Muharrem İnce'den CHP yönetimine çok sert sözler: Yüzsüzlük yapmayın!

Muharrem İnce, Twitter hesabından paylaştığı mesajla CHP yönetimine çok sert eleştirilerde bulundu. İnce açıklamasında, "Olağanüstü Kurultay için imza verenleri disipline vererek yüzsüzlük yapmayın. TBMM’yi olağanüstü toplantıya çağıracağınıza Olağanüstü Kurultayı toplayın. Arkadaşlarımı disipline kuruluna göndereceğinize yüreğiniz varsa beni gönderin." ifadelerini kullandı.

Muharrem İnce'den CHP yönetimine çok sert sözler: Yüzsüzlük yapmayın!

24 Haziran'da CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı gösterdiği Muharrem İnce sosyal medya hesabından CHP yönetimine çok sert eleştirilerde bulundu.

İşte Muharrem İnce'nin Twitter hesabından paylaştığı o mesajlar:

"Olağanüstü Kurultay için imza verenleri disipline vererek yüzsüzlük yapmayın. TBMM’yi olağanüstü toplantıya çağıracağınıza Olağanüstü Kurultayı toplayın. Arkadaşlarımı disipline kuruluna göndereceğinize yüreğiniz varsa beni gönderin.

Cumhurbaşkanı Adayı yaptığınız kişiye hakaret edenleri ödüllendirip olağanüstü Kurultay talep edenleri disipline sevk ederek parti içi demokrasiden söz edemezsiniz."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 25 yorum
kur başka bir parti olsun bitsin. iyiparti nasıl girdi meclise sende girersin. chp var oldukça bu ülkede yönetim sağda kalır. etki tepki meselesi.
Bİ SUS BE ADAM NE KOLTUK SEVDAN VARMIS SANA OY VERDİĞİM İÇİN BENİ BİLE PİŞMAN ETTİNYA YAZIK
Bu adam yemin ediyorum ki CHP içindeki bir bozguncudur başka izahı Yok . Recep tayip Erdoğan 16 seçim kazandı ama bunun onda biri kadar şımarıklık yapmadı tekrar ediyorum bu adam CHP içinde bir bozguncudur bunun başka izahatı yoktur beyler ve hanımlar.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler