HABER

MÜSİAD Türk ekonomi basınının yıldızlarını seçiyor

İSTANBUL (İHA) - Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği'nin (MÜSİAD), ekonomi basınındaki başarılı gazeteci, yayın organı ve kuruluşların teşvik edilmesi amacıyla düzenlediği Ekonomi Basını Başarı Ödülleri'ne (EBBÖ) başvurular 31 Aralık 2007'de son buluyor.

MÜSİAD Basın Komisyonu'nca düzenlenen ekonomi basını kapsamlı geleneksel "yıldızlar kürsüsü"ne çıkan gazetecilere ödüllerin yanı sıra dizüstü bilgisayar hediye edilecek.

Ekonomi basınında profesyonel olarak görev yapan bütün gazetecilere açık olan Ekonomi Basını Başarı Ödülleri adıyla düzenlenen yarışmaya gönderilecek eserler; Ekonomi Gazetecileri Derneği (EGD) temsilcileri, iletişim akademisyenleri ve basın sektörünün deneyimli isimlerinden oluşacak 11 kişilik jüri tarafından değerlendirilecek.

12 ayrı kategoride birinci seçilecek kişi ya da kuruluşlar, MÜSİAD Yönetim Kurulu Özel Ödülleri ve Jüri Özel Ödülü almaya hak kazananlar, Şubat ayında gerçekleştirilecek olan törenle ödüllerini alacak. Her yıl olduğu gibi 2008'de de düzenlenecek ödül gecesine ekonomi ile ilgili önemli bir bakanın katılması bekleniyor.
1 Temmuz 2007 tarihinde başlayan aday başvuruları 31 Aralık 2007 tarihinde son bulacak. Adaylar yarışmaya 1 Ocak 2007 ile 31 Aralık 2007 tarihleri arasında ulusal gazete ve dergilerde yayınlanmış en çok üç çalışma ile başvurabiliyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum

İlginizi Çekebilir

Geri Dön