HABER

Mersin'de 4.4 büyüklüğünde deprem! | İşte AFAD ve Kandilli Rasathanesi son depremler listesi…

Ege ve Akdeniz kıyılarında uzun bir süredir devam eden depremler halen etkisini sürdürürken, 31 Mayıs günü sabah saatlerinde Mersin'de gerçekleşen bir deprem yürekleri ağızlara getirdi.

Mersin'de 4.4 büyüklüğünde deprem! | İşte AFAD ve Kandilli Rasathanesi son depremler listesi…

Kandilli Rasathanesini yaptığı açıklamaya göre 4.4 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. AFAD depremin şiddetini 4.3 olarak listelerken, derinliğini ise 25 km'nin üzerinde kaydetti. AFAD depremin merkezini Mersin'in Anamur ilçesi olarak açıkladı.

Kandilli Rasathanesi’nin açıkladığı son depremler listesine göre, sabah saatlerinde merkezi Azerbaycan olarak kaydedilen bir deprem gerçekleşti. Depremin büyüklüğü 3.1 olarak listelenirken, derinliği 5 km olarak açıklandı.

31 Mayıs gece 02:22 sularında Erzincan merkezli gerçekleşen bir deprem ise dikkat çekti. Söğütlü/Otlukbeli merkezli açıklanan depremin büyüklüğü 3.2 olarak kaydedildi.

DÜNYADA DEPREMLER
31 Mayıs gece 03:48 sularında Amerika Birleşik Devletleri merkezinden 16 km uzak mesafede bulunan Nevada eyaletinde 4.2 büyüklüğünde bir deprem kaydedildi. Yaşanılan deprem birçok yerde hissedilirken, can veya mal kaybı kaydedilmedi.

SON DEPREMLER

AFAD SON DEPREMLER LİSTESİ

afad

afad1

afad2

KANDİLLİ RASATHANESİ SON DEPREMLER LİSTESİ

kandilli

Geri Dön