HABER

Maltepe'de banyoda duş alan kadını izlerken yakalanmıştı! İğrenç olayda yeni gelişme

İstanbul Maltepe'de geçtiğimiz ay Muhammed Ç. isimli şahıs (22), evinde duş alan kadını izlerken fark edilmiş ve kadının kocası tarafından yakalandıktan sonra meydan dayağı yemişti, üzerinden kadın iç çamaşırı çıkmıştı. İfadesinde "Bir an kendimi kaybettim" dediği öğrenilen şüpheli hakkında hazırlanan iddianamede "cinsel arzu ve isteklerinin tatmin maksadına yönelik eylemde bulunduğu" tespiti yer aldı. İğrenç olay sonrası şüpheli tutuklanırken, istenen ceza da belli oldu.

Maltepe'de banyodaki bir kadını pencereden izlerken yakalanan ve meydan dayağı yiyen Muhammed Ç. hakkında istenen ceza belli oldu.

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı'nca hazırlanan iddianamede şikayetçi Kezban K.'nin Maltepe'de ikamet ettiği ve 7 Haziran günü sabah saatlerinde duş aldığı sırada şüpheli Muhammed Ç.'nin camdaki sinekliği yırtarak onu izlediği anlatıldı.

KOVALAMACA SONUCU YAKALADI

Kezban K.'nin şüpheliyi fark ederek eşi Ramazan K.'ye haber verdiği belirtilen iddianamede, Ramazan K.'nin dışarı çıktığı, şüpheliyi çömelmiş bir şekilde camdan içeriye baktığını gördüğü ifade edildi. Ramazan K.'nin 'Sen kimsin' diye seslenmesi üzerine şüphelinin kaçmaya başladığı ve bir süre sonra Ramazan K.'nin şüpheliyi kovalayarak yakaladığı belirtildi.

erutk

PİŞMAN OLDUĞUNU SÖYLEDİ

Muhammed Ç.'nin ifadesine de yer verilen iddianamede, şüphelinin olay tarihinde işe gitmek için evden çıktığı, bahse konu binanın önünden geçerken birden su sesi duyduğu, sesin daireden geldiğini anlayınca pencerenin dibine yaklaşarak 'bir an kendini kaybederek' eğildiğini ve banyo penceresinden içeri baktığını söylediği hatırlatıldı. Şüphelinin olay nedeniyle pişman olduğunu öne sürdüğü de kaydedildi.

ÜZERİNDEN KADIN İÇ ÇAMAŞIRI ÇIKMIŞTI

Şüphelinin yapılan üst aramasında ceplerinde kadın iç çamaşırları bulundu. Polis olay yerinde yaptığı incelemede ise yerde içinde kimlik bulunan bir cüzdan buldu. Cüzdanın sahibine ulaşan polis, şüphelinin üzerindeki iç çamaşırlarının cüzdan sahibinin eşine ait olduğu ortaya çıktı.

"CİNSEL ARZUSUNU TATMİN MAKSADIYLA EYLEMDE BULUNDU"

İddianamede Muhammed Ç.'nin mağdurun fiziksel mahrumiyetine müdahale ettiği, mağdurun onur ve namusunu ilgilendiren bir konuda onun vücut dokunulmazlığını ihlal etmeden, cinsel arzu ve isteklerinin tatmin maksadına yönelik eylemde bulunduğu vurgulandı.

7 YILA KADAR HAPSİ İSTENDİ

İddianamede şüpheli Muhammed Ç.'nin "Özel hayatın gizliliğini ihlal etme", "Cinsel taciz", "Mala zarar verme", "Konut dokunulmazlığını ihlal etme" suçlarından toplamda 1 yıl 9 aydan 7 yıla kadar hapis cezasıyla cezalandırılması istendi.

Tutuklu şüpheli önümüzdeki günlerde iddianameyi kabul eden Anadolu Asliye Ceza Mahkemesi'nde hakim karşısına çıkacak. (DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler