KKTC'de taksiciyi silah zoruyla kaçırtan kadın tutuklandı

KKTC'nin Gazimağusa kentinde para anlaşmazlığı yaşadığı taksici Halil Turan'ı 3 kişiye kaçırtan Selin G. tutuklandı.

KKTC'de taksiciyi silah zoruyla kaçırtan kadın tutuklandı

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) Gazimağusa kentinde Selin Afra G., para anlaşmazlığı yaşadığı taksici Halil Turan'ı 3 kişiye kaçırttı. Şüphelilerden biri, taksiye müşteri gibi binerken, diğerleri de yolda Turan'ı durdurdu. Araçtan indirdikleri Turan'ın başına tabanca dayayıp, yüzünü asfalta sürten şüpheliler, "Selin'in sana selamı var" deyip, kaçtı. Selin Afra G., tutuklanırken, 3 kişinin yakalanması için çalışma başlatıldı.

taksiblur

Olay, 6 Ağustos Pazartesi günü, Gazimağusa'daki Dörtyol mevkisinde meydana geldi. Selin Afra G. (20), 3 kişiden, para anlaşmazlığı yaşadığı taksici Halil Turan'ı kaçırıp, tehdit etmelerini istedi. Bunun üzerine 3 kişiden biri, Halil Turan'ı müşteri gibi çağırıp, taksisine bindi. Şüpheli tarafından Dörtyol'a götürülen Turan, burada araçtan inen 2 kişi tarafından durduruldu. Şüpheliler, Turan'ın başına tabanca dayadıktan sonra yüzünü de asfalta sürttü. Silahın kabzasıyla başına vurulan Turan, yaralı halde yerde kaldı. Şüpheliler, Turan'a "Selin'in sana selamı var" deyip, araçlarına binerek, olay yerinden kaçtı. Yerden güçlükle kalkan Halil Turan, polise gidip, yaşadıklarını anlatarak, şikayetçi oldu. Şikayet üzerine gözaltına alınan Selin Afra G., sevk edildiği mahkemece 'azmettiricilik'ten tutuklandı. Polis, Halil Turan'ı tehdit edip, yaraladıktan sonra kaçan 3 kişiyi yakalamak için çalışma başlattı.

Kaynak: DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
Askerliği gazimağusada yaptım heryer casino ve fuhuş desen almış başını yürümüş heryerde genel ev var 2 adım yürüyon genel ev ve devlet biliyor. kıbırıs genel ev ve içkiden ibaret.
@fuufuu_fu_2018 Çarşı izinlerini sadece genelevlerde değerlendirerek yazık etmişsin. Bu olağanüstü şehrin binlerce yıllık uygarlıklara ev sahipliği yaptığından, Saint Barnabas'ından, bir uçtan bir uca geze geze bitiremeyeceğin Salamis antik kentinden, onlarca katedral, kilise, kale, müzelerinden, karpazından, insanı hayrete düşüren mucizevi güzellikteki altın kumundan bihaber kalmışsın...
Mağusada heryer de fuhuş var dedim ya şimdi nerden çıkardın diyecekler vardır. beyler HasanBaba diyorum başka birşey demiyorum kıbrısa giden bilir :D askerliği mağusada yaptım.
Taksici'nin hiç günahı yokmu...?? Kimse kimseyi curduk yerde kaldırtmaz...!! Kadının parasına mı çöktü...dolandırdımı...?? Nedenini de yazsaydınız..!!
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler