Magazin turu

BAŞINA TALİH KUŞU KONDU

Show TV'den ayrılan Petek Dinçöz'ün başına talih kuşu kondu. Petek, 400 bin YTL peşin+günlük 10 bin YTL'ye Star'a transfer oldu. 400 bin YTL transfer ücreti ve haftalık 10 bin YTL alarak Star'a geçen Petek Dinçöz, Seda Sayan'a kafa tutuyor. Program formatını yenileyecek olan şarkıcı, zirveye oynuyor.
Sabahları kadın programı yapan isimlerden biri olan Petek Dinçöz'ün Star televizyonuna transferi, gündeme bomba gibi düştü. Yaklaşık 1 hafta sonra Show'la yollarını ayıracak olan Petek'in 400 bin YTL transfer ücreti ve haftalık 10 bin YTL aldığı ortaya çıktı. Dinçöz, Sabahlar'ın Sultanı adlı programıyla 400 bin dolar alan Seda Sayan'a hem maddi olarak hem de iş olarak kafa tutuyor. Giderek reyting kaybeden Seda Sayan'ın izleyicisinin, Petek ve diğer kadın programlarına kaydığı konuşuluyor.

TAKVİM

'CONDOM'A İZİN ÇIKTI

Şarkının sözleri ve klibi için RTÜK'ten izin bekleyen Tuğba Ekinci, sonunda muradına erdi.

"O Şimdi Asker" adlı şarkısıyla tanınan ve sivri dilli olmasıyla dikkat çeken Tuğba Ekinci, şimdi de "Condom" adlı yeni şarkısıyla ses getireceğe benziyor. Şarkının sözleri ve klibi için RTÜK'ten izin bekleyen Ekinci, sonunda muradına erdi.

RECEP İVEDİK 2 MİLYONU GEÇTİ

22 Şubat'ta vizyona giren film 10 günde 2 milyon 169 bin 586 kişi tarafından izlendi. Film böylelikle Kurtlar Vadisi Irak ve G.O.R.A.'nın ardından ilk 10 günde en çok izlenen üçüncü Türk filmi oldu. İlk 10 günde Kurtlar Vadisi Irak 2 milyon 654 bin 471, G.O.R.A ise 2 milyon 436 bin 126 kişi tarafından izlenmişti. Recep İvedik, 10 günlük seyirci sayısıyla, son dönemlerin en çok izlenen Türk filmi de oldu. Şener Şen'in başrolünü oynadığı Kabadayı 1 milyon 981 bin 955 kişi, Mahsun Kırmızıgül'ün Beyaz Melek ise 1 milyon 919 bin 58 kişi tarafından izlenmişti.

'KÜLTÜR FARKIMIZ VAR'

Bülent Ersoy'un, eşi Armağan Uzun'dan boşanmak için açtığı davanın görülmesine başlandı. Kadıköy 3. Aile Mahkemesindeki duruşmaya, davacı Bülent Ersoy ile davalı Armağan Mustafa Uzun gelmedi. Duruşmada, taraf avukatları hazır bulundu. Tarafların, delillerini yazılı ve sözlü olarak mahkemeye sunmasının ardından hakim, tanıkların dinlenmesi amacıyla duruşmayı erteledi. Duruşma sonrası açıklama yapan Bülent Ersoy'un avukatı Aydın Kurban, "şiddetli geçimsizlik" nedeniyle boşanma davasını müvekkilinin açtığını belirterek, "Bülent Ersoy bir an önce boşanmak istiyor. Karşı tarafın da olumsuz bir yaklaşımı yok. Herhangi bir nafaka talepleri de olmadı" dedi. Kurban, mahkemeye, Armağan Mustafa Uzun'un, basında başka kadınlarla birlikte olduğunu gösterir deliller sunduklarını da bildirdi.

MEGASTAR ADA'YI SALLAYACAK

Megastar Tarkan Londra'nın dünyaca ünlü Wembley Arena'sında konser verecek. Tarkan, 13 Nisan 2008 Pazar günü Londra'nın Wembley Arena'sında, sahneye çıkacak. Konser, Tarkan'ın bu albümünün tanıtımı amacı ile Avrupa, Orta Asya ve Ortadoğu'yu kapsaması planlanan turnesi öncesindeki ilk uluslararası konser olma niteliğini de taşıyor. İngiltere'deki hayranları arasında konser hakkında daha fazla bilgi edinme ve bilet bulma konusunda büyük bir heyecan seli yaşanmasına neden olan Wembley konseri aynı zamanda sanatçının İngiltere'deki 8 YIL sonra vereceği ilk konser olma özelliğini de taşıyor. Tarkan'a ön grup olarak MaNga eşlik edecek. Hem oturmalı hem de ayakta biletlerin mevcut olduğu konser için "40-70 paund" arası değişen biletler piyasaya çıkmış durumda.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler