Nezarette striptizli alem

Kıbrıs Rum yönetimi, başkent Lefkoşa’da Yunan askeri mezarlığının yakınındaki Lakadamya polis karakolunda yaşanan striptizli alemle çalkalanıyor.

Nezarette striptizli alem

Güvenlik kameralarının baştan sona kaydettiği ‘alemde’ polis memurları, gözaltına aldıkları bir zanlının telefonla verdiği, ‘kadın ve içki siparişiyle’ sabaha kadar eğleniyor. Hürriyet'te yer alan habere göre Ada’daki gece kulüplerinden esinlenerek ‘Vahşi Geceler Tutukevi’ başlığını kullanan Rum Politis gazetesi, skandal görüntüleri izleyen Emniyet Müdürü ve polisten sorumlu Adalet ve Kamu Düzeni Bakanı’nın çileden çıktığını yazdı.

KONSOMATRİS VE UZO

Habere göre, dolandırıcılık suçlarından polisin iyi tanıdığı bir Rum, 29 Temmuz’da at yarışlarının yapıldığı hipodromda gözaltına alındı.

Lakadamya karakolunda nezarete atılan zanlı, önceden tanıdığı karakolda görevli polislerle yarışlarda kazandığı parayla eğlence organize etti. Kamera kayıtlarına göre akşam saat 22.30’da telefonla dışarıdaki arkadaşlarını arayan zanlı, bir gece kulübünden konsomatris, fırın kebabı (kleptiko) ve Yunan rakısı uzo ile viski siparişi verdi.

Gazete, gözaltındaki zanlının gece vardiyasında görevli 3 polis memuruyla ahlak sınırlarını zorlayan alem yaptığına dikkat çekerek, memurların kameraların kayıt yaptığını bilmelerine rağmen aldırış etmediğini ve hatta özel pozlar verdiğini belirtti.

Skandal görüntüleri izleyen ve sinirlenen Rum polis müdürü Mihalis Papayeorgiu ile polisten sorumlu Adalet ve Kamu Düzeni Bakanı Ionas Nikolau, üç polis memurunu görevden aldı ve haklarında disiplin soruşturması başlattı.

dünyadan haberler

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
dünyaya bir kere gelinir..madem buldun eğlenceyi,yaşa gitsin..adam biliyormuş,alemciymiş.....aşakları sağolsun....
nuri alço mahkum olsaydı, polislerin içkisine ilaç atar, onları uyutup kaçardı....
Hristiyaanlar bu cinsellikten batmışlar.Neden Yahudileri koruyorum adamlar bu kadar gaylığı seksi desteklemiyorlar.Sünnet bile var.Domuz yağı yasak.ONDAN İŞTE.BATI DÜNYASINDAN BİR İŞ ÇIKMAŞ.O CİNSELLİKLE BİR YERE VRARAMAZ HRİSTİYANLAR..
VAY YUNAN POLİSİNE BİLE BURADAN MÜDEHALE ,SANANE ARKADAŞ ADAM İSTER KARI OYNATIR İSTER OĞLAN KENDİLERİNE MOREL DOPİNGİ YAPMIŞLAR TÜRK POLİSİMİ ZANNETTİN ,İLLAKİ POLİS DÜŞMANLIĞINIZ YOKMU ULUSLAR ARASI KİN NEFRET
Kedi erişemediği ete ne der ?Polisin morale ihtiyacı yok mu?Robot polisler çıkıncaya kadar durumu idare edin.
hayret, o alem sırasında anahtarları kapıp kaçan olmamış.....
Diğer Haberler