Magazin turu

EVLENİYORLAR MI?

Kıvanç Tatlıtuğ ve Azra Akın, uzun süre gözlerden uzak bir aşk yaşamıştı. Ancak zamanla ilişkilerinin yıprandığına karar verip ayrılmışlardı. Haberlere göre,geçtiğimiz günlerde tekrar birliktelik kararı alan ünlü çift, en kısa sürede hem de Esma Sultan Yalısı'nda evlenecek.

SİBEL CAN KUMA OLAMADI!

Filmde Türkan Şoray'ın kumasını oynayacağını söyleyen Sibel Can'ın projeden vazgeçtiği ortaya çıktı.
Nedeni ise güzel şarkıcının eşi Sulhi Aksüt'ün bu role izin vermemesi... Evliliğinin başından beri sahne konusunda eşiyle ters düşen ve bir kaç kez boşanma kararı veren Sibel Can, yine eşinin engellemesiyle karşılaştı. Sulhi Bey'in, filmde müstehcen sahneler olabileceği endişesi ve kuma rolünün eşinin imajına yakışmayacağını düşündüğü için filme karşı çıktığı öğrenildi. Sibel Can'ın da eşinin ısrarı üzerine sözleşme imzalamadığı belirtildi. Şimdi film için Türkan Şoray'a kuma arayışları sürüyor.

GÜLBEN ERGEN, ALBÜMÜNÜ GAY BARDA TANITTI

Uzun bir aradan sonra müzik dünyasına hızlı bir giriş yapmayı planlayan Ergen'in heyecanı bu yüzden hayli yoğun... Bir süredir yeni parçalarını yakın çevresine dinleterek gelen tepkileri ölçmeyi sürdüren Ergen, nabız yoklamasını gay bar'a kadar taşıdı. Geçtiğimiz gecce Taksim'de gay bara giderek yeni albümünü ilk kez kalabalık bir topluluk karşısında görücüye çıkaran şarkıcı, mekandan, gelen tepkilerden memnun ayrıldı.

HANDE YENER EVLENDİ Mİ?

Yener, son klip çekimlerinde Şubat ayı içinde evlenebileceğini açıklamıştı. Katıldıkları bir davette önce ikilinin parmaklarındaki alyanslar dikkat çekti. Sevgilisiyle sık sık öpüşen ve bu sırada görüntülenmekten çekinmeyen Yener'in sergilediği bu rahat tavır da nikah masasına oturduğu iddialarını güçlendirdi. Ancak Hande Yener ve Kadir Doğulu, evlilikle ilgili soruları yanıtsız bırakmayı tercih etti. Sevgilisiyle arasında 10 yaş fark olan Yener'in ilk evliliğinden 17 yaşında Çağın adında bir oğlu var. Yener ve Doğulu'nun parmağındaki alyans dikkat çekerken çift, şaşkın bakışlara aldırmadan dudak dudağa poz verdi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler