HABER

Las Vegas saldırısının gerçekleştiği otel odasının görüntüleri ortaya çıktı

Las Vegas'ta 59 kişinin öldüğü silahlı saldırının düzenlendiği otel odasının görüntüleri ortaya çıktı. İntihar eden saldırganın cansız bedeni de görüntülerde yer alıyor. Stephen Paddock'un kaldığı odanın ve saldırganın silahlarının fotoğrafları servis edildi. Saldırgan Stephen Paddock'ın ateş açtığı otel odasında 23, evinde 19 silah bulundu.

Las Vegas saldırısının gerçekleştiği otel odasının görüntüleri ortaya çıktı

ABD'nin Las Vegas kentinde Stephen Paddock isimli saldırganın 59 kişinin ölümüyle sonuçlanan saldırıyı gerçekleştirdiği otel odasının ilk görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde saldırı sonrası intihar eden Paddock'un cansız bedeni de yer aldı.

32'İNCİ KATTAN ATEŞ AÇTI

ABD'nin Las Vegas kentindeki konsere Mandalay Oteli'nin 32'inci katından silahlı saldırı düzenlenmiş, saldırıda 59 kişi hayatını kaybederken, 500'den fazla kişi de yaralanmıştı.

64 yaşındaki saldırgan Stephen Paddock'un da saldırı sonrası intihar ettiği açıklanmıştı.

SİLAHLAR DİKKAT ÇEKTİ

10 silahla düzenlenen saldırının ardından, saldırının düzenlendiği otel odasının görüntüleri ortaya çıktı. Boston25 haber kanalı tarafından önce yayınlanan ardından da bir kısmı kaldırılan görüntülerde saldırı sonrası intihar eden Paddock'un saldırıda kullandığı makineli tüfekler de dikkat çekti.

Stephen Paddock'un kaldığı odanın ve saldırganın silahlarının fotoğrafları servis edildi. Saldırgan Stephen Paddock'ın ateş açtığı otel odasında 23, evinde 19 silah bulundu.

Katliamı gerçekleştirildiği odanın dışarıdan görüntüsü de kameralara böyle yansıdı.

Geri Dön