Okullarda yüz yüze eğitim başlıyor! Milli Eğitim Bakanlığı'ndan önemli açıklama

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), öğrencilerin, öğretmenlerin ve tüm çalışanların sağlığı için okul bahçeleri ve binalarına kimsenin alınmayacağını açıkladı.

Okullarda yüz yüze eğitim başlıyor! Milli Eğitim Bakanlığı'ndan önemli açıklama

Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, yarın okullarda yüz yüze eğitimin ilk günü olması nedeniyle gelen görüntü ve fotoğraf çekim taleplerine ilişkin bilgilendirme yapma gerekliliğinin doğduğu ifade edildi.

Açıklamada, "Öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve tüm çalışanlarımızın sağlığı için okul bahçelerimize ve binalarımıza kimse alınamayacaktır. Anlayışınız ve hassasiyetiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz. Görüntü ve fotoğraf servisi Basın Müşavirliğimiz tarafından yapılacaktır" denildi.

Açıklamada ayrıca okullarda, öğretmenlerin katılımıyla gerçekleştirilecek saygı duruşu ve İstiklal Marşı töreni dışında programın yapılmayacağı da ifade edildi. (DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
ihmale gelir yanı yok virüsün yeterli tedbir alınmış görünmüyor görmüyorum. basiretsizliğiniz ve laşkalığınızla ile her şeyde olduğu gibi bbunuda elinize yüzünüze bulaştırıp tertemiz çocuklarımızı da acıya sıkıntıya boğacaksınız.
SİZİN VERECEGİNİZ EGİTİM İN DE SİZİNDE
Devlet kalemine para lazım diye çocuklarımız üzerinden olmayan bir eğitimin nesini verecekler acaba sırf ekonomiye katkı olsun diye çocukların sağlığını hiçe sayıyorlar.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler