Magazin Turu

HELİN AVŞAR HOSTES OLACAK!

Yerli Paris Hilton olarak ünlenen Helin Avşar, bu kez de hosteslik yapacak. Haftanın 5 günü yayınlanan Çarkıfelek, bundan böyle cumartesi günleri de ekranda olacak ve her hafta ünlü bir konuk hostes olarak karşımıza çıkacak. Mehmet Ali Erbil bu haftaki hostesine nasıl muziplikler yapacak, merak konusu.

PTT'DEN MEKTUBU VAR!
Ünlü manken Tuğba Özay, Habertürk'te katıldığı programda cezaevindeyken PTT'den kendisine bir mektup geldiğini söyledi. PTT, neden Özay'a mektup yazma gereği hissetmişti? İşte ayrıntılar...

Habertürk'te Balçiçek Pamir'in sunduğu 'Söz Sende' programının konuğu ünlü manken Tuğba Özay idi.

Yargılanmasına devam edilen Özay, cezaevine girmesinden sonra sevenlerinden binlerce mektup aldığını söyledi.

Özay, "Ben içerdeyken de çok mektup aldım, binlerce mektup aldım. Hatta en sonunda PTT'den bile mektup aldım. Çünkü o kadar çok mektup alınca PTT'nin de dikkatini çekmiş, orada çalışanların. 'Tuğba hanım, ne kadar çok seviliyormuşsunuz. İnanın biz de sizi çok seviyoruz' diye. Bunların hepsi bende saklı. Hatta sadece Türkiye'den değil, dünyanın birçok ülkesinden de mektuplar geldi. Gerçekten çok teşekkür ediyorum. Yanımda oldukları için bana inandıkları için..." dedi.

Kaynak: TELEVİZYONGAZETESİ

ARKAMI DÖNDÜP YATTIĞIM KADINLAR BANA KIZDILAR!

Beyaz, programa konuk olan Yağmur Atacan'a 'Sen Pınar'a arkanı dönüp yattığında kızıyor mu?' sorusunu sordu. Yağmur'un soruya verdiği 'tabii ki hayır' cevabına şaşıran Beyazıt Öztürk, 'Ya benim hayatım boyunca arkamı dönüp yattığım kadınlar bana kızdılar.

Oysa benim önüm de var, arkam da. Beni bütünüyle kabul etmeli. Ama bana hep kızanlar denk geldi herhalde' cevabını verdi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler