Muharrem İnce'den 3. Havalimanı işçilerine Nazım Hikmet şiiriyle destek

CHP'nin 24 Haziran seçimlerindeki Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Twitter hesabından dikkat çeken bir mesaj paylaştı. İnce, 3. Havalimanı işçilerine Nazım Hikmet şiiriyle destek verdi. Hatırlanacağı üzere bazı sosyal medya kullanıcıları İnce'yi 3. Havalimanı işçilerine destek vermemekle suçlayan paylaşımlarda bulunuyordu.

Muharrem İnce'den 3. Havalimanı işçilerine Nazım Hikmet şiiriyle destek

Twitter'da bazı kullanıcılar tarafından 3. Havalimanı işçilerine destek vermemekle suçlanan CHP'nin 24 Haziran seçimlerindeki Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Twitter'dan yaptığı Nazım Hikmet şiirli paylaşımla işçilere destek verdi.

İnce'nin paylaşımı şöyle;

"Bursa da havlucu Recebe,
Karabük fabrikasında tesviyeci Hasana düşman,
fakir köylü Hatçe kadına,
ırgat Süleymana düşman,
sana düşman, bana düşman,
düşünen insana düşman,
vatan ki bu insanların evidir,
sevgilim, onlar vatana düşman...
Nazım Hikmet"

muharrem-ince-tweet

muharrem-ince-tweet-2


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
ZAVALLII...BURDAN OY ÇIKMAZ SANA....HELEKİİ..İŞÇİLERE DESTEK VERİYORSANN..BEYHUDE ÇABA...?!...
Bize ABD den arandım diye övünen adam lazım değil. Sayın İnce'den kendisini arayanların kimliklerini açıklamasını hala bekliyoruz... Hava alanında çalışan tanıdıklarımız var ve çok rahat bir ortamda çalıştıklarını söylüyorlar. 4 yıldır tek laf etmeyenler bitime 5 hafta kala şartlardan şikayet ediyorlar öyle mi? Ha bir de bazı HDP milletvekilleri de eyleme destek için oraya gitmiş, bu da mı tesadüf? Bir provokasyon teşebbüsü olduğu aşikar ve buna alet olanlar bir daha devlet işinde çalıştırılmamalı ki tekrar bu işlere kalkışılmasın. O işleri yapacak vatanına devletine bağlı insanlar da var...
Nazım Hikmet Bu Şiirini Dönemin Milli Şefine Atıfta Bulunarak Yazdığını İdrak Etseydin, Hatta Bu Şiiri ooooo Diyerek Alkış Tutanlar İdrak Etseydi Seni Linç Ederlerdi, Ama İşte Gel Gelelim 2 Şarap 1 Bira Salla Salla Oyna Zihniyeti Araştırmaz Sorgulamaz Tamda Senin Dediğin Gibi ŞİZOFREN Olur Çıkar.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler