HABER

MAN'cılar Erzurum'da toplandı

ERZURUM (İHA) - Man Türkiye A.Ş., yeni model otobüslerini Erzurum'da tanıttı. Palandöken Palan Otel'de düzenlenen dün akşamki yemekte bir araya gelen Man Türkiye A.Ş. yetkilileri, yeni modellerin tanıtımını yaptı.

MAN Türkiye A.Ş. Otobüs Müdürü Duran Kaya, MAN olarak son 2 yılda sektörde büyük bir gelişme katettiklerini, 42 ülkeye ihracat yapar duruma geldiklerini bildirdi. Kaya, MANBÜS A.Ş. olarak önümüzdeki dönemde otobüs modellerine büyük ağırlık vereceklerini, günlük 8.5 otobüs üretimi yaptıklarını, yapılacak ek tesislerle günlük üretimin 14 otobüse çıkarılmasını planladıklarını kaydetti.

Törende konuşan Man Erzurum Bayi Müdürü Adnan Efendioğlu da Kuzey Çevre Yolu üzerinde yapılan plaza inşaatının yaz mevsimine kadar tamamlanacağını söyledi.

MAN marka ithal ve yerli çekiciler, kamyonlar, belediye halk otobüsleri ve şehirlerarası seyahat otobüslerinin teşhir ve satışını bu plazadan yapabileceklerini anlatan Adnan Efendioğlu, "MAN'ın uluslararası standartlarına uygun olarak donatılacak servisimizde garanti ve garanti dışı tüm bakım ve onarımlar yapılabilecek. MAN tarafından özel olarak eğitilmiş uzman personelimiz bölgemizde ilk defa MAN araçlarının kaporta ve boya işlemleri gibi hizmetleri en seri, güvenilir ve garantili bir şekilde halkımıza sunacaklardır. Doğu Anadolu Bölgesi'nde bir dünya markası olan MAN'ın bölge bayii olarak halkımıza hizmet edecek olmanın gururunu yaşıyoruz" diye konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön