Ortaya çıkan iPhone 12 özellikleri şaşırtıyor!

iPhone 12'nin özellikleri hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Gelen son bilgilere göre Apple'ın iOS 14 ile piyasaya süreceği iPhone 12'de yer alacak özellikler sizleri epey bir şaşırtabilir.

Ortaya çıkan iPhone 12 özellikleri şaşırtıyor!

iPhone 12 için artık geri sayım başladı desek yanlış olmaz. Zira, mayıs ayına gelmemiz ile birlikte Apple, çok yakın bir zamanda iPhone 12'nin üretimine başlayacak ve takvimler Eylül 2020'yi gösterdiğinde ise iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max'in yerini alacak yeni iPhone 12 modelleri sahneye çıkacak. Son zamanlarda yeni iPhone modelleri hakkında gelen sızıntılar çok. Ancak bunlardan bazıları spekülasyon ibaret. EverythingApplePro'nun paylaştığı bilgiler ise pek öyle değil.

PROMOTİON TEKNOLOJİSİ İPHONE 12 MODELLERİNE GELİYOR

EverythingApplePro, iPhone 12 için özel bir içerik hazırladı ve iPhone 12'de olması beklenen özellikleri tek tek sıraladı. Ünlü kanalın içeriğine göre iPhone 12 modellerinde benzeri çoğu telefonda görmediğimiz 120 Hz ekran teknolojisi yer alacak. Bu teknoloji Apple tarafından ProMotion olarak adlandırılacak. Bu teknolojinin iPhone 12'de yer alması maliyetten dolayı mümkün gözükmüyor. Buna göre ProMotion teknolojisi sadece iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max'te kullanılacak. Geçelim diğer bir özelliğe.

iphone 12 pro max-2

iPhone 12 modellerinin en çok merak edilen yanı, şüphesiz ki bataryaları. EverythingApplePro'ya göre iPhone 12 Pro Max modeli, 4.400 mAh veya üstü bir güce sahip olacak. Bu gerçekten iyi bir gelişme.

FACEID DEĞİŞECEK

Paylaşılan bilgiler, FaceID özelliğinin de artık yenileceğini müjdeliyor. Zira, iPhone kullanıcılarının en çok muzdarip olduğu konulardan biri FaceID. Hiçbir zaman TouchID kadar iyi bir performans sunamayan FaceID, iPhone 12 ile birlikte daha geniş görüş açısına sahip olacak ve yüz tanıma hızı artacak.

iphone 12 pro-3

EverythingApplePro'nun paylaştığı ve iPhone 12 hakkındaki tüm bilgileri içeren videoyu buraya tıklayarak izleyebilirsiniz. Unutmadan tekrar hatırlatalım; iPhone 12, iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max modelleri Eylül ayında düzenlenecek Apple etkinliği ile duyurulacak. Tabi koronavirüs pandemisi izin verirse.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
bir araba parası versen ne yazar seni istediğin yete taşımıyor o paraya araba al taşısın seni...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler