O fırın el değiştirdi!

Eskişehir’de, 2 Haziran’da Geziprotestoları sırasında saldırıya uğrayan ve 38 gün komada kaldıktan sonra yaşamını yitiren 19 yaşındaki üniversite öğrencisi Ali İsmail Korkmaz için yürüyüş düzenlendi.

O fırın el değiştirdi!

Yürüyüş sonunda caddeyi trafiğe kapatıp oturma eylemi yapan grup, bir otomobilin sürücüsüyle ve polislerle tartıştı. Göstericiler, ‘Gezi direnişçilerini değil Ali İsmail Korkmaz’ın katillerini tutuklayın’ yazılı pankartın arkasında yürüdü. Yaşanan kısa süreli gerginliğin ardından basın açıklamasını Ozan Dinçer okudu. Dinçer şunları söyledi: “Katiller savunmalarında ‘Zaten ayağım ağrıyordu sert vurmuş olduğumu düşünmüyorum’ diye arsız, mesnetsiz ifadeler kullanırken, Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna’nın ifadeleri, çıkan görüntülerle tek tek yalanlanıyor. Güngör Azim Tuna, AKP modasına uygun bir şekilde ‘Rabia’ işareti yapmayı ihmal etmezken bir yandan da katilleri koruyor. Savcıya sesleniyoruz. Ali’ye vuran 2’nci polis neden hâlâ görev başında? Neden tutuklanmıyor?”

Fırın el değiştirdi

Ali İsmail Korkmaz’ı döven tutuklu 5 kişi arasında bulunan İsmail Koyuncu’ya ait Harman Ekmek Fırını’nın camına ‘Bu fırın el değiştirmiştir’ yazılı kâğıt ile ‘Ankara Ata Ekmek Fırını’ tabelası asıldı. Çevredeki esnaftan bazıları, İsmail Koyuncu’nun tutuklanıp cezaevine konulmasının ardından yakınlarının fırını sattığını söyledi.

haberler

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 40 yorum
gebersin pezvg zaten ataistmis dini olmayanın yasamasıda hak degil
Buda insanım diye gelmiş burda yorum yazıyor ; ama bilmiyor ki tek dişi kalmış canavar...
sen geber
senin dinin ölünün arkasından bunu söyletiyorsa ateistlik engüzelidir..artık siz yobazlar şerefsizler allah ında yerine geçtiniz yobaz ibne seni
senin gibi ağzı bozuk inanan! olacağına ateist olması daha iyi.
insan kılıklı canavar.
sen Allahmısın kimin yaşayıp kimin ölüceğine senmi karar veriyorsun
Hakiki türk müslüman ve kandırılmış cahillerin dışında,hangi vatan evladı Taksimde devletin polisine taş atıp ortalığı savaş alanına çevirenlere destek verebilirki?
Sen geber amk cocuğu. Dini ne olursa olsun ırkı ne olursa olsun o'da can taşıyor o'da insan senin olamadığın gibi bir insan!! Mynet yayınlama sakın yazdıklarımı batıyor anlaşılan sizlere!!
Fırın el değiştirse ne olacak ki hayatını bile değiştirse o caniler acaba içinde ki o vicdan azabını nasıl unutacak yazıklar olsun size insanlığınızdan utanın.:(
Adamı canavarca tekemelemişler ifadeye bak.Peki o pollis araçlarını ,belediye otobüslerini canavarca yakıp,devletin polisine canavarca kaldırım taşlarını fırlatıp onlarcasının yaralanmasına sebeb olanlara ne diye gıkınız çıkmıyor?İlla pekmez yiyeceksen pekmezin içine düşüp düzülme riskinide hesaba katacaksın.Düzülürkende cazgırtı yapmayacaksın.
DÜNYA DEĞİŞTİREN CANIN KARŞISINDA İŞYERİ DEĞİŞİKLİĞİ...CANAVARCA ADAMI TEKMELEYENLER ELİNİ KOLUNU SALLIYOR GÖREV YAPIYORKEN SİZ MISIRDAKİ ADALETSİZLİKTEN ŞİKEYET EDİYORSUNUZ.HALEP ORDAYSA ARŞIN BURDADIR.YANIBAŞINIZDAKİ CİNAYETLERE NEDEN AKP NİN SESİ ÇIKMIYOR.
YIRTIK DONDAN ÇIKAR GİBİ ÇIKAN PROPAGANDACI BEYNSİZLER. BİR AĞACI BAHANE EDİP AYLARCA ORTALIĞI KARIŞTRDINIZ. MISIRDA ÇOCUK KATLEDİYOLAR ÇOCUK. SİZ İNSAN DEĞİLSİNİZ YA. BİR TANE BÖLÜCÜ ÖLDÜ DİYE HALA EYLEM YAPIYOSUNUZ SİZ İNSAN DEĞİLSİNİZ YA.
helal
tepkiler haklı da izlediğim bazı gezi protestosu videolarında polis i dövüyorlardı.. mesela ankarada.. 25-30 kişi çevik kuveetin üzerindeydi.. o zaman nerdeydi bu geziciler.. bakın işinize..
ulan aa. kk. iti hatta itoğlu it.... bak şimdi ben sana küfrettim zoruna gitti mi. gider tabi. sende bana sövmüşsündür. neden işte senin dediğin de o. yandaş polislerin karşıt tarafa merhameti yok. birini böyle öldürürler elinde pala olanın da sırtını sıvazlarlar. Sen sen ol sakın hayata tek pencereden bakma. sana yukarıda ettiğim de küfür değil sadece benzetme.
sen akıl tutulması mı yaşıyosun?
hala akp oy verecekler nasıl bir vicdan içindesiniz ve ölen 19 yaşındaki gencin 10 yılında akp iktidarda değilmiydi sen ona nasıl terörist dersin ve oh oldu dersin ve benim polisime küfretmiş polis görevini yapmıştır diyen rte ye hala nasıl oy verirsin ALLAH ın yok mu merhametin yok mu ?
Allah rahmet eylesin. ama gezi parkı olayı ağaç olayı değildi başkalarının piyonluğu yaptılar tek dertleri islam olmasındır.
az sabır Eylül geldi, sayın başbakan daha çok ağlayacak....
insani düşünce ve davranışlı kişilere kimse dokunmuyor. kuduz köpekler gibi etrafına saldıranlar kendi başlarını yedikleri gibi başkalarınada zararları oluyor. Ali İsmail Korkmaz başkalarına zarar vermeseydi, şimdi yaşayor olacaktı. Gezi olaylarında yaşamlarını yitirenlerin katilleri, onları soksklara dökenlerdir.
RTE Ali' ye niye ağlamadın oda bir ana baba evladı değilmiydi hele sen katil fırıncı ve yandaşları insanlığınızın içine.....millet ağaca kıyamazken siz ALLAH'ın yarttığı cana kıydınız adı da polise yardımmış polisin görevi vatandaşı döve döve öldürmek mi
yalan el değiştirme yok daşifre oldular da ondan
bi arap için yapılanlara bakın hele başbakan öldürülen bir kız çocuğuna ağlayınca arap aşığı oluyor da bu arap olmuyormu bu terörist ali isail denilen zatta arap ..ama pardon bu aleviydi deilmi pardon pardon buyrun bu insan orda katledilen binlerce arapta hayvan oluyor ölmeyi hakediyorlar çok özür ....
fırın kapandı ise AKP li abileri yeni fırın açar ORADA ASAYİŞİ SAGLAR FİKİR DEYİŞMEDİKCE .......
Aynen öyle olur efendi.Hainin biri geberirse biri çıkar ortaya .Sanki hain kıtlığımı var memlekette?
akıllanmadınızmı halen ülkeyi kaosamı sürüklüyorsunuz be akılsızlar susun artık kapatın aliyi mehmeti yoksa daha çok ali Mehmetler gider protesto yapacka sokak bile bulamazsınız çünkü bakarsınızki önemli olan ali Mehmet değil vatan elden gitmiş
yalan
memleket elden gitmiş devletin valisi polisi başbakanı rabiya derdinde tey ALLAHIM .
yalan haber inanmayın fırın el falan değiştirmedi.yakınları nasıl satacak?adam cezaevinde aç mı kalacak?fırının geliri cezaevine gidiyor.avukatlara gidiyor katillere gidiyor o fırından ekmek almayın adres bile sormayın
su testisi su yolunda kırılır durduk yere ölmemiş ya
toplumolraktan niye yalnız garib bir yabancıyı dövene ne den ceza kesemiyoz kim bunlar devlet içinde devlet güçlü hainler kim arka çıkyo katiller katile arka çıkan katil dir cezasıda kafası kop malı ali nasıl öldüyse ölmeli
NE KADAR İLGİNÇ FIRININ İSMİ anakara ATA ekmek fırını :) g.t korkusu böyle bişey olsa gerek
aloboraya neoldu olayları planlayan adamı Başbakan söylemişti Sese çıkmıyor hapistemi yurt dışındamı
eskişehirde ekmek fırını açaçaksın ismide ankara ata... olacak bu nee yaaa kimi aldatıyorsunuz siz ... burası eskişehir ankara değil kiii... birde atatürkün ismini kullanmak heeeeeeee yemezler.... ata .... çok komik yaaaa bu kadar ucuza satmayın kendinizi... eskişehirliler öğrenciler ordan ekmek almazlar ........
o fırın el degiştirmedi isim degiştirdir.
Ben bu fırının el değiştirdiğine asla inanmıyorum bu tamamen bir taktik. Şefki yılmaz. Hasan Mezarcı taktiğidir bu Atatürk e velad i zina derler tv lerin karşısında ardında dönüp haaşşa ben demedim diyip köşeye çekilirler ki sonunda biri kafayı yedei ayda sıfatım çıkacak dedi. o dediği sıfata oysa milyonlar tükürdü. Bunlarda göt korkularında böyle bir taktik yapıyorlar. Ama umarım o fırın o şerefsizin başına yıkılır.
akp çok iyi
aybalam,simdi senin yazini okuyunca,biraz düsündüm,bu cagda,insanin kendisini yetistirmesi ,gelistirmesi ve bilgi ve bilinc düzeyini zenginlestirmesi icin o kadar cok olanak ve kosular acikki. demeki istememissin,beynini sarmalayan böcek agina hic dokunmamissin. Ne insana ,sevgiye ,dogaya ve güzelige dair bir nokta yok beyninde.anlatiklarin,80 yasinda babamin cok ama cok gerisinde,.Pas tutan her sey zararlidir,seninde beynin pas tutmus.Beynini biraz calistirmayi dene.
Hiç kimse petrol yasası ve diğer yasalar gezi olaylarında nasıl meclisten geçirildi bilen varmı meclistekilerin tümünün canı cehenneme
Diğer Haberler