HABER

Müdür çark etti

Müdür çark etti

Başkent Doğalgaz'ın Genel Müdürü Karani Demir, Türkiye'yi derinden üzen, Bilkent Üniversitesi öğrencisi tam 7 gencin doğalgaz sızıntısından can vermesi konusunda, dün peş peşe sinirleri zorlayan gaflar yaptı.

Türkiye onlara ağlıyor

Akşam saatlerinde Milliyet'in telefonla ulaştığı Demir, geri adım attı. Demir, "O sabah uygun bulmadığınız bir durum mu gördünüz" sorusu üzerine "Haşa yok öyle bir şey" diyerek şöyle devam etti: "Yarı çıplak dediğim, çocuk sırtüstü yatmış, yakası açık. Gündüz giydiği elbiselerle duruyor çocuklar. Hiç böyle çıplaklık falan söz konusu değil. Üstleri soyunuk manasında değil. Birisinin gömleğinin düğmeleri açılmış. Hatta biz şöyle yorumladık; rahatlamak için diye. Nefes almak için mi diye." Demir, "Üzerini çıkaran çocuk var mıydı" sorusuna "Hayır" yanıtını verdi.

DÜN NE DEMİŞTİ
Müdür Karani Demir, basın toplantısından ayrılırken de "Neden kravat takmadığı"nı soran Star TV muhabirine, verdiği yanıtla gaflarına yenilerini ekledi: "Bir kravat hediye et bana da takayım. Özel bir tutumum yok. Psikolojiyle ilgili. Hadiseyi hiçbir insanın görmesini istemem. Gençlerin her biri bir tarafa düşmüş. Kimisi yerde, kimisi yüzükoyun, kimisi belden üstü yarı çıplak ve o yaşta benim üç çocuğum var. Ben bir babayım. Bu travmayı uzun süre atlatamam."

Türkiye onlara ağlıyor

Polis: Hiçbiri çıplak değildi

Demir'in, ölen gençlerin bazılarının "belden yukarısının çıplak olduğu" yolundaki garip ifadesi, polis tarafından doğrulanmadı. Eve ilk giren olay yeri inceleme ekipleri, gençlerin hepsinin giyinik olduğunu fotoğraflarla da tespit etti.

Türkiye onlara ağlıyor

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön