HABER

Kısmetse Olur bitti mi? Kısmetse Olur neden yok? Kısmetse Olur yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Son günlerde evlilik programları yasaklanıyor mu tartışmaları konuşulurken Kısmetse Olur programının yeni bölümünün yayınlanmaması akıllarda soru işaretleri yarattı. Kısmetse Olur bitti mi? Kısmetse Olur neden yok? Kısmetse Olur yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? gibi sorular programın takipçileri tarafından yanıtlanmayı bekleniyor.

Kısmetse Olur bitti mi? Kısmetse Olur neden yok? Kısmetse Olur yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Kanal D ekranlarında yayınlanan izdivaç programı Kısmetse Olur yeni yayınlanan KHK'nın ardından Kanal D yayın akışından kaldırıldı. Bu durumu fark eden izleyiciler Kısmetse Olur yeni bölüm yayınlanmamasını acaba Kısmetse Olur bitti mi şeklinde yorumladı. Dün de ekrana gelmeyen Kısmetse Olur ne zaman yayınlanacak? Kısmetse Olur bügün var mı? İşte bu soruların yanıtları...

KISMETSE OLUR BİTTİ Mİ?

Akıllardaki soru işaretlerine programın yapımcısından açıklama geldi. Pazartesinden bu yana yayınlanmayan Kısmetse Olur yeni bölüm hakkında yapımcı Haluk Şirin sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak “Kısmetse Olur yayını ile ilgili karar, kanalın inisiyatifidir. Henüz bize net bir karar iletmediler… Bilgi alır almaz paylaşacağım, teşekkürler.” dedi.


Geri Dön