HABER

Mardinliler Gülben Ergen ile coştu

MARDİN (İHA) - Sanatçı Gülben Ergen, Mardin'de 12 bin kişiye konser verdi. Mardin 21 Kasım Şehir Stadyumu'ndaki konserde izdiham yaşandı. Bir yağ firmasının tanıtımı kapsamında Mardin'e gelen Gülben Ergen, hayranlarının büyük sevgi gösterileriyle karşılandı. 2 bin seyirci kapasiteli stadyuma izleyciler sığmadığı için binlerce kişi konseri stadyum dışından izledi.

Konseri izleyen binlerce kişi Hülya Avşar aleyhine tezahüratta bulunurken, Gülben Ergen gülmekle yetindi. Mardin'de kendisine gösterilen ilgiden çok duygulanan Ergen, stadı hınca hınç dolduran hayranlarına seslenerek, "Herkesi Mardin'i gezip görmeye davet ediyorum. Ben hayran kaldım. Sizlerin bu coşkunuz ve sıcaklığınızı her yerde anlatacağım" dedi.

Stadyum içinde önce otomobil üzerinde konserine başlayan Gülben Ergen'e tel örgüler arkasından dokunmak isteyen gençler birbirlerini ezdi. Korumaları aşan bazı hayranları sanatçıya dokunmak isteyince zaman zaman gergin anlar yaşandı. Gülben Ergen'i görüntülemek isteyen basın mensupları arasında kıyasıya bir mücadele yaşanırken, ünlü sanatçı seslendirdiği parçalar ile Mardinlilere unutulmaz bir gece yaşattı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön