HABER

Milliyet'te ayrılık

Milliyet Genel Yayın Yönetmeni Derya Sazak, görevinden ayrıldı.

Milliyet'te ayrılık

Milliyet Genel Yayın Yönetmeni Derya Sazak, görevinden ayrıldı.Yerine Ankara Temsilcisi Fikret Bila’nın getirildiği Sazak, ayrılık öncesi bir mesaj yayınladı.

şte Sazak’ın ayrılık mesajı: “Değerli çalışma arkadaşlarım, Genel Yayın Yönetmenliği görevimden ayrılıyorum. Birlikte çalıştığımız 9,5 ay süresince; Milliyet kimliğinin yeniden inşası ve yapılandırılması sürecinde, İmralı Tutanakları başta Obama röportajı, Gezi Parkı haber ve yorumlarıyla Türkiye’de dürüst, namuslu, saygın gazeteciliğin –istenirse- pekâla yapılabileceğini kanıtlayan değerli çalışma arkadaşlarıma özverili ve başarılı çalışmalarından ötürü teşekkür ederim.Bu teşekkürde en büyük payı Tahir Özyurtseven, Umut Alphan, Bertan Ağanoğlu, İlke Gürsoy yönetimindeki Yazı işleri ekibimiz, Haber Araştırma, Ekonomi, Dış Haberler, Ek Yayınlar, Spor ve Fotoğraf servislerimizle, yurtiçi ve yurtdışında gece gündüz çalışan muhabirlerimiz ve yazarlarımız hak ediyor.Aynı teşekkürü idari servislerdeki arkadaşlarımıza, baskı, teknik, satış, pazarlama ve reklamdan sorumlu tüm çalışan ve yöneticilerimize iletirim.

Milliyet Genel Yayın Yönetmenliği’ni üstlenen arkadaşım Fikret Bila’ya yeni Ankara Temsilcimiz Serpil Çevikçan ve Ankara Haber Müdürlüğü’ne getirilen Gökçer Tahincioğlu’na başarılar dilerim.
Sevgi ve saygılarımla”

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
Neler oluyor? milliyette, yıllardır saygınlığından taviz vermeden onurlu gazeteciliğin timsali olarak bildiğimiz gazetenin değerli ustaları ya gidiyor ya da zorunlu gönderiliyor. Bu durum umarım kimse incinmeden çözülebilir.
yolunuz ve bahtınız açık olsun, anca gidersiniz...
Nenen ayrıldınız, nedenini de yazsaydınız bari
Geri Dön