Osmanlı Ocakları FOX TV önüne siyah çelenk bıraktı

Osmanlı Ocakları, FOX TV sunucusu Fatih Portakal’ı protesto etmek için kanalın önünde eylem yaptı. Osmanlı Ocakları Kurucu Genel Başkanı Kadir Canpolat, "Portakal seni kınıyoruz. Ülkemizi her fırsatta karıştıranlar bilmelidirler ki evinde en az yüzde 52 dişlerini sıkarak bekleyenler var” ifadelerini kullandı.

Osmanlı Ocakları üyeleri, Fatih Portakal'ı protesto etmek için İstanbul Zeytinburnu’nda bulunan FOX TV önünde siyah çelenk bıraktı.

"DİŞLERİNİ SIKARAK BEKLEYEN YÜZDE 52 VAR!"

Burada bir konuşma yapan Osmanlı Ocakları Kurucu Genel Başkanı Kadir Canpolat, “Birileri sarı yeleklilere sokaklara davet ederse, biz kavgaya, gürültüye değil, biz birliğe kardeşliğe bir mesaj olsun diye Türk bayraklı kırmızı yeleklerimizle ülkemizin huzurunu bozup devletimizi karıştırmak isteyen hain gruplara, hain basın mensuplarına karşı sesleniyoruz. Şunu iyi bilsinler; bu millet al bayrağı için ölmeye yemin etmiştir. Sarı yeleklileri meydanlara davet edenler bilmelidir ki, bu emperyalist güçlerin ekmeğine yağ sürmektir, bu vatana ihanet etmektir. Siyah çelengin içine de kırmızı gül koyarak Portakal’a tepki koyuyoruz. HDP’nin çağrısına uyma! Sen HDP’li olma. Gel Türkiye Cumhuriyeti devletinin ay yıldızlı bayrağının yanında kal. Gel bir olalım, birlik olalım. Ey Portakal. Sana conilerden fayda yok. Sana bu bölgede yaşayan insanlardan fayda var. Emperyalist güçlerin maşası olmaktan vazgeç. Ailenin hedef gösterildiğini söylüyorsun, senin ailen de bizim namusumuzdur Portakal. Bu vatanın ekmeğini yiyip bu vatana ihanet edenler var. Öldürülen teröristlere başsağlığı dileyen Portakal seni kınıyoruz. Ülkemizi her fırsatta karıştıranlar bilmelidirler ki evinde en az yüzde 52 dişlerini sıkarak bekleyenler var” dedi.

NE OLMUŞTU?

FOX TV sunucusu Fatih Portakal, Fransa'da meydana gelen protestoları ele alarak, “Hadi bakalım barışçıl bir eylemle zamları, doğalgaz zamlarını protesto edelim. Hadi bakalım, yapalım. Yapabilecek miyiz? Kaç kişi çıkacak korkudan, endişeden sokağa? Kaç kişi çıkar sokağa Allah aşkına söyler misiniz? Bireysel ve toplumsal muhalefeti baskı altına almaya ve yıldırmaya çalışıyorlar. En doğal hak ama uygulanamıyor. Fransa olmuş, Türkiye olmuş çok da fark etmiyor açıkçası" ifadelerini kullanmıştı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da Portakal’ı hedef alarak, “Birileri çıkmış portakal mıdır, mandalina mıdır, narenciye midir sokağa çağırıyor. Haddini bil haddini. Bilmezsen haddini, bu millet patlatır enseni.” ifadelerini kullanmıştı.

(İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 249 yorum
osmanlı ocakları,alperen ocakları,ülkü ocakları bu ülkenin aydınlık yüzüdür.emperyalist amerika ve avrupanın maşası deildir.satılmış adamlar deil,hain adamlar hiç deildir.
daha andımızı okumayalım diyenlere karşı gelemiyorsunuz siz neyin ocagisiniz pardon sizden olsa olsa milangaz ocağı olur
@ademtoyan bu saydiğin ocaklar akpnin kucağinda
deniz gezmiş ve arkadaşları 6. filoyu ülkeye sokmamak için eylem yaparken onlara saldıranlar mı vatansever ve aydın yüz. Hadi ordan
@ademtoyan Ülkenin karanlık devrinin karanlık insanlarısınız.Sizlerden demokrasi,özgürlük,insan hakları ve insanlık adına utanıyorum. Ki eskiden ülkü ocaklarına sempati besleme hatasına düşmüş birisiyim. Çıkar düzeninin kulu oldunuz...
@ademtoyan YAV HE HE HÜLOĞ.YESİNLER SENİN OCAKLARINI.
9. filoya sahip cikanlarmi ülkenin selametini düşünüyor
@ademtoyan aydınlık yüzü değil menfaatten beslenen yalaka takımı
@ademtoyan bu dediklerinin ağababası tayibin kucağından bi insin o zaman konuş
kendini yuzde 52 ile kandırma cakma kurucu
hadi be ordan sende sen kendini avut chp iktidar olur diyasıle
ne o zorunamı gitti muhalefet artığı!
Aziz Nesin ruhun şad olsun.Osmanlı ocakları :)))))))))))
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler