‘Kötü ikiz hangisi?

Tek yumurta ikizi olan Muhammed ve Aftab Asghar kardeşlerden yalnızca biri suçlu! Adli tıp uzmanlarının vereceği karar 2 Aralık’ta belli olacak.

‘Kötü ikiz hangisi?

İngiltere’de görülen bir tecavüz vakası, sanıklardan birinin ikiziyle DNA’sının aynı olması nedeniyle çözülemiyor... Berkshire kontluğunda dün görülen davada, Muhammed ve Aftab Asghar adlı 22 yaşındaki ikiz kardeşlerin beraber yargılanıp yargılanmaması gerektiği tartışıldı.

Buna göre, 5 Kasım 2011’de yaşanan bir tecavüz vakasında olay yerinden alınan DNA örneklerinde Asghar kardeşlerin izine rastlandı. Tek yumurta ikizi olan Asghar kardeşlerin her ikisi de şüpheli olarak gözaltına alındı. İfadelerinden sonuç alınamayan ikizlerin her ikisi de davada sanık oldu. Fakat savcılar, ikizlerden yalnızca birinin mi yoksa her ikisinin mi birlikte yargılanması gerektiği konusunda anlaşmaya varamadı. Bunun üzerine başsavcı Sandra Beck, yapılan incelemeler sonucu olay yerinde sadece tek bir kişinin olduğunu, dolayısıyla ikizlerden yalnızca birinin suçlu olduğunu açıkladı.
2 aralıkta görülmek üzere ertelenen mahkemede sanık olarak tek bir kişinin açıklanması bekleniyor. Kararı, ikizlerin genetiklerindeki çok küçük bir farkı bularak olay yerindeki DNA izleriyle karşılaştıracak olan adli tıp uzmanları verecek.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
BUNLARDA ARAP ? ARAP SEVDALILARI BAKIN BUNLARDA SÜTTEN ÇIKMIŞ AKKAŞIK DEĞİL YANİ HER ARABI PEYGAMBER EFENDİMİZİN SOYUNDAN DİE SARILIP SARMALAMAYIN,BUNLAR PEYGAMBER EFENDİMİZİN HAYA ETTİĞİ İNSANLAR.
hiç sorma işte bu yüzden muhammed ismini koymasın kimse çoçuğuna ilerde ne olacağı belli olmuyor
sağdaki saf soldaki olabilir
ikisin dede hayır yok gibi yapmayanda yapıcak gibi bence ikiside zehirli iğne yoldaşı.
sırayla yapmışlardır yoksa suçsuz olan niye korusun diğerini
ikisinde tipi bozuk valla hangisinin yaptıgını parmak izi çözer .tanık ifadeleride işe yaramaz bunlar zira tek yumurta ikizi:))
İsimleri tanıdık geliyo
biri yapmış diyeride sahiplenmiski yargılanıyor bunlar insanlığa zarar asın gitsin ...
ikiside yapmadım diyor ve böylece ikiside suçsuz oluyor. Bunun sevevi anayasalarda bulunan boşluklar bu işi yapmayan ikiz itiraf etmediği sürece bu dava asla çözülmez hatta ikisi de serbest bırakılabilir. Tarihte buna benzer bir dava vardı o ikizler serbest kalmıştı.
Diğer Haberler