HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mansur Yavaş'tan yeni sosyal medya hesabı adımı! "Yönetim anlayışımız gereği" diyerek paylaştı, o detay dikkat çekti...

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Twitter hesabından bir paylaşım yaptı. Yavaş, paylaşım yaptığı 7 milyon takipçili hesabı sadece Ankara ile ilgili duyurular ve faaliyetlerde kullanmaya devam edeceğini söyledi. Seçim sürecindeki çalışmalar için kullanıcıların yeni sosyal medya hesaplarını takip etmelerini isteyen Yavaş, paylaşımında, "Yönetim anlayışımız gereği" ifadesini kullandı. Yavaş'ın, "@mansuryavas23" kullanıcı adına sahip yeni Twitter hesabındaki o detay ise dikkat çekti.

Mansur Yavaş'tan yeni sosyal medya hesabı adımı! "Yönetim anlayışımız gereği" diyerek paylaştı, o detay dikkat çekti...

Kemal Kılıçdaroğlu Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı Adayı olurken, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın Cumhurbaşkanı Yardımcısı olma formülü bulunmuştu. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, son olarak sosyal medya platformu Twitter'daki hesabından bir paylaşım yaptı. O detay ise dikkatleri çekti...

SADECE ANKARA İLE İLGİLİ DUYURULAR VE FAALİYETLERDE KULLANMAYA DEVAM EDECEK

Mansur Yavaş, söz konusu paylaşımı yaptığı 7 milyon takipçili Twitter hesabını, sadece Ankara ile ilgili duyurular ve faaliyetlerde kullanmaya devam edeceğini söyledi. Yavaş, seçim sürecindeki çalışmalar için ise kullanıcıların yeni sosyal medya hesaplarını takip etmelerini istedi.

Yavaş'ın yaptığı paylaşımın tamamı şöyle;

"Sevgili ailem,

Yönetim anlayışımız gereği bu hesabı sadece Ankara ile ilgili duyurular ve faaliyetlerde kullanmaya devam edeceğim.

Seçim sürecindeki çalışmalarımız için ise yeni sosyal medya hesaplarımızı takip etmenizi rica ediyorum."

MANSUR YAVAŞ'IN YENİ HESABINDA DİKKAT ÇEKEN DETAY

Öte yandan, Mansur Yavaş'ın "@mansuryavas23" kullanıcı adına sahip yeni Twitter hesabındaki bir detay dikkat çekti. Hesabın profilinde "Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Yardımcısı Adayı" yazdığı görüldü.

Mansur yavaş


Mynet Youtube


En Çok Aranan Haberler