Muharrem İnce suskunluğunu bozdu! İnce'den adaylık iddialarına ilişkin açıklama

CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, cumhurbaşkanı adaylığı iddiaları hakkında konuştu.

Muharrem İnce suskunluğunu bozdu! İnce'den adaylık iddialarına ilişkin açıklama

CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce cumhurbaşkanı adaylığı iddiaları hakkında açıklamalarda bulundu.

Çağdaş Ses’e konuşan CHP’li İnce; "Partim beni aday yaparsa sırtımdaki teri hiç soğutmayacağım. Yorulmak bilmeyeceğim. Faşizmden, baskıdan, zulümden, adaletsizlikten; kurtuluşu kolektif bir ruhla memleketin her zerre toprağında hiçbir ayrım yapmadan gece gündüz örgütleyeceğiz." dedi…

Kendisi aday gösterilmezse tavrı ne olur sorusunu da yanıtlayan CHP’li İnce; "Bu mücadele isimleri aşan bir mücadele. Partimin adayı kimse; Genel Başkanımız kimi aday gösteriyorsa benim de adayım odur. Sanki kendim adaymışım gibi çalışmaya devam edeceğim" diye konuştu.

Gazeteci İsmail Saymaz, CHP-İyi Parti-SP-DP arasında dün netleşen ittifakın "Demokrasi İçin Milli Birlik İttifakı" adını kullanacağını, CHP'nin Cuma günü açıklayacağı cumhurbaşkanı adayı olarak ibrenin Muharrem İnce'yi gösterdiğini söylemişti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 18 yorum
seni partinin başına geçirmeye layık görmeyenler ülkenin başına getirmeye çalışıyor öylemi, iyi becerikli biri olsan genel başkan seçilirdin.
Sana da partinin yanında durmak yakışırdı güzel insan.
Ben şahsen Muharrem İNCE den başka adaya oy vermem başkası olursa oylar topuklu reise ...
@senolkosem bu kadına reis demek neyin nesi reis miş papucumun reisi hiçbir mhp li bu kadına oy vermez veremez alayınız kolpasınız
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler