kazası geçirdi

Bursa'nın Mustafakemalpaşa ilçesi kaymakamı, yamaç paraşütü yaparken kayalıklara düştü. Düşmenin etkisiyle kolu kırılan kaymakamın boyun travması da geçirdiği bildirildi.

Kaymakam paraşüt kazası geçirdi

Bursa'nın Mustafakemalpaşa İlçesi Kaymakamı Kazım Karabulut, yamaç paraşütü yaparken paraşütünün aniden kapanması sonucu yaklaşık 20 metre yükseklikten kayalıklara düştü.

Ambulans helikopterle Bursa'daki hastaneye sevk edilen Kaymakam Karabulut'un boyun travması geçirdiği ve sağ kolunda ise kırık bulunduğu bildirildi.

Kaymakam Kazım Karabulut, bugün saat 13.00 sıralarında yanındaki iki arkadaşıyla birlikte yamaç paraşütüyle atlayış yapmak için Mustafakemalpaşa İlçesi'ne bağlı Keltaş Köyü Elkızı Tepesi'ne bölgeye gitti.

Hazırlıkların ardından paraşütüyle kendisini boşluğa bırakan 48 yaşındaki Kaymakam Karabulut'un paraşütünün sağ tarafı aniden kapandı. Atladıktan sonra yaklaşık 20 metre yükselen Karabulut, paraşütünün ters rüzgarla kapanmasıyla kayalıkların üzerine düşerek yaralandı.

Arkadaşlarının haber vermesi üzerine olay yerine gelen 112 Acil Servis ambulansıyla İlçe Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Kaymakam Karabulut'un boyun travması geçirdiği, başında yaralar bulunduğu ve sağ kolunda ise kırık tespit edildi.

İlçe Devlet Hastanesi'nde yapılan ilk müdahalenin ardından helikopter ambulansla, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırılan Kaymakam Karabulut'un daha önce de yine yamaç paraşütü yaparken düştüğü ve bir süre tedavi görüdüğü öğrenildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 20 yorum
ak partiliyse sorun yok. ak parti dışında hangi partidense yazık olmuş derim üzülürüm
yazıklar olsun .insanlık ölmüş
yazıklar olsun.insanlık bitmiş bazı zihniyetlerde
Bravo! Adam değilsin
insanlık ölmüş
eğer kendini devletin kaymakamı olarak görüyorsa gönülden geçmiş olsun, yok eğer kendini AKP nin hizmetkarı olarak görüyorsa beter olsun..
haklısınız
ak partili olduğu için hiç üzülmedik aksine sevindik bu düşüşe hahahaha
allah ıslah etsin sen ve senn gibilerini
ölmemiş ;gidip birde kafasına sıksaydın.yazıklar olsun
insan mısın sen bu nasıl bir yorum böyle hangi partiden olursa olsun insan sonuçta bende ak partiyi sevmiyorum ama senin gibi insanlığını kaybetmiş kişileri de hiç sevmiyorum. senin gibiler yüzünden ak partiyi destekleyenler var zaten yazık insan olamamışsın
Kaymakamım seni görevin sadece beynini kullanmak.Bedenini kullanmak sporcuların işi.Geçmiş olsun.
kaymakamlar sosyal faaliyette bulunamazmı,spor yapamazlarmı,insan değillermi.
devlet malına zarar vermekten hakkında soruşturma açilsın.........
ne alakası var,adam kendi malzemesi ile uçuyor olamazmı.yorum yaparken ön şartlı değil biraz beyninizi kullanarak yazınız.
mesai saatinde paraşütle ne işi varmış?
mesai saatinde düştüğünü nereden biliyorsun olay pazar günü oldu
pazar günü ne mesaisi,Kaymakam Beyimize laf yok,Allah acil şifalar versin
hepiniz uçuyorsunuz zaten...siz sanırım biraz abarttınız..
:)hahaha
Diğer Haberler