Lüks araçta müziği sonuna kadar açıp, yol ortasında dans ettiler

Antalya’da gece saat 00.00’dan sonra müzik yayınının yasaklanması, eğlenceyi sokağa taşıdı. Lüks otomobillerini caddenin ortasına park eden 3 genç kadından 2’si dans ederken, diğeri ise o anları kayda aldı. Gençlerin gülerek dans etmeleri çevredeki vatandaşların da cep telefon kamerasına yansıdı.

İçişleri Bakanlığı’nın 81 ilin valiliğine gönderdiği genelge kapsamında, İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulları yeni kararlar aldı. Korona virüsü önleyici tedbirler kapsamında alınan kararlara göre, restoran, kafe vb. tüm yeme-içme ya da eğlence yerleri otel ve konaklama tesislerinde saat 00.00’dan sonra müzik yayınına (canlı müzik, kayıt dinletilmesi vb. her türlü yayın dahil) kısıtlama getirildi.

b7ce1587-0856-41b1-bfe7-953d03522e77

Antalya’da ise 3 genç kadın, lüks otomobillerini Yalı Caddesi’nde durdurarak, müziği sonuna kadar açtı. Kadınlardan 2’si otomobilden aşağıya inerek dans etmeye başladı. Diğer arkadaşları da o anları kayda aldı.

058a1c4e-549f-4656-b361-599dee9ad97b

Kadınların gülerek dans etmeleri de çevredeki binalarda oturan vatandaşların cep telefon kamerasına yansıdı. Kadınların ve müziğin sesini duyarak balkonlara ve pencerelere çıkan apartman sakinleri, o anları görüntüledi.

cbdc973f-45c8-49ae-acd0-bb6d8298c461

İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 133 yorum
"Millet Aç Memlekette kriz var"
2-3 kişi müzik açıp dans ettiği için milletin aç olmadığına, ülkede kriz olmadığına kanaat getirmek nasıl bir kafa yapısıdır?
videodakiler aç değil ama sen aç oğlu açsın
@tatilbanayakisiyor emin ol böylesinden 2-3 tane yok. ama nedense de hep böyle (senin gibi) 2-3 tanesi kriz var diyor
Senin kafa iyi herhalde ekonomiyi üç kadının dansıyla bağdaştırdın
ben sana 2 video gosteriyim ilke batmis dersin herhalde
belcikada yasiyorum 5 yildir burada yasayinca görüyorum bizim milletimiz gercekten aç abi bunu butun içtenliğimle söylüyorum
afferin size ..
alın size kadın hakları yiyorsa git bayanlara bu yaptığınız yalnış de bakalım anında tacizden içeri girersin adın tacizciye çıkar ADALET istiyorum Adalet bayanların yanından gecerken korkuyorum hapse düşerim diye psikolojim bozuldu
@sezgineren1907 gerçekten de afferin. ohhh iyi yapmışlar.neden şakınlık yarattı anlamadım. tecavüz hırsızlık şidet olmuş olsaydı eminim başlık bu şekilde olmazdı.... afferin kızlara iyi yapmışlar. dans ve mutluluk daim ve hep olsun inşallah
@yigit_erdogan_1984 NERESİ YANLIŞ
@yigit_erdogan_1984 yarabbim yaratiyorsun tamam ama neden peşinden gitmiyorsun...nekadar cahil bi milletiz
@yigit_erdogan_1984 deme arkadaşım sen de ülkenin kolluk kuvvetleri var bu durumdan çok rahatsızsan şikayet edersin olur biter.
Bu yasaklar hep fakir ve orta direğe. Zengine yasak ta yok ceza da..
sende git arabanla eğlen sana kim ceza yazacak sosyal mesafeye uyup maskeni taktıysan alla allah yaa
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler