HABER

Nobre'ye Alex ertelemesi

Beşiktaşlı oyuncu ile birlikte Fenerbahçeli Alex'in de menajerliğini yapan Figer, önceliğini sarı-lacivertli oyuncuya kullandı, bu nedenle siyah-beyazlı futbolcunun imzası gecikti

Ligin ilk yarısında attığı gollerle formunun zirvesine çıkan Nobre ile Beşiktaş arasında görüşmelerin sürekli ertelenmesinin Fenerbahçeli Alex'ten kaynaklandığı ortaya çıktı.

Nobre'nin menajerliğini yapan ve aynı zamanda Alex'in de menajeri olan Juan Figer'in ilk etapta Alex'in transferini bitirmek istemesi nedeniyle Nobre görüşmelerinin ertelendiği belirtildi. Fenerbahçe Kulübü'nün Alex ile anlaştığını duyurmasının sonrasında, Uruguaylı menajerin birkaç gün içinde Beşiktaş Yönetimi ile masaya oturacağı vurgulandı.

Siyah - beyazlı yönetimin Nobre ile prensipte anlaşmış olması nedeniyle Figer'in, Alex'e öncelik verdiği öğrenildi.
Yöneticiler, Nobre'nin imzasına tek engel olan menajerlik parası krizinin ise çözüleceğini ve bu görüşmelerin mutlu sonla noktalayacağını belirttiler. Bu ücretin normal olduğunu belirten idareciler, aynı ücretin, sözleşme imzalatırken Delgado'nun menajerliğini yapan babasına da verildiğini ifade ettiler.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön