Ordu'da arazi kavgası: 4 ölü

Ordu’nun İkizce İlçesinde akraba olan iki aile arasındaki arazi anlaşmazlığında silahla konuştu. Olayda 4 kişi hayatını kaybetti.

Olay, bugün İkizce İlçesi Şenbolluk Beldesi'nde meydana geldi. Keriş Mahallesi'nde 73 yaşındaki Haydar Dikbıyık'a ait arazi üzerinden geçen ve Sekmen ailesinin evine gitmek için kullandığı yolun bir bölümüne kazık çakarak kapatmak istedi. Olaya tepki gösteren Fahri Sekmen (25), Muammer Sekmen (26), Sezgin Sekmen (30) ve Şakir Sekmen (25) olay yerine gelerek Haydar Dikbıyık ile tartışmaya başladı. Bu sırada Haydar Dikbıyık'ın oğulları Mustafa Dikbıyık (52) ile Yüksel Dikbıyık (37) da tartışmaya katıldı.

Tartışmanın kısa sürede kavgaya dönüşmesi sonucu aralarında daha önceden de aynı konudan husumet bulunan iki ailenin fertleri karşılıklı olarak birbirlerine tabancayla ateş etmeye başladı. Açılan ateş sonucu çeşitli yerlerine kurşun isabet eden Haydar Dikbıyık, olay yerinde oğlu Mustafa Dikbıyık kaldırıldığı Ünye Devlet Hastanesi'nde, Fahri Sekmen ise Ünye Özel Çakırtepe Hastanesi'nde öldü. Muammer Sekmen, Sezgin Sekmen ve Şakir Sekmen, Yüksel Dikbıyık yaralandı. Yaralılar; Ordu ve Ünye'deki hastanelere kaldırılarak tedavi altına alındı.

ÖLÜ SAYISI 4 OLDU

Ordu'nun İkizce İlçesi'nde arazi sınır anlaşmazlığı nedeniyle iki aile arasında çıkan silahlı çatışmada ölü sayısı 4'e yükseldi. Ordu Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alınan Sezgin Sekmen yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Olayla ilgili Jandarmanın başlattığı soruşturmanın devam ettiği belirtildi

haberler

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
ÜZÜCÜ OLAY. AMA BU OLAYLAR KÜRTLERE HEP MALEDİLİYORDU. HALBUKİ BU PROMLEMLER ULUSLARARASI. HAVLAMANIN ALEMİ YOKMUŞ. ALLAH RAHMET EYLESİN.
İki karış toprak için bir karış toprağa girmek!!!
Dünya mali icin hic degermiydi seytana uydunuz artik arziye bakar bakar agitlar yakarsiniz
Sevmediğim bir şehir şaşırmadım.Kürt adamın üstüne inşaatın üstünden işiyecek kadar kaba olan Ordu insanından ne beklenirki.?Kürtleri sevmem ama buda büyük terbiyesizliktir...
Ne vardı be kardeşim bir toprak için kendinize yazık ediyorsunuz insanlık gerçekten dara düşmüş
ey insanlar size ne oluyor ki eninde sonunda sizin olmayacak şeyler için birbirinizi ateşe atıyorsunuz
şimdi sorun çözüldü rahat ederler
sefer oğulları ile , telli oğullarının acıklı versiyonu....
Ya Müslüman halkların kafası gerçekten güzel.Filistini Esadı Mursiyi koruyacak kadar kör olmuş bu yobazlar.Lan Filistin dediğiniz Hizbullah ve Hamas terörist lan.Esad kaç kişiyi katletti.Siz teröristlerimi koruyorsunuz.YUH SİZE..
sorun çözülmüş
70 yaşında adam ın yaptıgına bak digerlerine yazık
Tuhaf bir şehir.
Anlamadığım babası ile oğlu arasınsa 11 yaş var??
biri diğerini yemeğe çalışmıştır.arazi kavgaları hep aynı sebeple olur.
yahu öbür arafa götüreceğiniz ikimere karelik bi toprak parçası allah korkusu olan cana kıyarmı allah ıslah etsin sizi.
Diğer Haberler