HABER

Küçük kız, aslanı fena kızdırdı

Yeni Zelanda’daki bir hayvanat bahçesinde, küçük kız çocuğuna saldırmak isteyen dev aslan, kafesin etrafını saran güçlendirilmiş cam pencereyi tırmaladı.

Küçük kız, aslanı fena kızdırdı
Video paylaşım sitelerinde çok sayıda kişi tarafından izlenen görüntüler, Yeni Zelanda'da Wellington Hayvanat Bahçesi’nde 4 Ocak’ta çekildi.
Sofya adlı küçük çocuk, öfkeyle cama yaklaşmış olan vahşi aslanı izlemeye başladı.
Sofya’nın yaptığı her harekete biraz daha sinirlenen aslan, kızgın bir şekilde cam duvarı tırmaladı. Bu sırada Sofya’nın çok az korktuğu ve neşeli bir şekilde arkadaşlarını da çağırdığı görüldü. Gergin halde gözlerini Sofya’ya sabitleyen aslan ile kız arasında sadece 3 santimetre kalınlığında cam bulunuyordu.

[Küçük kız, aslanı fena kızdırdı](http://haber.video.mynet.com/detay/Kucuk_kiz_aslani_fena_kizdirdi/1405147/ "Küçük kız, aslanı fena kızdırdı") | [video.mynet.com](http://video.mynet.com "http://video.mynet.com")
6 Aralık’ta aynı yerde çekilen başka görüntülerde de, Carol isimli bir kız çocuğunun da aslanın öfkesine maruz kaldığı, aradaki kalın cam sayesinde herhangi bir olumsuzluk yaşanmadığı görülüyor.
1906 yılında açılan Wellington Hayvanat Bahçesi’nde dünyanın her yerinden kaplan ve aslanların da aralarında bulunduğu 100 farklı türde hayvan yer alıyor.
CİHAN

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
O hayvanı oraya koyupta insanlara maskara etmeleri çok acı hayvan nasılda şaşkın ve öfkeli ahh insanoğlu hayvanlar bile ahirette sizden hesap soracak
ya Cam kırıLsaa.asLana aFiyetLik 1 yeMek oluRdun.
ne kadar mal varsa hepsi buraya toplanıp yazı yazıyo
demekki sende bir malsın ki buraya yazı yazıyosun :))) insanlara hakaret etme...
evet 2 tane mal atlamış bile, aha da bunlardan bahsediyodum ben de
mal olduğunu kabul etmen güzel ama öteki insanları aynı lefeeye sokma
Geri Dön