Meral Akşener'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a: Dark'ı bitirmeden Netflix'i kapatırsan gücenirim

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın YouTube, Netlix gibi platformlarla ilgili olarak yaptığı açıklamayı değerlendirdi. Akşener, "Dark'ın son sezonunu bitirmeden Netflix'i kapatırsan vallahi gücenirim" dedi.

Meral Akşener'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a: Dark'ı bitirmeden Netflix'i kapatırsan gücenirim

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın YouTube, Netflix gibi platformlarla ilgili olarak yaptığı açıklamada "Bu millete, bu ülkeye bu tür mecralar yakışmıyor. Onun için de bir an önce biz bunları parlamentomuza getirip, parlamentomuzdan bu tür sosyal medya mecralarının tamamen kaldırılmasını, kontrol edilmesini istiyoruz" ifadelerini kullandı.

Sosyal medya hesabında paylaşımda bulunan Akşener, Erdoğan'ı da etiketleyerek "Dark'ın son sezonunu bitirmeden Netflix'i kapatırsan vallahi gücenirim" ifadesini kullandı.

aksener

KILIÇDAROĞLU VE BULDAN'DAN AKŞENER'İN PAYLAŞIMINA YORUM

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdooğan'a yönelik olarak "Dark'ın son sezonunu bitirmeden Netflix'i kapatırsan vallahi gücenirim" diyen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e tweet attı.

Kılıçdaroğlu, "Aman Meral Hanım, şimdi hırsından spoiler verir" ifadesini kullanırken, Buldan da "Biz de La Casa De Papel'in son sezonunu bekliyorduk" dedi.

kilicdaroglu

buldan